306 Shares 6534 views

Ile otwarte metro w różnych miastach?

O ile to otwiera metro, trzeba znać tych, którzy idą bardzo wcześnie do pracy na lotnisku , lub odwrotnie, z powrotem gdzieś rano i nie mają środków, aby wezwać taksówkę. Ponadto noc podróż prywatnym samochodem nie zawsze jest bezpieczny w każdym miejscu na świecie.


Metro ma zazwyczaj kapitał i dużych miast w krajach rozwiniętych gospodarczo, co jest prawdą, Rosja i Stany Zjednoczone. Przez liczbę osiedli, gdzie znajduje się ten rodzaj transportu, państwa te posiadają względną parzystości – osiem miast w każdym kraju.

W Stanach Zjednoczonych, to Nowy Jork (pociągi kursują przez całą dobę), Waszyngton (ruch w dni powszednie zaczyna o 5:00, w weekendy – o 7:00), Atlanta (wszystkie grupy), Boston (wycieczki zaczynają się średnio około 5:00) Miami (stacja naziemna, otwarty od 5:00), posiada także metro Filadelfia, Los Angeles, San Francisco. Po rozpatrzeniu harmonogramów kilku miastach, możemy powiedzieć, ile metro otwiera się w Ameryce – zwykle około 5 rano czasu lokalnego.

W rosyjskich miastach, zabezpieczonych podziemne są: Nowosybirsk (działa od 6:00, osobne wejścia od 7:00), Omsk (otwarcie planowane w 2016 roku), Wołgograd (wszystkie Metrotram), Samara (otwiera się na 6: 30-7: 00), Niżny Nowogród (biegnie 05:30). Ponadto, wiele osób często są bardzo zainteresowani ile metro otwiera się w Jekaterynburgu. Ta sieć transportu podziemnego działa codziennie od 6:00.

To zasługuje na szczególną uwagę kwestię ile otwiera moskiewskim metrze. Standardowe przed podróżą mieści się w przedziale od 5:25 do 5:45, ale są wejścia, które są dostępne od 6-7 rano, więc goście stolicy sens, aby sprawdzić ich dopuszczenia do stacji, która jest zazwyczaj pisał tuż przy drzwiach wejściowych.

Ci, którzy byli w północnej stolicy, wiem ile metro otwiera się w Petersburgu. Dzieje się tak na 5: 30-5: 40 dla głównych wejściach i na 6: 30-7: 00 extra. Jednak w tym mieście nie ma takiej funkcji, jak noc podziemnym, biegnącej między stacjami Admiralicji i Sportu, który jest związany z rozwodem mostów nad rzeką Newą (nie przewiduje możliwości, aby szybko przejść z jednej części miasta do drugiej przez transport drogowy w nocy). Stacje te mogą być osiągnięte od 1:00 rano i wyjść z nich aż 3:12 po północy.

Gdyby nie ZSRR upadł, wówczas liczba miast, w których znajduje się pod ziemią, my z pewnością wyprzedziły Amerykę. Na przykład w metrze Ukrainy jest Kijów (działa od 5: 28-5: 35), Charków (otwórz 5:30) i Dniepropietrowsk. Również w tej formie transportu można przenieść mieszkańców Mińska, Baku, Erywań, Taszkent, Tbilisi.

Ze względu na swoją rozległą siecią informacyjną Dziś możemy dowiedzieć się o ile to otwiera metro iw innych stolicach europejskich. W Paryżu, na przykład, pociągi kursują od szóstej rano w Londynie – 4:45 (na niektórych stacjach), w Madrycie – ze średnią 6:00. I tu, w stolicy kraju pracoholików – Tokio – pierwsza część idzie do pracy na 5:00. Ten rodzaj transportu jest tak popularny w zatłoczonych mieszkańców metropolii, wśród pracowników metra mają specjalne pracowników ( „Oz”), które popychane spiesząc do pracy w japońskim samochodzie.