797 Shares 4677 views

Szczegółowy przepis ciasto kapitał

Receptura ciasta kapitał znane wielu, ale nie każdy ma pomysł, jak go gotować prawidłowo. Należy zauważyć, że ten deser jest nie że tylko bardzo soczysty i smaczny, ale zaskakująco piękne. Po tym wszystkim, to jest słodkie danie piecze się w specjalnej formie do wielkiego tortu.


kapitał ciastko z rodzynkami: przepis na pyszny deser

Niezbędne składniki:

  • Cukier waniliowy – 1 saszetka lub 10 g;
  • mąka pszenna – 180 g;
  • śmietana, margaryna – 200 g;
  • piasek cukru – 190 g;
  • jaj kurzych duże – 4 szt;.
  • pestek rodzynek (brązowe lub czarne) – 250 g;
  • sodę oczyszczoną i kwas octowy – 1 mały łyżką.

ciasto Sposób

Receptura ciasta kapitał polega na wykorzystaniu niewielkich ilości składników. Jednak, aby uzyskać smaczny deser takich, należy ostrożnie obchodzić się wszystkie produkty. Tak więc konieczne jest, aby wziąć krem odmrożone margarynę i pocierać ją na dużej tarce i natychmiast wymieszać z cukrem. W związku ze zmielonych składników powinien być dodany do dużych jaj kurzych, wanilię i sody oczyszczonej, reakcję przerwano za pomocą kwasu octowego. Wszystkie produkty muszą wstrząsnąć dobrze przy użyciu miksera lub miksera. Rozwiązanie to jest zalecane, jak o ile cukier jest całkowicie rozpuszczony. Następnie do mieszaniny oleju i bujnej należy wlać trochę mąki. W wyniku tych działań jest uzyskanie półpłynną podstawę (trochę grubszy niż ciasto w Charlotte).

Proces przetwarzania suszonych owoców

Receptura ciasta kapitału na klasycznego gotowania wykonania przewiduje obowiązkowego stosowania rodzynek. Możliwe do wykorzystania jako rodzynek brązowy i czarny, ale to musi być bez pestek. Kupiono suszone owoce, należy uważnie sprawdzić, a następnie włożyć do metalowej miseczki i wlać wrzącej wody. W rodzynek ciepłej wody zaleca inkubować przez 20-28 minut. To w tym czasie, wysuszony produkt jest całkowicie zmiękczona i pozbawiony wszystkich dostępnych kurzu i brudu. Po tym, suszone owoce, powinny być umieszczone w cedzidło i przemyć w zwykłej wodzie.

kapitału recepturą ciasta i jej tworzenie

Po całkowitym opróżnieniu rodzynki z wodą, należy wlać ugotowanego ciasta, a następnie wlewa się do gotowej masy keksnitsu szczególnej postaci. Do tej potrawy wymaga silnego ciepła w duhovochnom szafie, a następnie nasmarować olejem słonecznikowym (małe kwoty).

obróbka cieplna

Tworząc ciasto należy umieścić w piecu, gdzie jest to konieczne, aby utrzymać około 45-55 minut. Deser gotowości może być określona przez suche ciasto przywierania do noża i widelca. Jeżeli podłoże nie przykleja się do instrumentu, ciasto można łatwo zdjąć i wyjąć z naczynia.

Prawidłowe karmienie na śniadanie

kapitał ciasto, którego receptura została uznana powyżej, jest podawany do stołu w formie chłodzonej. Ponadto zaleca się, aby silny gorącej herbaty i umieścić w kremanki dżem, dżem, galaretka jagód lub innych domowych słodyczy, które mogą być używane razem z tym niezwykłym deser.