580 Shares 8295 views

Steven Seagal: Filmografia. Biografia aktora i szczegóły jego życia osobistego

Nasz dzisiejszy bohater – legendarny Steven Seagal, którego filmografia obejmuje ponad 40 ról w filmach. Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat jego osoby? Dowiedzieć się, gdzie się urodził i wykształcony? Będzie tam za mąż Steven Seagal? Zdjęcia, biografia i filmografia – wszystko to zawarte jest w artykule. Zapraszamy do lektury!


biografia

Urodził się 10 kwietnia 1952 roku w amerykańskim mieście Lansing. Ojciec i matka Stefana mają żadnego związku z kina. Oni – zwykli ludzie. W 1957 roku rodzina przeniosła się do Fullerton. Matka dostała pracę w miejscowej klinice administratora recepcjonistka. Mój ojciec był nauczycielem matematyki w szkole. Stephen ma trzy siostry – dwie młodsze i starsze. Wszyscy mieszkali razem, bez skandali i obelg.

zdolności

Steven Seagal, którego filmografia widzieliśmy dzisiaj, spoważniał i odpowiedzialnego chłopca. Stał za górą siostrami, i nie pozwoli, aby ktokolwiek je obrazić.

Na 7 lat chłopiec zaczął uczęszczać karate. Trenerzy przewidział mu błyskotliwą karierę. I nie byli w błędzie. Przez 15 lat, nasz bohater był pół-profesjonalnym karate. Pewnego dnia los zaprowadził go do instruktora Aikido Kesey Isisaki. Zaprosił Stephen odwiedzić tzw „japońską wioskę” znajdujący się w pobliżu Los Angeles. Facet przegapić tej okazji. W krótkim czasie był w stanie nauczyć się nowej sztuki walki. Kesey Isisaki nazywa Stephena jego najlepszy uczeń.

W wieku 17 Seagal udał się do Japonii. Najlepsze mistrzów aikido podzielił się z nim swoją wiedzę i umiejętności. W 1974 roku Stephen dostał od pierwszego dan Koichi Tohei. Stał się pierwszym Amerykaninem, który osiągnęliśmy takie rezultaty w aikido.

Znajomość z filmem

Steven Seagal (patrz zdjęcie. Powyżej) starał się stać mistrzem wschodnich sztuk walki. Karierę aktorską on nawet nie marzył. W przemyśle filmowym, nasz bohater był w 1982 roku, podczas gdy w Japonii. Został poproszony, aby umieścić kilka scen walki w filmie „Defiance”. Młody człowiek powiedział tak. W rezultacie, Stephen był zaangażowany w proces tak, że chce uczestniczyć w filmowania. Taka nadarzyła się okazja do niego dopiero w 1988 roku. Seagal zagrał Nico Toscani rolę w filmie „ponad prawem”. Aktor wypełnił całą drogę dyrektor przeznaczony.

W 1990 roku, ekrany wyszedł tylko dwa zdjęcia z Steven Seagal – „Wybraniec śmierci” i „śmierć przekór”. Oba obrazy zostały spodobało się publiczności. Dzięki temu aktor zyskał ogromną popularność.

Steven Seagal filmy: filmografia od 2001 do 2015 roku.

W życiu każdego aktora istnieją okresy „przestoju”, gdy nie ma strzelanie. Przyczyny mogą być różne. Na przykład, brak odpowiedniej roli, słaba sytuacja gospodarcza w kraju, i tak dalej.

I nie był wyjątkiem i Steven Seagal. Filmografia aktora w pewnym momencie przestał być na bieżąco z nowymi rolami. W 1998 roku nasz bohater przyjął buddyzm. On zanurzył się nowej religii. Popularny aktor złamał kontrakty z kilku dużych firm filmowych.

Trzy lata Steven Seagal nie było słychać. Potem okazało się, że był przenoszony między Stanami Zjednoczonymi a krajami w Azji Południowo-Wschodniej. Aktor odwiedził starożytne świątynie i miejsca „władzy”.

Powrót

W 2001 roku Segal postanowił ponownie działać w filmach. Zaproponowano mu rolę w dwóch filmach – „Clockwork” i „Mroczna dzielnica”. Oba scenariusze aktor lubiany. On przyzwyczaił się do genialnych zdjęć oferowanych go.

Mamy listę najbardziej żywe i niezapomnianych filmów z Steven Seagal:

  • "Polowanie na Bestii" (2003) – Dzhek Hopper.
  • "Shock Group" (2006) – Marszałek Lawson.
  • "Shadows of the Past" (2006) – Dzhek Foster.
  • "Sprawiedliwość ulicy" (2007) – Simon Ballester.
  • "Ruslan" (2009) – główną rolę.
  • "Born to Win" (2010) – Bobby.
  • "Podwójna gra" (2014) – Poly Trąby.
  • "Cztery wieże" (2015) – Kirk Bronson.

życie osobiste

Przed nami jest wysoki i silny mężczyzna z przenikliwych oczach i silnej woli podbródek. Jak można nie zakochać się w nim? Od młodego wieku Steven nie był oblegany przez groupies. Ale wolał nie być rozpylany.

Jego pierwszy Lubow Sigal spotkał się w Japonii, gdzie studiował sztuki walki. W tym czasie nie był i 20 lat. Zaczął skwarny romans z kruchego i cute Japonka. Owocem tej miłości były narodziny dzieci – syna i córkę. Jednak szczęśliwe życie rodziny nie działa.

W 1985 roku w Japonii, aktor spotkał się z modelu Kelly LeBrock. Ich stosunki były świadkami szybkiego rozwoju. Po tygodniu, zaproponował kohabitacja piękno. Kelly zgodził. Wkrótce para odegrała ślubu. Aktor i jego żona wróciła do Stanów Zjednoczonych. W tym małżeństwa urodziło się troje dzieci. Steven zawsze chciał mieć dużą rodzinę. Ale w swoim napiętym grafiku było praktycznie żadnego wolnego czasu spędzać z dziećmi i żoną. Poza tym, on zainteresował się 16-letnia pielęgniarka pracująca w domu. Ze względu na to, nawet aktor rozwiódł Kelly LeBrock.

Młoda narzeczona dała Stephen córkę. Dziewczyna myśli, że przystojny sportowiec i teraz należy tylko do niej. Ale myliła. Ich rozstanie było nieuniknione. Każdego dnia młoda żona stawała się coraz więcej skarg. Słynny aktor nie zamierza tego tolerować. On po prostu spakował się i wyszedł.

W 2001 roku klub „pożądanych kawalerów w Hollywood” ponownie w lewo Steven Seagal. Zdjęcie z żoną, rodem z Mongolii, on dumnie pokazał jego przyjaciół i współpracowników. Batsuhiyn Erdentuyaa wygrał swoją skromność i kobiecość. Para ma wspólnego syna Kunzana. Ogólnie rzecz biorąc, Steven Seagal ma siedmioro dzieci i dwoje wnucząt. mógłby nazywać się szczęśliwym człowiekiem.

Konkludując

Teraz już wiesz, jak stać się popularnym Steven Seagal. Filmografia aktora wskazuje, że jest to pracowity i celowych osoba. Życzymy mu silny zdrowie i szczęście rodzinne!