896 Shares 7450 views

Świnki morskie rozeta – stylowy, zabawny abisyński

Świnki morskie rozeta pochodzi z Abisynii (we wcześniejszych źródeł, można było znaleźć informacje o tym, co Etiopia jest często określany jako Abisynii). Osobliwością świń wylotów jest ich niezwykle laid futro w postaci „rozetek”, które muszą być umieszczone dokładnie symetryczne, osiągając w liczbie ośmiu elementów, cztery z tyłu i cztery na przedniej części ciała, a przednia – dwa z każdej strony, leżące jedna pod drugą. Ta symetria określa jakość rasy. Może obecność „rozety”, a także na uda zwierzęcia, głowy i nóg. wzrost włosów na policzkach jest skierowany do przodu, przypominające wąsy. Bardzo futro od krzewów świń trudne, ale jest to bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet, nie dłuższy, 3,5 cm, ze względu na krótkość i sztywności krzewów świń występuje naturalne włosy zmierzwione futro. Ich kolor może być dwu- lub trzy-kolorowe, zdominowany przez czarnych i czerwonych kolorach.


Świnki morskie kokarda różnią silną konstytucję. Są one podobne do mini-tawernie, kaganiec nie zostanie przedłużony, uszy są umieszczone prostopadle do głowy, oczy są duże, migdałowego jak ziarno. Oceniając rasy, należy zwrócić uwagę na długość włosa, jego sztywność, liczby i lokalizacji „gniazd”.

Dostępność samych „rozety” wyjaśnił wyniku zmian (mutacji) w genach odpowiedzialnych za wzrost włosów. Takie „rozeta” może pojawić się w wyniku krzyżowania abisyński z innego rodzaju świnki morskiej, zachowując gniazd siebie, ale zmiana ich liczby i lokalizacji.

Świnki morskie kokarda z natury bardzo aktywny, nowoczesny, zdrowy różyczka świnka morska jest ciągle w ruchu, przyjazny i inteligentny. Jeśli praca z takim oswajania zwierząt jest szybki, małe zwierzę zareaguje na jego imię.

Przy wyborze świnkę jest czasem pytanie indywidualnej podłodze przed sobą, chciałbym poznać płeć świnki morskiej? I rzeczywiście, nie zawsze jest na pierwszy rzut oka może być odróżniona od samic świń, samców, od zewnątrz rozeta świnki nie różnią się w kolorze lub w masie. W celu jeszcze określić płeć zwierzęcia, trzeba delikatnie wziąć zwierzę w ręku, aby włączyć brzuch i delikatnie nacisnąć na dolnej części brzucha, powyżej genitaliów. Te kobiety będą widoczne gniazdo w kształcie litery Y, położony w pobliżu odbytu, aw męskiego organu rozrodczego pojawia się po naciśnięciu.

W trosce o świnki morskiej jest zazwyczaj przeprowadzane przez siebie, ale jednak w MOLT ich futro wymaga więcej uwagi: być toczenia włosów w grudki, po czym konieczne jest albo grzebień (jeśli może stwierdzić zgrubienie) lub ostrożnie odciąć dokładnie posiadających ostre krawędzie nożyczkami w pewnej odległości od skóry zwierzęcia. Najlepiej zrobić to na wolnym, czystych i jasnych przestrzeni, aby zapobiec urazom świń z jej niewygodnej pozycji.

Możliwe jest również i kąpieli zwierzęcia, ale tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne, na przykład, jeśli świnia zabrudzone ziemi podczas chodzenia lub wełny barwione po skorzystaniu z toalety.

Do pływania, można użyć płytki obiekt wypełniony wodą na krawędzi 3-4 cm, obniżenie zwierzęciu w wodzie, tak jak to konieczne. W procesie kąpieli powinien upewnić się, że woda nie dostaje się do nosa i uszu. Jeśli chcesz użyć szamponu, można w tym celu podjąć szamponu dla dzieci, jest bardziej miękki i hipoalergiczne, a także upewnić się, że materiał mydło od wpadnięcia do oczu, nosa i uszu zwierzęcia. Upewnić się, że szampon spłukać ze skóry świnek morskich, jak pierwiastków resztkowych może powodować podrażnienie skóry i błon śluzowych, a po spożyciu substancji chemicznych do jamy ustnej zwierzęcia, może wywoływać zatrucia. Po kąpieli nie należy pozostawiać zwierzęcia mokry, starannie owinięty w ręcznik i pozostawić do wyschnięcia, delikatnie masować włosy. W temperaturach powyżej 18 ° C będzie wystarczająca, żeby wysuszyć ręcznikiem, lecz w temperaturze poniżej tej wartości wełny dosushit z suszarki do włosów. Zwierzęta te są bardzo wrażliwe na zmiany temperatury.

Jeśli chodzi o dietę świnek morskich, nie należy podchodzić bardzo ostrożnie: istoty te są roślinożerne i wolę wegetariańskie potrawy, takie jak ogórek, chiński sałata, kapusta, jabłka, ziarna zbóż, siana i nasion. Ich żucia aparatura przeznaczona do odgryźć (przednie siekacze) i żucia (trzonowców). karmienie częstotliwość zależy od wieku i stanu świnki morskiej, konieczne jest, aby upewnić się, że dieta z królikiem doświadczalnym był bogaty w witaminy i mikroelementy, nie bądź leniwy, aby zmieniać wodę codziennie, jak skażonej żywności i wody w przewodzie pokarmowym, infekcja może dostać.