279 Shares 1061 views

"Zespół samobójców": postacie i aktorzy. Kto jest kim w "oderwaniu"?

2016 staje się prawdziwym prezentem dla miłośników komiksu. Przecież w tym roku jest tak wiele premier z DC i Marvel! W przeddzień oczekiwanego przeboju dokonamy przeglądu głównych bohaterów i aktorów, którzy zagrają w filmie "The Squad of Suicides".


Postacie filmowe

"Zespół samobójców" to zespół supervillains, wykonujący misję, która nie zapewnia przeżycia. I to kto reprezentuje.

Amanda Waller – Viola Davis

Aktorka, która dała publiczność, nieuzasadnionym prawnikiem, Annalize Keating, Viola Davis, ucieleśnia tym razem na ekranie ten, który stworzył "Squad of samic". Bohaterowie pod jej zwierzchnictwem – ma nie tylko fizyczny wpływ na swoich najemników, ale także manipulacyjne dźwignie nacisku.

Amandą jest pseudonim Ściana, a jej przyczyna została jej przekazana. To żelazna damo, która nie zawiedzie, ale nikogo nie oszczędza.

DeadShot – Will Smith

Ulubiony publiczność Will Smith w "oderwaniu" to strzelanka, której nigdy nie zabraknie. Grupa nie jest na próżno nazywana "Suicide Squad" – bohaterowie nie powinni powracać z tego zadania, ale Floyd Lawton (prawdziwe imię Deedshot) ma nadzieję nie tylko na to, ale także na zwolnienie, amnestię i szczęśliwe spotkanie rodzinne.

Jest niezwykle sympatyczny do Harleya Quinna, z którym flirtuje stale.

Harley Quinn – Margot Robbie

To kto naprawdę nie wychodzi z głowy fanów, to Harley, wspaniały Harley występujący w Margo Robbie.

Dziewczyna Jokera jest nieprzewidywalna i niebezpieczna, jak on. Dawno była pielęgniarką, zakochała się w uszach i usadowiła się, aby uciec. Więc kto wie, co Quinn zrobi tym razem?

Kapitan Boomerang – Jay Courtney

Pseudonim Jay Courtney mówi o sobie. George "Digger" Harkness ma zdolność do generowania energii, która pozwala najemnikom tworzyć bumerangi. Nie wiadomo jednak, czy ten film pokaże "Squad of suicides". Postacie i aktorzy najbliższej premiery (przypuszczamy, że tak na początku sierpnia, piąta) wyglądają bardzo inaczej – niektóre są zupełnie nierozpoznawalne, ale to nie dotyczy Courtney (przynajmniej jego twarz jest otwarta).

Kapitan Boomerang jest osobą sarkastyczną, która staje się przeszkodą w komunikacji z tatusiem i ścianą.

El Diablo – Jay Hernandez

Nie wspominaliśmy nic o tym, że twarz poprzedniego bohatera jest otwarta i nie została pomalowana. Przecież Château Santana nie może pochwalić się takimi rzeczami. Ale, co dziwne, ze względu na samego diabła i wytatuowane ciało, postać Jay Hernandez może być jedyną osobą, która troszczy się o moralność. W "oderwaniu" ma nadzieję na przebłaganie grzechów i przebaczenie.

Charmer (Czarodziejka) – Cara Delevin

Młody model Kara Delevin z powodzeniem buduje karierę w Hollywood – nie jest to pierwszy film, w którym odgrywa jedną z głównych ról. Tym razem na ekranie urzeczywistnia czarodziejkę, drugą istotę (magiczną) w ciele Księżyca Czerwonego. Czerwiec odważnie i bezinteresownie – prawdziwą bohaterkę, ale nie może utrzymać Enchantress pod całkowitą kontrolą, dlatego zawsze istnieje szansa, że wszystko wyjdzie spod kontroli.

Killer Krok – Adewale Akinuoye-Agbaje

Wayle Jones – ciemny chłopiec, od dzieciństwa doznał potwornej formy atawizmu. Jego ciało było pokryte łuskami aż do całkowitego przekształcenia, a Uyela Jones zniknęła – na miejsce przyszedł Killer Crock, który ma niesamowitą moc.

Rig Flagg – Euel Kinnaman

Ten, kto podąża za "oderwaniem" i przekazuje wszystko Amandzie. W komiksie ten żołnierz nie miał nazwiska, ale w filmie nazywa się Rig Flagg, a ten postać jest wykonywany przez Yuel Kinnaman. Jest mało prawdopodobne, aby ta osoba miała miłosierdzie, inaczej nie byłby podporządkowany mu Mur.

Katana – Karen Futuhara

Tatsu Yamashira (Katana) jest jedynym superbohaterem w zespole o nazwie "Suicide Squad". Lista znaków zawiera tylko "złych facetów" i Katana rozcieńcza je.

Ma ciekawe zdolności (poza opanowaniem miecza i sztuk walki na wschodzie) – bo z pomocą swojej broni potrafi ukraść dusze.

Slipnot – Plaża Adama

Adam Beach w "Suicide Squad" zagra Slipnot – niebezpiecznego mordercę, który używa liny. Brzmi nie strasznie? Jeszcze nie widziałeś, co mógłby z nimi zrobić.

W przyczepie został pokazany na pierwszy rzut oka – nie jest jasne, jaka jest jego rola w nadchodzącym filmie.

Joker – Jared Leto

Deser, jak zwykle, jest zjadany na końcu. Głównym wrogiem Batmana, psychicznie chorego, szczególnie groźnego złoczyńcy w filmie jest Jared Leto. Nie jest członkiem "Squad of suicides", a w przyczepie został pokazany. Ale to tylko wzbudza zainteresowanie fabułą. Jaka będzie jego rola? Ile chaos zrobi tym razem? A co zagraża wszechświatowi ze spotkaniem Harley z jej ukochaną?

Jared Leto w tej roli jest świetny – utalentowany muzyk wielokrotnie twierdził, że jest nie mniej utalentowanym aktorem. Wydaje się, że czeka nas niezwykły spektakl.

Podsumowując

Pasje o premierze rozgrzewają się: z każdym trailerem, kibice mają coraz więcej pytań, ponieważ intryga nie odchodzi. Sierpień z pewnością będzie gorący.