480 Shares 8920 views

Ozdobne butelki – estetyka życia kuchni

W kuchni jest z definicji – pokój ściśle utylitarny. Ale nawet nie chcę stworzyć przytulną atmosferę. I gotowania Sanktuarium wnętrza, a także możliwe będzie wyglądać butelki dekoracyjne.

Godny konstrukcja zawartości wewnętrznego

Wszelkiego rodzaju cieczy i różnych przypraw są przechowywane zwykle w ich oryginalnym opakowaniu. Oczywiście, dzisiejsi producenci starają się stworzyć najbardziej atrakcyjny wygląd. Ale gdy konstrukcja jest wykonana w tym samym stylu, i przygotowuje się do wnętrza z wielką przyjemnością. I tutaj doskonale „pasuje” dekoracyjną butelkę.

W celu uczynienia takich przedmiotów gospodarstwa domowego, wystarczy, aby właścicielem jednego z technik robótek takich jak decoupage, malowanie na szkle lub biżuterię za pomocą kulek lub cyrkonie.

W żadnej z metod zdobienia, istnieją pewne kluczowe punkty. Po pierwsze, obecność butelki w jednolity sposób. Nawiasem mówiąc, tego typu biżuterię najlepiej jest wybrać tylko te elementy, które mają gładką powierzchnię.

W technice decoupage ozdobnych butelkach z własnymi rękami, aby całkiem proste. Wystarczy wybrać papieru, na którym obraz pasuje na wykresie w przechowywanej cieczy lub mieszaniny ziarnistej. Na przykład, ocet albo wino wybrać tkaninę z wizerunkiem winnicy. Poniżej znajduje się wykonać wszystkie kroki niezbędne do decoupage.

Ozdoba jest techniką malowania na szkle – lekcja dla tych, którzy nie tylko odpowiednie umiejętności, ale ma także znacznego czasu. Jednakże takie ozdobne butelki zaimponować.

Korzystanie z koralikami i kryształkami w malarstwie pojemników wymaga jedynie umiejętności artysty z pistoletu do klejenia. sceny odtworzone na butelkach da im szczególny urok i dodatkową objętość wizualny. Jednak ta metoda dekoracji, jest jedna wada – pojemnik ze szkła, ozdobione w ten sposób nie powinno być przedmiotem intensywnego użytkowania.

Jednak metody te dotyczyć jedynie dekorację butelek wykorzystywanych jako zbiornika.

Warzywa, owoce, kwiaty – wszystko w

Dekoracyjne butelki z warzyw, kwiatów lub owoców będzie punktem kulminacyjnym każdego wnętrza kuchni, w wieku w stylu country. Takie prace można kupić w sklepach. Ale najlepiej zrobić to samemu, szczególnie jeśli wszystko, co potrzebne jest w kuchni.

Tak, aby utworzyć własną wersję ozdobną butelkę sama bezpośrednio wymagałoby to coś. Ponadto, podobnie jak w poprzednich rozwiązaniach, powinny mieć gładką powierzchnię. Ponadto konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do kopii z jasnym szkłem.

Warto również zaopatrzyć się wosk świecy, szpagatu, warzywa (owoce lub kwiaty), ocet i konopie. Sposób wytwarzania jest następujący: Butelka również przemywa się i dokładnie suszy. Ponadto, materiały przystosowane do napełniania umieszcza się w odpowiedniej kolejności z góry. Następnie butelki wypełnione octu, zamknięte ze szczelną pokrywą i wlać stopionego wosku. Gdy wosk stwardnieje, można udekorować wierzch z pomocą sznurka i konopie.

Ozdobne butelki wykonane tak doskonale ozdobić wnętrze kuchni i opóźnić moment latem przez cały rok.