720 Shares 5340 views

Taylor Momsen (Taylor Momsen): biografia, filmografia i życie osobiste (zdjęcia)

Taylor Michel Momsen urodziła się 26 lipca 1993 roku. Jej rodzinne miasto – St. Louis, znajduje się w stanie Missouri. Rodzice nazwie Michelle Collette. Gwiazda ma młodszą siostrę Sloane. Po raz pierwszy świat zobaczył przyszłą gwiazdę, kiedy miała trzy lata. Zagrała w reklamie drgania N Bake.


„Prorok Śmierci”, „Grinch – Stole Christmas”, „Jaś i Małgosia”

Jako dziecko, Taylor Momsen pojawiła się w kilku małych ról, jak zaobserwowano, gdy grał w Honey Bi Svon w filmie pod tytułem „Śmierć proroka”. Również w tym filmie wziął udział aktor Dennis Hopper. Dziewczynka szybko stał się regularnie zapraszany do telewizji – pojawiają się w małych rolach.

Taylor stała się sławna, gdy w 2000 roku ukazał się „The Grinch – Stole Christmas” w reżyserii Rona Howarda. Wtedy dziewczynka miała siedem lat i grała Sindi Lu. W filmie wystąpili także Dzhim Kerri. Należy zauważyć, że ten film zdobył „Oscar”. Pamiętaj, że to, co zostało omówione w filmie? O owłosione zielony stwór o nazwie Grinch. Żył w miasteczku o nazwie Ktograd, a on nie miał żadnych przyjaciół. Po Grinch dość rozczarowany w ludzi, obrażony na wszystkich i poszedł na wysokiej górze, znajduje się z dala od cywilizacji …

Po pewnym czasie dziewczyna dostał główną rolę w filmie fantasy, dla dzieci o nazwie „Jaś i Małgosia”, w reżyserii G. Tunnicliffe. Należy zauważyć, że aktorzy (Taylor Momsen, Haui Mendel i Dzheykob Smit) jest bardzo dobrze zagrali swoje role. I jak można się spodziewać je do czegoś innego? Każdy, kto widział ten obraz, jak zauważa Taylor Momsen świetnie wygląda bez makijażu. Ten film był fakt, że dzisiejsze dzieci przestały wierzyć w bajki. Mimo to, że bardzo chętnie usłyszeć, jak rodzice czytają książki do nich. Więc tata wyszedł z szafy stary objętość i córka siedziała na łóżku, aby uśpić ją za pomocą baśni o Jasiu i Małgosi.

„Mali Agenci 2”, „Byliśmy żołnierzami” błędne „Zapisywanie Sherlock”

Taylor wkrótce wystąpił w reżyserii Roberta Rodrigueza filmie o dzieci szpiegów, przeznaczonych do oglądania rodzinnego. Nie grała rolę prezydenta o imieniu córki Aleksandra.

Rok 2002 był bardzo owocny dla dziewcząt. Miała szczęście pracować z takimi luminarzy jak Greg Keener, Medilin Stow i Mel Gibson. Wszyscy wystąpił w historycznym filmie R. Wallace, zatytułowanego „Byliśmy żołnierzami”, oparty na pracach J. Moore i J. Galloway. Taylor Momsen, biografia wielkiego zainteresowania fanów, dobrze grał.

I nie było wtedy młode gwiazdy cztery lata nic nie słyszałem, dopóki nie został przydzielony główną rolę w komedii serii nieporozumień, ale, niestety, nie został pokazany w telewizji.

W 2006 roku, Taylor Momsen wznowiła swoją działalność i nadal odtworzyć film. Dostała rolę, na przykład, w filmie Sherlock rodzinnego „oszczędzania”, który został zastrzelony w pamięci R. Steiger. Dziewczyna reinkarnacji jako Samantu Uollis.

"Superpes", "Paranoid Park"

W 2007 roku zagrała Molly Momsen w filmie F. Du Chau nazwie „superpes”. To jest dobry film sci-fi, oglądanie których są tylko przyjemne doświadczenie.

2007 przyniósł dziewczynie prawdziwy sukces. Zagrała również w filmie Pan Van Sant nazwie „Paranoid Park”. Na planie miała szczęście pracować z Daniel Lupi i Gabe Nevinsa.

„Plotkara”, „Niewierny Tomasz”

W 2007 roku dziewczynka zdecydowała się wziąć udział w castingu. I zdecydować się na aktorkę, która zagra Dzhenni Hamfri w filmie serial „Plotkara”. W castingu zdecydował, że wysokość, waga, Taylor Momsen, a wszystkie jego parametry są bardzo nadaje się do tej roli. I aktorka potwierdziła jednak była pewna swojego sukcesu. W tym obrazie, chodziło o studentów dobrej instytucji edukacyjnej na Manhattanie. Oni regularnie czytać o incydencie w swojej słynnej szkole w Gossip Girl blogu. Jej tożsamość była nieznana, ale z jakiegoś powodu, wierzę w prawdziwość wiadomości.

W 2008 roku, publiczność była pod wrażeniem filmu komediowego „Niewierny Tomasz”, nakręcony przez reżysera M. Blutmanom. Dziewczyna grać Madison w nim.

The Pretty Reckless

Taylor Momsen na ma szczególne znaczenie jego działalności muzycznej, ona jest kompozytor, gitarzysta i wokalista zespołu The Pretty Reckless. Od wiosny do lata 2009 roku zespół koncertował na całym świecie. Widzowie zachwyceni nie tylko repertuaru grupy, ale także na wygląd wykonawcy. Platynowy blond z czerwonymi ustami wyglądają wspaniale.

Ciągłe road shows wyraźnie pokazał niesamowity sukces młodego wykonawcy. W lecie 2010 roku, zagrała w swoim pierwszym teledysku nazwie Panna nic. Wkrótce rozpoczął patrole amerykańskich miast. W 2011 roku piosenkarz powiedział, że nie będzie już robić filmy, a poświęcić się karierze muzycznej.

Taylor Momsen: miłość życia

Rola w „Gossip Girl” stał proroczy dla dziewczyny o to samo stało się z nią w życiu: Do pewnego czasu został on wzorowym dzieckiem, a następnie stał się prawdziwym buntownikiem. Piosenkarka motto brzmi mniej więcej tak: „Nie rób sobie z tego, co nie jest, a jeśli ktoś cię nie lubi, to znaczy, że ci ludzie nie na drodze.” Taylor nie może tolerować tych, którzy stawia na konkretnej maski do pracowników wziął je.

Ona może pracować zarówno w dzień jak iw nocy, prawie bez przerwy, a ona niesie to jest dość łatwe, ponieważ do takiego systemu przyzwyczajony od dzieciństwa.

ciekawostki

Taylor kocha buty striptizerskuyu. Wybierając buty zawsze preferuje tych, którzy mają najwyższe obcasy. Piosenkarka nie rozumie, dlaczego ludzie nie koncentrują się na butach. Kiedy na scenie pojawia się na wysokich obcasach, ludzie jakoś zacząć dyskutować makijaż oczu Taylor Momsen, chociaż dziewczyna nie zmieniła się przez długi czas.

Piosenkarka nie lubi ludzi, którzy starają się ubierać zgodnie z najnowszymi trendami mody i zbyt starannie troszczyć się o siebie. Ona woli facetów, którzy nie starają się budować się od Bóg wie kogo, ale pozostają sami. To przyciąga ludzi, którzy nie są zbyt zaniepokojony opinii publicznej i to na ich wygodę. Singer uważa, że popisać i sukienka w najnowszej mody mogą tylko dziewczęta i chłopcy nie jest zakleszczony. Ponadto, piosenkarka nie znoszę ludzi, którzy wszelkimi środkami starają się dopasować do czyjejś drużyny.

Fani podkreślić jak smukły i piękny Taylor Momsen. Wzrost, waga tylko doskonałymi gwiazdek, na takich parametrach marzeniem każdej dziewczyny. Już intryguje? Wzrost kobiet w zakresie od 167 do 168 cm i waga od 50 do 54 kg.

Taylor przyznaje, że kocha ponurej pogody, która jest często w stolicy Anglii. Od czasu do czasu, oczywiście, chce leżeć na plaży, aby uzyskać pewne opaleniznę, ale zdarza się rzadko. Dlatego jest całkiem w stanie żyć w stolicy Anglii, jej upodobania i mętna i deszczem. Jednakże, jest to po prostu porozmawiać, i przenieść się do Londynu piosenkarka zamierza.