772 Shares 6072 views

bary Iwanowo, albo gdzie iść wieczorem

bary Iwanowo są niezwykle zróżnicowane. Znaleźć naprawdę dobry wszystkim może być trudne. W mieście znajdują się sportowe, piwo, bary skalne. Gdzieś serwuje eleganckie piwo, ale gdzieś – wyłączny posiłki i przekąski. Tylko proces może określić najbardziej odpowiednią instytucją, która jest ulubionym. Dobry bar w Iwanowo – popularnego miejsca, zawsze jest odwiedzane przez wielu ludzi. Wiele z nich w mieście?

Bar dla kowbojów „Mustang”

Wyjątkowy bar w stylu Dzikiego Zachodu, będzie odwoływać się do tych wszystkich, którzy kochają westerny i muzyki country. Tutaj można spróbować kuchni meksykańskiej i europejskiej. Nawet wymagający goście będą zadowoleni.

Specjalny „Highlight” miejsca – menu koktajl. Jest to nie tylko znany wszystkim hitów, ale oryginalne wersje, które są przygotowane według oryginalnej receptury. Szczególna uwaga powinna być eko-koktajle. Ich barmani wykonane są ze świeżych, zielonych owoców, warzyw i różnych owoców jagodowych.

W dni powszednie, bar „Mustang” oferuje smaczny lunch biznesowy. Koszt to – tylko 120 rubli. Czas, w którym trzeba przyjść, – od 12 do 16 lat.

„Piżmak” – bar dla dużej firmy

Bar „Piżmak” (Iwanowo) – to wspaniałe miejsce, aby mieć dobry czas. Są to 2 duże pokoje, duży bar do oglądania wydarzeń sportowych.

Doszli do samego miejsca? Prawo w barze ma PlayStation. Jest ona dostępna dla każdego, kto chce grać. I dla dużej firmy pracownicy baru są gotowi do gry „Mafia”.

„Piżmak” – jest również dobrym miejscem na romantyczną randkę. Jest wygodny strefa miękka. Osobno można zamówić bankiet. Koszt – około 1000 rubli za godzinę.

„Za rogiem” – bar z wykwintną ucztę

Serwuje dania kuchni rosyjskiej i europejskiej przygotowywane w „za rogiem” bar. W czwartek i piątek jest muzyka na żywo w godzinach wieczornych. Zwłaszcza dla osób tutaj ma kilka sal:

  • Wielkie 35 miejsc.
  • Mała na 15 miejsc.
  • VIP 8 miejsc.
  • Letni taras z 20 miejscami.

Ma możliwość oglądania mistrzostw sportowych w barze. Istnieje również fajki, karaoke, światło-muzyka do przyjemnego pobytu.

Bar „Bzdura” – dla tych, którzy lubią różnorodność

W 2012 roku otworzył „Nonsens” – bar (Iwanowo), który w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych. Świetne menu, wspaniały wybór napojów alkoholowych, występy znanych zespołów i DJ. Tylko tutaj można znaleźć najdłuższy licznik bar w całym mieście.

Specjalne menu zostały opracowane dla tego baru. Jego szef kuchni przygotował Moskwa Dmitrij Azarow. Następnie są dania zarówno kuchni europejskiej i orientalnej. Główną zaletą instytucji – duże porcje, a najkrótszy czas ich przygotowania.

Okazuje się, że bar – to nie tylko miejsce wypoczynku dla dorosłych. W „nonsens” mogą i muszą pochodzić z dziećmi. W weekendy zawsze jest programy rozrywkowe. W dni powszednie i zarządca może zostać poproszony do malowania i kredki. Lato na werandzie zorganizować plac zabaw, gdzie dzieci mogą igraszki wystarczy.

„Selfibar” – impreza dla wszystkich

bary Iwanowo dodaje inny miły zakład – „Selfibar”. To miejsce słynie z gorących stron, które odbywają się w każdy piątek i sobotę.

Pasek posiada 2 duże sale na 40 i 30 miejsc. Zawsze gra ładną muzyką w tle i można zjeść przy dźwiękach muzyki na żywo w piątek i sobotę od profesjonalnych muzyków.

Wesela, bankiety, absolwentów oraz wszelkie inne uroczystości zawsze jest dobrze prowadzone. Tym bardziej, że przy zamawianiu takie zdarzenie może przynieść alkohol. Europejska, włoska i orientalna kuchnia z kucharzem będzie uzupełniać żadnych wakacje.

Nie wszystkie bary Iwanowo pochwalić miłą atmosferę. Najlepsze są zawsze gotowi na przyjęcie gości. I mają dużo gości każdego dnia.

Nadal nie wiem, gdzie odpocząć w nocy? Gdzie się udać ze swoimi przyjaciółmi? bary Iwanowo nie mają wstręt do przyjmowania gości w przyjaznej atmosferze. Pozostaje tylko wybrać właściwą instytucję.