92 Shares 8389 views

Zupa fasolowa z mięsem – skusno, przydatne, pożywny

Jeśli chodzi o pysznym obiedzie, wszyscy opuszczają swoje rzeczy i biegnie do kuchni. Oczekiwania co do kolacji mogą być bardzo różne, ale najważniejsze jest, aby nie zawieść bliskich! Aby zróżnicować dietę i zadowolić bliskich, gotować zupa fasolowa z mięsem, to będzie nie tylko smaczne, ale także użyteczne.


Ziarna bogatych w węglowodany i białka (białek fasoli trawi więcej niż 70 procent) B1 witaminy B2, B6, C, PP, makro- i pierwiastki śladowe (żelazo, magnez, cynk, potas, miedź) śladowych. Doceniać jego przydatność jest po prostu niemożliwe! Nasi przodkowie z czasów starożytnych stosowane jako lek. Na tym etapie rozwoju medycyny Fasola pomaga walczyć cukrzycy i innych poważnych chorób układu hormonalnego. Funkcja gotowania fasoli jest to, że musi on być moczone przed gotowaniem, w tym przypadku, zachowuje wiele użytecznych właściwości fasoli. Pomimo niskiej kaloryczności zupa fasolowa, z ręką szybko pojawia się poczucie nasycenia, więc jest idealny dla tych, którzy są na diecie. Jednakże, należy zauważyć, że zupa fasola z mięsa nie powinny być spożywane przez ludzi, cierpiących na choroby układu pokarmowego i nerek podczas ostrej choroby.

Jak ugotować zupę z mięsem i fasolą? To bardzo proste, więc nawet początkujący gospodyni poradzić sobie z tego prostego zadania. Najpierw trzeba umyć fasolę, a następnie moczyć przez pół dnia. Gdy czas zbliża się do kolacji po przeczytaniu przygotować mięsa: przemyć go napełnić wodą i gotować przez 10-15 minut. Pierwszy bulion będą musiały zostać osuszony. Następnie mięso przemywa zimną wodą, dodać do niej fasolę i cebulę, wszystkie wypełnione wodą i zagotować, aż gotowanej fasoli i mięsa. Nie zapominaj, że kiedy woda wrze, konieczne jest, aby rzucić szczyptę soli do mięsa mógłby nabyć smak. Gdy zupa szparagowa z mięsem jest już prawie gotowy, dodać startą marchew, ziemniaki i liść laurowy. Przed wylaniem go na płytach, do smaku można dodać świeże zioła: koperek i pietruszka i pieprz (według własnego uznania).

Jak wcześniej wspomniano, zupa fasolowa jest nie tylko bardzo pożywne, ale także użyteczne. Dlatego będziemy dzielić inny przepis jak ugotować zupę z fasoli i mięsa. Składniki są takie same jak w poprzednim przepisie z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Fasoli, jak poprzednio, przemywa się i moczy się w zimnej wodzie przez 7-8 godzin. Mięso przemyto, wysuszono ręcznikiem papierowym i cięte na kawałki, które następnie są smażone na patelni z olejem roślinnym. Gdy mięso rumiane do różowego koloru, to przesuwają się na szalce leżała również ziarna, zalać wodą i umieścić na małym ogniu. Po gotowane, usunąć pianę, dodać sól i pieprz do smaku i gotować, aż fasola przetargowej. Następnie rozprzestrzenił na patelni pokrojony w drobną kostkę ziemniaki. Aż gotowanych ziemniaków, smażyć posiekaną cebulą i posiekaną marchew w oleju roślinnym na złoty kolor. Po pieczenia, dodać do cebuli i marchewki 2-3 łyżki sosu pomidorowego i dręczony na małym ogniu przez 3-4 minuty, a następnie również wysłać do garnka z zupą. Kilka minut przed dodaniem liść laurowy i gotowość posiekaną zieleninę (koperek, pietruszka). Po wyłączeniu dać zaparzenia na 7-10 minut.

Zupa fasolowa z mięsem – to nie wszystko, co można zaskoczyć kucharzy. Dania z fasoli – to tani, ale niezbędny produkt dla nas wielka wielu. To może być zupą dławiący (Kabarda kuchenne), zupy, mięso kaczki i grzyby, wołowina i kapusta kwaszona, zupy fasoli mielonego z suszonego mięsa (Avar kuchennym) i tak dalej. Należy wykazać trochę cierpliwości i chęci, aby znaleźć przepisy, które są optymalnie dostosowane do ciebie w przyszłości. Po tym, nic niemożliwego nie będzie dla was.