391 Shares 5373 views

Projekt salon 17 metrów kwadratowych. m. Profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania przestrzeni

Projekt salon 17 metrów kwadratowych. m – nie jest to łatwe zadanie, ale wykonalne. Oto najważniejsze – prawo do dystrybucji strefy, tak aby nie zakłócać harmonii i komfortu. Dojazd do projektowania salonu, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na kształt pokoju. Jego funkcja będzie jednym z kluczowych elementów w rozwoju projektu. Na przykład, w długim, wąskim pokoju, ale to nie jest zalecane, aby umieścić meble wzdłuż ścian. Jako opcja, to będzie wystarczające, aby wyglądać oryginalne z salonu połączonego z kuchnią i sypialni.


Wymyślanie projekt pokoju dziennym pokoju 17 metrów kwadratowych. m na własną rękę, należy natychmiast cierpliwości, wyobraźni i połączyć się ponownie rozważyć różne prace prowadzone przez profesjonalistów.

Jak poprawnie narysować mały salon?

 1. Akcenty. Jest bardzo ważne, aby skupić znaczącej mebla, takie jak telewizor z kinem domowym, dekoracyjny kominek, akwarium. Wszystkie inne elementy powinny uzupełniać go poprzez wykonanie drugorzędną rolę.
 2. Meble. Projekt salon 17 metrów kwadratowych. m wymaga użycia kompaktowy meble. Korzystne są wielofunkcyjnego mebla. Zamiast masywne krzesła można kupić zaciągnięciach również idealnym rozwiązaniem byłoby zamienny stolik, który w razie potrzeby łatwo przekształcony w pełnym stołem.
 3. Przeznaczenie salon. Podzielić pomieszczenie na niektórych obszarach w celu, możliwe jest osiągnięcie uporządkowaną przestrzeń i prawidłowego rozkładu całkowitej powierzchni. Planowanie przestrzenne jest prowadzone jako ścisłe i wideo. Na przykład, z ozdobnymi ściany, i wykończenie: struktur warstwowych sufitowe, wybiegów i innych.
 4. Kolory. Naukowcy udowodnili, że dominuje paleta wnętrza wpływa na samopoczucie, a nawet zdrowie. Dlatego też wybrać kolory do salonu jest bardzo ważne prawo. W małych pomieszczeniach nie zaleca się stosowania ciemnych kolorów.

pokój dzienny z kuchnią: jak rozwiązać problem braku metrów kwadratowych

Konstrukcja kuchnia, salon 17 metrów kwadratowych. m ostatnio dość popularne. Te wnętrza można znaleźć w mieszkaniach i domach prywatnych. Łącząc dwa pokoje istnieje możliwość znacznego zwiększenia przestrzeni. Jednak w tym układzie ma swoje wady, które powinny znaleźć się na etapie projektu:

 1. Kuchnia powinna być wyposażona w wystarczająco silny wyciąg, lub zapachy podczas gotowania spowoduje dyskomfort.
 2. Podczas pracy urządzenia gospodarstwa domowego (lodówki, kuchenki, itp) emitowane dźwięki mogą silnie zakłócać ludziom przyjemności w salonie.
 3. Ze względu na otwartej przestrzeni w kawalerce trzeba utrzymać idealny porządek. Ten niuans dość znaczne i czasochłonne, nawet przy zastosowaniu nowoczesnych technologii procesu czyszczenia zajmie trochę czasu.

Jednakże, jeżeli wady te nie boją się właściciele, projekt salonu 17 metrów kwadratowych. m z otwartą kuchnią przynieść wiele korzyści:

 1. Znaczna przestrzeń ekspansji.
 2. W salonie może służyć jako jadalnia, a to uwalnia kuchnię i pozwalają na wykorzystanie przestrzeni na instalację dodatkowych szafek i zwiększyć powierzchnię roboczą. I to zawsze będzie jak każdy gospodyni.
 3. Połączone pokoje są idealnym miejscem na uroczystości.

W momencie rejestracji wzoru będzie musiał zapoznać się z metodami zagospodarowania przestrzennego:

 • bar – idealnym i uniwersalnym rozwiązaniem;
 • wielopoziomowe sufitu, stosuje się najczęściej złożonych kształtów i streszczenie kształtu z dużym podświetlany;
 • Układ mebli wyspa ułatwi łagodny różnicowania;
 • stosowanie różnych materiałów podłogowych, w celu zwiększenia efektu często wykorzystują podłogi różnych poziomach.

Pokój dzienny i sypialnia: opcje projektowe

To wnętrze jest często używany w apartamentach z jedną sypialnią. To była jej przestrzeń wymaga odpowiedniego rozmieszczenia w terenie. Motyw „living-sypialnia” 17 metrów kwadratowych. m, warto zauważyć, bez specjalnej wiedzy, aby rozwijać własną rękę jest wystarczająco trudne, jak mały obszar powinien być umieszczony pracy, sypialny, i nie zapomnij o miejsce dla całej rodziny. Najczęściej projektanci zaleca, aby oddzielić pokój ściany gipsowo-kartonowej. Wielkość tej dziedzinie powinny być trochę więcej niż łóżko dla wygody podejścia i montaż szaf kompaktowych. Jeśli budować podium, można dokonać dodatkowych szuflad do przechowywania. Świetnym rozwiązaniem byłoby drzwi przesuwne, nie odbywają się, a zatem można całkowicie odizolować część sypialną w razie potrzeby.

Loggia – alternatywne rozwiązanie do małego salonu

Dla tych szczęśliwców, którzy mają pokój dzienny posiada balkon, projektanci polecam dołączyć go do ogólnej powierzchni pomieszczenia. Ta opcja spowoduje utworzenie mini-biuro, gry lub małą siłownię. Bardzo ważne dla izolacji ścian w loża przylegają do konkretnej techniki na powierzchnię w czasie nie zostały naruszone przez grzyby lub formy, ze względu na różnicę temperatur. Podobnie jak w pierwszym przykładzie wykonania, na tyle odpowiednie, aby stać się podium, to pomoże wizualnie osobny pokój, i podkreślają główne strefy.

Projekt salon 17 metrów kwadratowych. m – rodzaj wyzwania. Aby sobie z tym poradzić, trzeba mieć pewne umiejętności, zaleca się, aby mieć pewność, aby skonsultować się ze specjalistami i nauczyć całą literaturę tematyczną, inaczej uniknąć typowych błędów nie będzie działać przed sporządzeniem projektu.