166 Shares 3906 views

Jak przywrócić zaufanie po zdradzie?

Kiedy jeden z partnerów dowiaduje się, że on się zmienił, to rozumienie wydaje się zdetonować bombę. Zdrada niszczy zaufanie, oszukani partnerem uważa, że jest to już niemożliwe do odtworzenia. Jednak doświadczenie pokazuje, że aby odzyskać zaufanie po niewierność może być, i wiele par są naprawdę w stanie to zrobić. Będą one nie tylko przywrócić stosunki, ale także może stworzyć silną więź jeszcze bardziej.


Jednak, w celu odzyskania zaufania partnera, który został zmieniony, należy podjąć kilka kroków.

Spowiedź i pokuta

Apostata nie tylko musi przyznać, że zrobił źle, ale także do wyrażania prawdziwej skruchy. Jeżeli zmienisz współmałżonek musi zrozumieć, że pomimo wszystkich powodów nie powinien szukać emocjonalnej lub fizycznej intymności poza małżeństwem, i że naruszyła zobowiązania, które przejęło na ślubie (z wyjątkiem przypadków, gdy para zgodziła się na związek bez pasywów).

Pozbycie się bólu spowodowanego

Partner musi być gotów rozmawiać otwarcie i szczerze usłyszeć, co trzeba było przejść, gdy dowiedział się o tej zmianie. Chodzi o uczucia niechęci, zdradzie, smutku i gniewu. Ale powinno być również przygotowany do rozmowy o swoich uczuciach.

trzeba będzie wyjaśnić, jak udało ci się przetrwać zmianę i jak na Ciebie wpłynęło. Ale jeśli współmałżonek jest winny, powinien pomóc pozbyć się bólu, nawet jeśli jest to nieprzyjemne powiedzieć.

W tym momencie powinieneś być otwarty na uzdrowienie. Oznacza to, że nie należy szukać zemsty. Lepiej jest przyjąć przeprosiny i opieki ze swoim partnerem. Jeżeli zmienisz partner jest naprawdę przeżywa i żałuje tego, co zrobił, należy starać się hartować swój gniew i po pewnym czasie, aby się uspokoić. Dopiero wtedy małżeństwo może zacząć poruszać się w bardziej pozytywnym kierunku.

związki lecznicze

Nadzieję na uzdrowienie małżeństwa pojawia się tylko po przekazać te dwa kroki. Będzie również przydatna do oceny skuteczności było małżeństwo do zdrady. Może mieć problemy, które doprowadziły do tego, że jeden z partnerów zaczął szukać zrozumienia na boku.

Jeśli mówić o tym, co było i uznają rolę każdego z tych problemów, będzie w stanie zrozumieć siebie, a może nawet lepiej niż to było przed zdradą. Ponadto, ważne jest analizowanie problemów, które istnieją w swoim małżeństwie teraz.

Na ślubie, oboje wzięli odpowiedzialność za ich małżeństwa, a następnie muszą pracować razem, aby poprawić ich relacje i dbać o siebie na co dzień. To, niestety, nie zmieni przeszłości i nie eliminują ból powodowany przez zdradę, ale takie podejście pomoże Ci pracować razem, aby tworzyć lepszą przyszłość dla swojej rodziny.