878 Shares 3922 views

Analiza „Makara Choudhry” Gorkiego

Pierwsza drukowana praca Maksima Gorkiego stała się historia „Makar Chudra”. Analiza pozwala mu zrozumieć, że mimo młodego wieku i braku doświadczenia, autor zdołał sportretować życia organicznego Romów i podać swoje pełne zmysłów. Gorki nie zostały utracone wędrówki przez ogromnej Rosji. Pisarz nie zawsze było coś do jedzenia, ale ani na chwilę nie opuścił gruby zeszyt, w którym chcesz pisać niezwykłe historie, legendy, ciekawe wydarzenia z życia przypadkowych satelitów.


History of Love Roma

Analiza „Makara Chudra” pokazuje obraz twórcy romantycznego pisarza. Głównym bohaterem opowieści stoi stary Cygan, który jest autentycznie dumni ze swojego wolnego życia. On gardzi chłopów, którzy rodzą się niewolnikami, których celem jest kopanie w ziemi, ale są nawet mogiła nie mają czasu, aby wykopać przed śmiercią. Legendy Heroes powiedział Makarov, uosabiają maksymalistyczne pragnienie wolności.

Rudd i Loikaw kochać siebie, że są szczęśliwi, ale też kojarzy się na wolności osobistej. Analiza „Makara Choudhry” pokazuje, że główni bohaterowie nawet miłość była uważana za znienawidzonego łańcucha, który utrudnia ich niezależności i uwłaczające. Wyznając miłość, młodzi umieścić każdy Innymi słowy, każdy z nich stara się być top pair. Cyganie nigdy nikogo nie klęczeć, uważa się straszny upokorzenia, ale gorsze Loikaw Rudd i klęka przed nią, a następnie zabija kochanka, a potem sam zginął z rąk ojca.

Porównanie systemu i wartości gypsy narrator

Analiza „Makara Chudra” pokazuje, że dla głównego bohatera i Radda Loiko są ideały wolności. Stary Roma uświadamia sobie, że najwyższy stopień dumy i miłości nie mogą żyć razem, bez względu na to, jak piękne były te uczucia. Ale na pewno każdy musi bronić swej wolności nawet kosztem własnego życia. historia Gorkiego interesujący dzięki obecności w nim narratora, na którego obraz jest domyślić przez autora. Jego wpływ na pracę subtelny ale nadal wystarczające dla pisarza był w stanie wyrazić swoje myśli.

Nie wszystkie wyroki starego Cygana zgadzają Gorkiego. Makar Chudra (analiza historii ujawnia podziw autora dla bohaterów legendy) nie otrzyma sprzeciwu bezpośrednio od narratora, ale jeszcze na koniec, podsumowując historię, autor mówi, że młodzi ludzie stają się niewolnikami ich wolności. Duma i niezależność ludzie nieszczęśliwi i Odie nokimi, bo czasami jeszcze poświęcić własne interesy dla dobra bliskich.

historia muzyczna

Analiza „Makara Choudhry” pokazuje, jak dobrze pisarz wykorzystał technikę szkiców krajobrazowych. Kadrowanie całą historię jest morze, które wyraźnie wyraża uczucia i stan ducha bohaterów. Praca jest pełen muzykalności, mówi nawet, że Radda urody można tylko grać na skrzypcach. Historia Maksima Gorkogo natychmiast przyciągnęła uwagę jasności obrazów i niezapomniany fabuły.