475 Shares 1747 views

Portfel elektroniczny Qiwi – co to jest?

Środki pieniężne stają się mniej popularne. Jest dużo wygodniej i bezpieczniej trzymać pieniądze w banku i używać plastikowej karty. Innym sposobem, aby nie nosić stale rachunków, a nie trzymać je w domu, jest elektroniczny portfel. Elektroniczna waluta z rozprzestrzenianiem się Internetu stała się dla nas tym samym znajomym. I o wygodzie rozliczeń w sklepach internetowych, płacąc za telefony i rachunki, a nie warto mówić – nawet osoby wycofane już nauczyły się korzystać z elektronicznego portfela.


Zarejestruj się w torebce Kiwi może być kilka minut od komputera, tabletu lub smartfona podłączonego do sieci. Kilka prostych czynności – i stanie się właścicielem własnego portfela, na którym można przechowywać pieniądze elektroniczne. Możesz zrobić portfel na oficjalnej stronie qiwi.com. Istnieje szczegółowa instrukcja tworzenia i używania usługi.

Jak tworzyć?

Przejdź do strony rejestracji, wprowadź swoje dane, wypełniając wszystkie wymagane pola. Potem trzeba potwierdzić rejestrację w urzędzie pocztowym. Portmonetka jest gotowa do użycia.

Aplikacje mobilne

Witryna zawiera sekcję aplikacji mobilnych. Tam możesz pobrać program dla swojego smartfona na Androida, iPhone'a lub telefonu na innej platformie.

Karta plastikowa

Na stronie można zamówić w trybie online karty Visa Qiwi. Z tym można przejść do sklepu regularnego na zakupy. To bardzo wygodne. Musisz po prostu przyjść do banku, aby podarować plastikową kartę. Zostanie ono wykonane zgodnie z Twoim zamówieniem.

Jak uzupełnić?

Twórcy serwisu przygotowali instrukcję uzupełniania, ze wskazaniem na wszystkie sposoby. Możesz go zobaczyć na stronie "Konto depozytowe". Można to zrobić za pośrednictwem banku lub terminala. Możesz podać swoje miasto i zobaczyć na terminalu Kiwi, salony komunikacyjne, które współpracują z firmą płatności elektronicznych, biur i sklepów.

Pomoc

Również w witrynie znajduje się lista kombinacji cyfrowych, które można wybrać w telefonie do pomocy lub opisu usług. Jest to wygodne – możesz zapisać połączenie w telefonie i skorzystać z niego w dowolnym momencie nawet wtedy, gdy nie ma mobilnego internetu.

Biznes z Kiwi

Możesz znaleźć w witrynie i wypełnić informacje o współpracy. Na przykład możesz stać się agentem firmy i zacząć zarabiać.

Elektroniczna torebka dziś dla wielu stała się tą samą potrzebą, co karta bankomatowa. A usługa płatności elektronicznych nadal ewoluuje. Być może pewnego dnia elektroniczna waluta stanie się główną metodą płatności na całym świecie.

Źródło: https://qiwi.com/transfer/bank.action.

QIWI

Telefon: +7 (495) 783-59-59

Faks: +7 (495) 926-46-19

E-mail: [email protected]