209 Shares 7778 views

Podatek wejście przez internet: porady i wskazówki

Często zdarza się, obywatele mają udać się do organizacji takich jak organy podatkowe. Leczenie może być na dowolny temat, od dnia złożenia oświadczenia, a kończąc na poradę od ekspertów. Teraz prawie wszystkie branże usługowe są rejestrowane przez terminal. Istnieje jednak możliwość powołania. Możliwe jest również, aby przygotować wiele dokumentów naraz. Na przykład, zwrot podatku zgłoszenia przez Internet do prywatnych przedsiębiorców od dawna rzeczywistością.


Sposoby mianowania. Gdzie się udać?

Podatek wejście za pośrednictwem Internetu mogą być realizowane za pomocą dwóch środków. Pierwszy z nich, jak można się domyślić, jest to oficjalna strona służby podatkowe. Drugim sposobem jest połączony z popularnych zasobów „usług publicznych Federacji Rosyjskiej”, który pozwala na nagrywanie do lekarza, do urzędu skarbowego, a także pozwala na przechowywania różnego rodzaju dokumentów.

Każdy z tych środków ma swoje własne cechy, a zatem nagrywać niuanse podatku przez Internet mogą ulec zmianie.

Nagrywanie z witryny urzędu skarbowego

Skorzystać z proponowanej usługi mogą być zarówno osoby fizyczne i prawne. Nominacje w podatku przez Internet oferuje bezpłatne datę i godzinę kontroli w miejscu zamieszkania obywatela. Wstęp na to wydarzenie jest prowadzona zgodnie z harmonogramem danego działu.

Ciekawostką jest fakt, że można zarejestrować się jako dwa tygodnie i jeden dzień przed proponowanym terminem wizyty. Jednak, aby ciągnąć to nie jest konieczne, ponieważ podatek ten wpis przez internet – jest to dość popularny serwis, który jest używany przez większość świata użytkowników sieci WWW.

Ponadto urząd podatkowy umożliwia nagrywanie tego samego zestawu dokumentów do różnych czasach do różnych specjalistów, odpowiedzialnych za różne kwestie. To nie ma być nagrana na tę samą usługę więcej niż trzy razy w ciągu dwóch tygodni kalendarzowych, czyli czternaście dni.

Kontrola podatkowa witryny przewiduje również, że jeśli specjalista z jakiegokolwiek powodu nie może być mile widziane w określonym czasie, wówczas użytkownik nie będzie musiał czekać dłużej niż pół godziny. Urząd jest zobowiązany przenieść swoją działalność do innego wykwalifikowanego pracownika.

Dane, które mają zostać określone podczas nagrywania

Aby zarejestrować się on-line do urzędu podatkowego, musisz wybrać odpowiednią zakładkę na oficjalnej stronie urzędu. Następnie użytkownik jest proszony, aby zdecydować, co dokładnie jest. Biorąc pod uwagę wybór z trzech opcji:

 • jednostka przedsiębiorca;
 • osobą prawną;
 • indywidualne.

W zależności od tej dziedzinie wydaje się być wypełnione. Na przykład w przypadku osoby prawnej musi być wypełniony będzie:

 • tylko nazwa organizacji ;
 • Enterprise Inn;
 • Kontakt z przedstawicielem firmy telefon;
 • adres e-mail. Że zostanie ona wysłana do zawiadomienia o zakończeniu nagrywania, a także ewentualnych zmian.

Mała rada dla tych, którzy są rejestrowane korzystania z witryny

Przede wszystkim, należy uważnie przeczytać akapity opisanych usług świadczonych w nagraniu. Fakt, że pracownik Inspekcja podatkowa ma prawo do odmowy przyjęcia obywatela, jeśli żądana usługa jest wybrana błędnie.

Ponadto, użytkownik może odmówić przyjęcia dokumentów w przypadku opóźnienia wynoszącego więcej niż dziesięć minut. W takiej sytuacji może przesunąć nagrania w późniejszym czasie, albo zaoferować skręcić za kupony. Nie zapominaj także, że istnieje INN, które mogą wystąpić. Jest to dokument, należy zawsze trzymać pod ręką w recepcji w dziale podatkowym. Jednak czasami wystarczy tylko numery.

usług publicznych. nominacje

Wejście urzędu skarbowego za pośrednictwem portalu usług publicznych jest możliwe tylko pod następującymi warunkami:

 • Dostępne dane na temat Inn wypełnione;
 • Potwierdzenie tożsamości w punktach wskazanych na stronie internetowej.

Ostatni punkt budzi najwięcej pytań od zwykłych użytkowników. Fakt, że obywatel rejestracji są dwukrotnie sprawdzane. Za pierwszym razem, konieczne jest po prostu wskazać snils i danych paszportowych. Informacje będą automatycznie sprawdzane przez piętnaście minut.

Jednakże, po które trzeba przyjść w specjalnych przedmiotów, aby pokazać dowód tożsamości i paszport snils, napisać oświadczenie. Po tym, obywatel może w pełni korzystać z pełnego serwisu. Punkty często jest fundusz emerytalny, a także liczba banków.

Składanie dokumentów do urzędu skarbowego przez Internet

Obecnie nie można po prostu umówić się z zasobu, ale również do przedstawienia szeregu dokumentów. Mówimy o składanie zeznań podatkowych przez Internet dla osób prawnych, jak również zgłoszenia do wysyłki 3-PIT dla osób fizycznych.

Aby złożyć zeznanie podatkowe, należy:

 • opracowywania dokumentacji. Można to zrobić zarówno w koncie osobistym na miejscu, a na komputerze przy użyciu tej samej nazwy programu;
 • wysłanie zeznania podatkowego przez Internet za pomocą elektronicznego dostawcy zarządzania dokumentami. Obecnie operatorzy mają ponad sto pięćdziesiąt, który pozwala na wybranie tych najbardziej dopasowanego obywatela.

Należy zauważyć, że organy podatkowe mogą odmówić przyjęcia oświadczenia, jeżeli nie zostało zakończone w określonej formie, nie będzie zawierać podpis obywatela. Również nie akceptuje dokumenty przesyłane do Urzędu nie jest miejsce rejestracji. Podobnie wejść i tych, którzy nie posiadają w chwili składania oświadczenia o dokumentach tożsamości.

Podatek Wejście przez Internet jest teraz dość wygodne usługi dla obywateli Rosji, która pozwala uniknąć kolejek i stanie zaoszczędzić cenny czas.