340 Shares 1390 views

Prospect of Fame: czy nowe plany dotyczące budowy turystycznych zapobiec

Obecnie w Petersburgu jest aktywnie w budowie i naprawie dróg, mostów i tuneli. Już w rozwoju jest ogromna liczba przedmiotów, aw większej liczby odpowiednich przetargów ogłoszonych. Budowa została niedawno dotknięte prospekcie of Fame, znajduje się w jednym ze strategicznych obszarów miasta.


Koordynacja działań związanych z budowy, przebudowy i remontów, a także przyciągnięcie inwestycji zajmuje się Komitet Budowy. Komitet jest upoważniony przez regionalną państwowej kontroli nad przestrzeganiem wymagań w ramach swojej jurysdykcji.

Pomimo pozytywnej tendencji i ogromne korzyści dla miasta, konkretnie, w toku mieć negatywny wpływ na wygody i komfortu ruchu turystów przyjeżdżających do Petersburga z całego świata. Na przykład, na jakiś czas został zablokowany alei Chwały. Byłoby to chciałbym wspomnieć osobno i szczegółowo rozważyć ten problem. Ta aleja jest jednym z najważniejszych arterii Petersburgu. Aleja, przechodząc przez miasto dzielnicy Frunze, przeznaczone do poruszania się w kierunku „wschód-zachód”. Autostrada połączy dzielnicę Newskiego z Moskwą.

Prospect of Fame ma swoją nazwę 16 stycznia 1964 Decyzja Komitetu Wykonawczego z Leningradu na cześć zwycięstw cywilnych i wojskowych sowieckich ludzi. Główną drogą, która doprowadziła do alei Chwały, został zbudowany w 1960 roku Jednocześnie perspektywa zaczęły być budowane budynki użyteczności publicznej i budynków mieszkalnych.

W związku z pracami nad budową nadziemnych przejść dla pieszych w kwietniu Fame Avenue została zamknięta dla ruchu w nocy. Takie ograniczenie trwała przez kilka dni. 6 i 11 kwietnia do 14 kwietnia został zablokowany ruch na obszarze od Belgradu na ulicach Budapesztu oraz w dniu 7 kwietnia i od 15 do 18 kwietnia ruch został zamknięty w przeciwnym kierunku. W tym względzie,
trwają prace zostały utrudnione przez dostęp do jednego z domów na ulicy, znajduje się na Avenue of Glory 52. Ta aleja Chwały Petersburga był dostępny dla ruchu w ciągu dnia. Nic dziwnego, ponieważ żaden normalny turysta nie będzie chciał spać w rytm uboju młotkiem i spacer podczas wszelkich prac ziemnych przy kopaniu rur, płyt i wszystkiego innego, co znajduje się pod ziemią.

Innym uderzającym przykładem tego, jak budowa dróg w mieście zapobiega turyści są prace, które odbywają się w zachodniej High Speed średnicy. Niestety, układ turystów w strefie przybrzeżnej będzie znacznie przyćmione przez praktycznie całą dobę hałasu towarzyszącego budowę.

Ale władze Petersburg wciąż nadzieję, że toczące się prace związane z naprawą i budową, w żadnym wypadku nie będzie zmniejszyć przepływ turystów w 2013 roku. Zwłaszcza, że goście w tym sezonie, oprócz zwiedzania i spacerów wzdłuż znanych ulic, czekając na całego szeregu jasnych i znaczących wydarzeń.

Tak, odwiedzając Petersburg latem tego roku może być, na przykład, aby uczestniczyć w dorocznym festiwalu absolwentów „Scarlet Sails”, która odbyła się w ciągu ostatnich kilku lat, lub od 2 do 20 czerwca wizyta międzynarodowego festiwalu muzycznego „Pałace Petersburga”.

Oczywiście, tendencja w kierunku upiększania drugiego kapitału nie może nie cieszyć. W obliczu tymczasowego niedogodności dla turystów, jak i mieszkańców Petersburga, należy pamiętać, że przekształcił miasto staje się jeszcze bardziej atrakcyjne i wygodne. Po tych wszystkich niedogodności czasowego nakładania na ulicy, już zapomniane, a Avenue of Glory ma nowego przejścia dla pieszych na wzniesieniu, które bez wątpienia uczynią życie Petersburgu, a także odwiedzających do miasta trochę bardziej bezpiecznym.