250 Shares 9402 views

Próbka CV elektryk. Sekrety udanego CV

Każda osoba, która zdecyduje się dostać nową pracę, muszą zrozumieć, że pracodawca wybiera ze wszyscy kandydaci do życzenia. Patrzeć na nich, trzeba będzie dokonać jakości CV. Przy zatrudnianiu przed kierownictwa firmy jest zawsze ogromny wybór. I największa i najbardziej prestiżowa firma, tym trudniej będzie się tam dostać. Dziś nie jest tajemnicą, że dobrze napisane CV jest już daje prawie 50% pewności, że władze wybierze ciebie. Poniżej przyjrzymy się elektryk próba wznowienia.


Kompetentny, aby ułatwić. Najważniejsze – aby wiedzieć kilka ważnych tajemnic, aby zrozumieć, co trzeba skupić.

Podczas wypełniania tego dokumentu 80% ludzi, popełniają błędy, nawet podczas wypełniania podsumowania szablonu. I w rezultacie – są odrzucane. Więc jak odróżnić się od ogromnej liczby kandydatów i uzyskać żądaną pozycję?

Sekrety udanego CV

Nieco później jesteśmy na przykład próbki CV elektryczne dowiedzieć się, jak zrobić to dobrze. A teraz przyjrzyjmy się kilku podstawowych niuanse udanej kompilacji dokumentu. Są pewni, aby nam pomóc.

Schludność i wygląd

Pierwszym i najważniejszym niuans – jest obecność fotografii. Od doboru personelu często zaangażowanych w profesjonalnych psychologów, wierz mi, od ludzi, którzy wysłanych CV, korzystne jest, że ekspert, który dodał jej zdjęcie. Wynika to z faktu, że wygląd danej osoby ma dużo do powiedzenia na ten temat. Tak więc twoim zadaniem jest podnieść zdjęcie z was rozwinęła się odpowiednie wrażenie.

Później weźmiemy przykład elektryk CV do pracy.

Pamiętaj słynne powiedzenie „spotykają się na ubrania?” Pierwsza pozycja osoby powstaje w ciągu pierwszych kilku sekund, wychodząc od jego wyglądu. I wierzcie mi, drugą szansę, aby pierwsze wrażenie, że nigdy nie będzie.

Odgrywa ważną rolę i wygląd CV. Powinno być napisane na pustym białym papierze formatu A4, bez żadnych poprawek, błędów i wymazywania. Także plusem jest, jeśli umieścić je w pliku.

Pierwszym zadaniem jest zainteresowanie pracodawca jest ich kandydatem.

rejestracja

Dokonując resume nie można wyróżnić fragmenty w różnych kolorach i efektów. Główne punkty prosty pogrubione.

W opisie poprzedniego miejsca pracy, nie zapomnij, aby określić, co jest zawarte w swoich obowiązków. Jeśli masz jakieś osobiste osiągnięcie, nie wstydź się i nie krępuj się napisać coś, że można odróżnić go od głównego tłum. Ale w każdym razie, nie kłamią. Wskazując informacje o sobie, szczerze mówiąc, jak to tylko możliwe, w przeciwnym razie, jeśli hype zostaną ujawnione, zaufanie nigdy nie będzie.

Pracodawcy często nie przyjmuję obecność małych dzieci, więc jeśli masz dziecko, to lepiej, aby wskazać to w podsumowaniu. Ale w tym samym czasie, aby podkreślić fakt, że problem nie jest, jak, na przykład, dziecko będzie siedzieć mamie.

Więcej chwalić samego siebie. Określić osobowość i swoje mocne strony. Na przykład, można łatwo przeszkolony, towarzyski i starać się osiągnąć nowe szczyty. Ponadto w przygotowaniu próbki wznowić elektryk przyjrzeć się, jak to zrobić. Należy pamiętać, że jest to tylko przykład. Nie ma potrzeby, aby skopiować go, wybierz ją swoje cechy.

Próbka CV elektryk zatrudnienia

Nazwa: Makarenko Władimir Konstantynowicz

Cel: Uzyskanie elektryków.

Oczekiwane poziomu dochodu 50 000 rb.

DANE OSOBOWE

Miejsce zamieszkania: Moskwa, ul. Arsenal'na d. 5, q. 19.

Data urodzenia: 15.03.1982,

Stan cywilny: żonaty

Wykształcenie: 07.2008 – Moscow University of Technology (Politechnika MGUPI, MITHT), Moskwa.

Dział: Energia.

Specjalność: Elektronika i Nanoelektroniczne.

07,2003 g – Kolegium kolei i transportu miejskiego w Moskwie.

Wydział: elektromechaniczne.

Zawód: operacja techniczna i konserwacja urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych (przemysł).

DOŚWIADCZENIE

01.2008 – 12,2015 roku. LLC "PLASMA T", Moskwa.

Przedmiot działalności: logistyka, celny, magazyn.

Stanowisko: elektryk.

obowiązki:

– konserwacja i naprawa eksploatacji urządzeń elektrycznych;

– organizację pracy nowego sprzętu;

– firma dostaw kontrola;

– instalacja oświetlenia i zasilania urządzeń;

– linie kablowe przewodząca.

INFORMACJE DODATKOWE

– Obsługa komputera: użytkownik komputera.

– Możliwość pracy z urządzeniami pomiarowymi.

– Czytanie schematów i rysunków.

– brak nałogów, zaangażowanie, umiejętności komunikacyjne, zdolność do właściwego myślenia w sytuacjach stresowych.