382 Shares 3255 views

Oznacza "Fenistil". Instrukcje użytkowania

Oznacza „Fenistil” (instrukcja do użytku zawiera taką informację) działa w celu zablokowania receptorów histaminowych H1 hamuje aktywność mediatorów zaangażowane w występowanie i rozwój reakcji alergicznej. Lek zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, ma działanie uspokajające i działanie antycholinergiczne. Produkowany dwie postacie dawkowania leku – żel do stosowania miejscowego i wewnątrz kropli. Po doustnym podaniu dwóch godzinach podano maksymalne stężenie. Lek wiąże się z białkami osocza krwi o 90%. Pochodzące medycyna w żółci i moczu. Gdy stosowane miejscowo leki szybko w głąb skóry. Biodostępność w tym przypadku wynosi około 10%.

powołanie

Krople są zalecane do patologii alergiczne charakterze sezonowym i całorocznym. W szczególności wskazania obejmują pokrzywka, nieżyt nosa, katar sienny. Przydzielony doustny środek administracja egzemy i innych chorób skóry, świądu żywności i uczulenia na leki. Lek jest wskazany do owrzodzenia skóry (z wyjątkiem związany z zastoju żółci), w oparciu o patologii skomplikowane wysypka (ospa wietrzna), jak również. Środki skutecznie eliminuje reakcji na ukąszenia owadów. Lek „Fenistil” (maść) Instrukcja zaleca, aby zmniejszyć swędzenie na tle dermatoz, pokrzywki, oparzenia (przemysłowe, mieszkaniowe, słoneczna). Przypisanego leku miejscowo ukąszenia owadów.

Działania niepożądane

Kiedy połknięcie leku może spowodować niestrawność, suchość w ustach, zawroty głowy. Rzadko obserwowano ból głowy, senność lub pobudzenie. Oznacza „Fenistil” (krem) (instrukcja obsługi zawiera następujące informacje) może spowodować wysypkę na obszarze stosowania, suchość, podrażnienie pokrywą. Czasami pacjenci mają skurcz mięśni, obrzęk, zaburzenia układu oddechowego.

schemat dawkowania

Pacjenci z 12 lat wewnątrz przepisanych 20-40 kropli. Częstotliwość odbioru – trzy razy dziennie. Dla dzieci w wieku od jednego miesiąca do 12 lat, dawka 0,1 mg / kg dziennie. Całkowita ilość preparatu jest podzielony na trzy dawki dziennie. Kiedy podatność na senność 2/3 dawki drinka w godzinach wieczornych i 1/3 w godzinach porannych. Żel „Fenistil” instrukcja obsługi zaleca stosować 2-4 razy dziennie. W ciężkich przypadkach, leczenie może być w połączeniu z żelu i odbioru kropli.

Przeciwwskazania

Oznacza „Fenistil” instrukcja obsługi nie pozwalają na powołanie komponentów nietolerancji, zaburzenia oddawania moczu podczas (na podstawie przerostu gruczołu krokowego). Przeciwwskazania obejmują jaskrę zamkniętego kąta. Nie lekarze przepisujący lek karmiące, u kobiet w ciąży, karmiących (w tym wcześniaków) dzieci do 1 miesiąca.

Aby uzyskać więcej informacji,

Przygotowanie „Fenistil” (instrukcja zawiera takie informacje), aby wzmocnić uspokajające działanie leków, które negatywnie na działalność OUN (nasenne, przeciwlękowe, środki znieczulające). Kiedy obturacyjna choroba płuc w przebiegu przewlekłego oraz w wieku poniżej 1 roku (z powodu prawdopodobieństwa wystąpienia bezdechu sennego), lek jest przepisywany z najwyższą ostrożnością.