607 Shares 5939 views

"Dziecko pod nadzorem" (MTS): opinie o usłudze. Usługa "Dziecka pod nadzorem": jak się połączyć

Każdy rodzic rozumie, jak ważne jest wiedzieć, gdzie jest jego dziecko i co jest z nim dobre. Niestety, nie zawsze jest możliwość, aby być blisko Twoich dzieci, a to podniecenie jest tylko dodawane. W związku z tym wiodącą firmą w dziedzinie komunikacji mobilnej zaproponowano dogodną usługę – "Dziecko pod nadzorem" (MTS). Jest to zaawansowana opcja wcześniejszej funkcji "Radar".

Istota usługi

Usługa "Dziecko pod nadzorem" (MTS) to śledzenie przez operatora telefonii komórkowej lokalizacji zarejestrowanego abonenta na karcie. Tak więc, jeśli ktoś znajduje się w mieście, dokładność określenia jego lokalizacji będzie się mieścić w promieniu 500-800 metrów, na obrzeżach miasta, gdzie znajduje się niewiele wież mobilnych, rozbieżność może wynosić 1,5 km, a poza miastem (zwłaszcza na autostradzie lub autostradzie ) Otrzyma informację o najbliższym rozliczeniu przedmiotu obserwacji.

Znając najczęściej używane miejsca dziecka, możesz samodzielnie dzielić mapę na strefy, na przykład: "szkoła", "basen", "tańce", "dom", "babka" itd. – i przybliż czas pobytu Te (rodzaj codziennej rutyny dla stref). W takim przypadku, gdy dziecko wyjdzie poza strefę (szczególnie w nieokreślonym czasie), telefon otrzyma wiadomość SMS.

Także ta usługa będzie bardzo użyteczna, gdy wyjeżdżasz w podróż służbową lub odwrotnie, jeśli dziecko opuści dom, na przykład do obozu lub na wycieczkę. Znając wiedzę o trasie jej ruchu, możesz umieścić te informacje i śledzić jego lokalizację.

Do kogo jest dostępna usługa?

Ta usługa jest dostępna dla niemal wszystkich użytkowników mobilnej sieci MTS. I nie ma znaczenia jaki masz telefon: smartfon czy zwykłe urządzenie, wystarczy mieć standard GSM w nim. Usługa "Dziecko pod nadzorem" (MTS) może być używana zarówno przez dostęp do internetu, jak i przez SMS-informowanie. W drugim przypadku jest to wygodniejsze, ponieważ nie wiąże klienta z określonym punktem dostępu w Internecie. Ponadto usługa SMS może być używana na telefonach starego pokolenia.

Jak przeszukiwać przy użyciu MTS? Dziecko pod nadzorem – rodzice są spokojni

Aby zarejestrować rodzica, musisz wybrać i wysłać krótką wiadomość do krótkiego numeru "7788": "Mama" lub "Tata". Często abonenci dodają inne imię (na przykład "Mama Tanya"). Prawie natychmiast, telefon komórkowy otrzyma krótką odpowiedź z indywidualnym kodem. Zachowaj ten kod lub zapisz go, ponieważ nadal potrzebujesz, aby podłączyć drugiego rodzica do programu "Dziecko pod nadzorem" (MTS).

Rejestracja dziecka

Aby podłączyć numer telefonu dziecka do śledzenia jego lokalizacji, należy wysłać żądanie z telefonu zgodnie z poniższym wzorem: "Imię dziecka – numer telefonu" na numer "7788". Potem potwierdzenie (pozwolenie) musi pochodzić bezpośrednio z telefonu dziecka, aby połączyć się z usługą "Dziecko pod opieką" (MTS).

Aby zarejestrować drugi podrzędny, musisz wykonać te same czynności, co w pierwszym przypadku, tylko z kodem rodzinnym.

"Dziecko jest pod nadzorem (MTS)" – zaloguj się do systemu

Abyś wiedział, gdzie jest twój syn lub córka, wyślij wiadomość z tekstem "gdzie …?" (Zamiast "…" należy podać nazwę dziecka). Przyjrzyjmy się sytuacji, gdy w rodzinie jest kilka dzieci. Jak szukać przy pomocy MTS? Dziecko jest pod nadzorem, nawet jeśli zarejestrowano kilka dzieci. Wystarczy, że we wniosku o numer "7788" należy napisać "gdzie są dzieci", a otrzymasz informacje o lokalizacji każdego z podłączonych dzieci.

Pakiet serwisowy

Jeśli aktywnie korzystasz z serwisu "Dziecko pod nadzorem", MTS oferuje bardziej korzystną ofertę, np. "Pakiet serwisowy". Oznacza to, że poprzez subskrybowanie jednego z proponowanych pakietów nadzoru dla dziecka (innego członka rodziny lub bliskiej osoby) można zaoszczędzić pieniądze i automatycznie otrzymywać informacje o miejscu, w którym jesteś zainteresowany. Więcej informacji na temat taryfowania pakietu "Dziecko pod nadzorem" (MTS), wprowadzania go, monitorowania i wszystkich aspektów technicznych zawsze można wyjaśnić operatorom telefonii komórkowej. Przecież ludzie często mają pytania wymagające indywidualnych wyjaśnień.

Wyłączenie usługi

Usługa "Dziecko pod nadzorem" (MTS) może być odłączona tak samo jak połączenie. Aby to zrobić, wystarczy wysłać tekst "delete" na numer "7788". Ta opcja jest dostępna tylko dla osoby, która ją połączyła, to znaczy, że może być ona tylko zaimplementowana z telefonu nadrzędnego.

Można również zawiesić usługę. W takim przypadku zachowane zostaną wszystkie dane dotyczące rodziny i obiektów obserwacyjnych, a dla tego okresu nie pobierana będzie opłata miesięczna za usługę. Aby włączyć tę opcję, musisz wysłać "stop" na numer "7788".

Koszt usługi

Usługa jest bezpłatna. W ciągu pierwszych 14 dni po pierwszym połączeniu jest również tryb testowy (również bezpłatny). W przyszłości miesięczna płatność za usługę wyniesie 100 rubli. Jeśli chcesz wysłać dodatkowe zapytanie o to, gdzie jest Twoje dziecko, jedna wiadomość SMS kosztuje pięć rubli.

W okresie zawieszenia usługi opłata abonamentowa nie jest pobierana, ale płatność jest kontynuowana z jego ponownym uruchomieniem.

Opinie o serwisie

Oczywiście ta usługa świadczona przez firmę jest bardzo przydatna dla rodziców. Nie jest tak proste zorganizowanie stałej obecności nadajnika GPS u dziecka, ale jego obecność w telefonie komórkowym – łatwo. Opinie o usłudze przez prawie wszystkich rodziców pozostają pozytywne, ponieważ w rzeczywistości informacje te są "za grosze" dostępne dla klientów.

Wnioski

W rezultacie proponowana przez MTS usługa może ułatwić życie rodziców i znacząco zmniejszyć ich niepokój, jeśli chodzi o to, gdzie jest dziecko. Stosunek jakości do ceny i korzyści, wieloletnie doświadczenie, zaawansowana technologia i reputacja sieci komórkowej MTS pomogą Ci być spokojni, zawsze wiedząc, gdzie jest Twoje dziecko, nawet jeśli jesteś oddalony o setki mil.