393 Shares 4073 views

Piękna sukienka z kropki w stylu retro

Jeśli chcesz dodać do swojego wizerunku oryginalności i świeżości, ale nie mogę się zdecydować na jakieś wieści nadchodzącym sezonie, warto spojrzeć na sukienki w groszki. Retro styl, na przykład, nie jest to nie do pomyślenia. Dzięki dużej wszechstronności i labilność takiego druku dodaje jasności, świeżość i indywidualność każdej kobiety. A co najważniejsze – jest zawsze istotne, zawsze na grzbiecie fali popularności.

Broszura z kropki. Kiedy pojawił?

Zgodnie z tym wariantem nadrukowanego wzoru na tkaniny należy rozumieć różne koła wielkości. Przeprowadza się je zazwyczaj w kontrastującym tonu w odniesieniu do koloru podstawy. Weźmy na przykład sukienkę kropki. Retro styl – obowiązkowy element garderoby. Chociaż ten druk jest dostępny w mniejszych rzeczy, takich jak szaliki, koszulki, szaliki, spódnice lub spodnie. Groch jest bardzo popularną postacią w tkance wszystkich kobiet na świecie. Co powoduje taką miłość, nie może wyjaśnić każdemu, czystej wody, tajemnicą natury. Ale z roku na rok, znany projektant mody zawsze zawierają w swojej kolekcji pięknych sukienek z kropki, zmieniając tylko Schemat kolorów, styl i długość.

Dokładna data pojawienia się druku nikt nie może powiedzieć, ale najprawdopodobniej, że jest on porównywalny z wyglądem drukowanego wzoru na technologii tkanin, czyli średnio 200-300 lat temu. Możemy powiedzieć z przekonaniem, że tkanka w grochu produkowanych w dużych ilościach w połowie 19 wieku. Dowodem na to są zdjęcia z czasu, obrazy (na przykład, malowanie przez F. Goya). Ten boom groszki strój (z paskiem lub bez niego) przeżył w latach 50-tych ubiegłego wieku.

Drugą postacią w życiu grochu

Nowa fala popularności i, jak mówią, tendencja groszki sukienka jest zobowiązany do Christian Dior. To właśnie on w 1950 roku stworzył kolekcję ubrań z odrobiną wpół zapomniana druku. W tych latach, odważnie wkroczył modę z wybiegów dla ludzi. Groszki sukienka była jak gwiazdy pierwszej wielkości, a od zwykłych gospodyń domowych. Marilyn Monroe (na zdjęciu) i Królowa Anglii były również wielbiciele zabawy i żywych wydruków.

Jak wiecie, każdy na świecie rozwija się w spiralę, a każda pętla powtarza się stale. Nie ma wyjątków i przemysł mody. W 21 wieku, groszki sukienka w stylu retro (rzecz utworzone, gdy Dior) – obiekt pożądania prawie każdej kobiety. I nie jest to zaskakujące, ponieważ obraz ten jest odpowiedni dla każdego, najważniejsze – aby wybrać prawidłowo. Jeśli mówimy o kombinacji kolorów, to wszystko jest bardzo demokratyczne i sprawiedliwe, najbardziej korzystna opcja – czarna i biała suknia z kropki w stylu retro. Ale wielkość sposób drukowania jest bardzo ważne.

Ubierz małe groszek

Jest to chyba najlepsza opcja dla każdego, niezależnie od karnacji i wieku. Jeśli kobieta chce głównych form sukni w grochu, następnie trzeba wybrać po prostu w porządku. W przeciwieństwie do dużych i średnich rysunku tkaniny nie podkreślić, i ukrywa wszystkie wady, w tym rysunek wypukły brzuszek. Małe groszek tworzy poczucie siatki, a nie sam druku, a zatem nie jest oczywiste, a wygląda nieco wyciszony. Właściciele wymówione talii, można wybrać style w stylu nowego wyglądu. Ponadto małe groszek są zdecydowanie nadaje się do ścisłego biurowej szafie, dodając mu uroku i lekkości. Jednak w tym przypadku styliści polecam wybrać pastelowe kolory, które kontrastują nie był bardzo chwytliwe.

Ubierz środkowe groszek

Ten wzór można nazwać złoty środek. Nie zbyt krzykliwe, nie patrzeć na ciebie, ale nie nudny. Opcje mogą być ustawione. Wybierz styl, który najlepiej pasuje do Twojego typu figury. Nie tylko młode dziewczyny, ale panie w wieku zaleca się zwrócić uwagę na oryginalnej kombinacji kolorów, jak groch, na przykład, żółty i zielony lub niebieskim tle. I nie bój odbitek wykonanych w kilku kolorach. Na przykład, połączony strój, gdy część górna jest czarno biały dolny i grochu, odpowiednio, zmiana koloru, a niekiedy wielkości, które również wygląda bardzo oryginalny.

Ubierz duże kropki

Najbardziej atrakcyjne, że opcja zostanie rozpatrzone i krucha młoda dziewczyna o parametry modelu. Dama z curvaceous ryzyka w sukience w dużym grochu wyglądać biedronki lub żony Mickey Mouse. Oto tylko nagana trwać nikt nie odważyłby się w złym guście, a w tej sukience, ona jest bardzo atrakcyjna, ale nie zapominaj, że jesteś postać kultowej kreskówki. Dlatego stylistów ostro negatywny stosunek do tego wyboru ze strony puszystych kobiet. Wizualnie, wielkość znacznie wzrośnie, a to nie należy zapominać.

sukienka letnia z kropkami: wybierz akcesoria

Wybierając torebki, paski i buty całkowicie zależy od tego co chcesz uzyskać wynik. Główne opcje oferują równinę akcesoria i prosty, taki sam kolor jak strój na grochu. Ponieważ obraz będzie wyglądać całościowe i elementy uzupełniające nie będą przyciągać nadmiernej uwagi, ale w tym samym czasie można dodać samą minę. Jeśli, przeciwnie, istnieje pragnienie, aby wyróżniać się powinien wolisz kontrastowych kolorach. Tak więc, na przykład, ciemnoniebieski strój z groszki w stylu retro można uzupełnić z paskiem torebki i czerwonego lub żółtego.

Ogólna zasada dla wszystkich – akcesoria powinny być proste w formie i korzystnie jednolitym kolorze, w przeciwnym razie ryzyko zakłócić równowagę w obrazie i sprawiają, że dysharmonia. Ponadto, styliści jednogłośnie poprosił, aby uniknąć dodatki do sukienki grochu do tego samego druku buta. Wierz mi, to będzie wyglądać kreskówkowe.

Czarna sukienka z kropki: w co się ubrać?

Ten wariant kolory po prostu idealne. Jeśli masz czarną sukienkę w białe kropki, to świetnie, jeśli nie, warto pomyśleć o zakupie go. Od dawna włączone do kategorii podstawowych rzeczy kobiecych ubrań. Wybierając styl zupełnie inny, więc porozmawiajmy o tym, co się uzupełniają strój. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na kolor czerwony – od jasnych odcieni ognia lub koral. Jest to klasyczna wersja, która sprawi, że obraz jest bardzo jasny i zauważalne. Ten elegancki w duchu C. Dior – szeroki pas w kolorze czerwonym, wiązane łuk. Po drugie, głęboki brązowy kolor, kolor skóry naturalnej w połączeniu z czarnym groszki sukienka będzie wyglądać szlachetny. Po trzecie, zielony. Jednak korzystne są rzeczy głębokich i nasyconych kolorach, nie lakierowanych lub neonowych. I wreszcie, żółty, lub raczej jego ciepłe odcienie, ton musztardy. Taka opcja jest bardzo ważne na lato. Nie zapomnij o najważniejsze: wszystko powinno być z umiarem.

Najsłynniejsze sukienki w groszki

Dokładniej, znane wizerunki kobiet w sukienki z nadrukami:

  1. W pierwszej kolejności wszystkie ulubione „piękno” – dzhuliya Roberts. Jej groszki sukienka była średnia styl. Rzeczywiście pewien wersja zarówno pod względem stylu, a wskaźnik koloru. Szlachetny odcień kawy z mlekiem i elegancki kapelusz będzie żadnej Kopciuszka do królowej.
  2. suknia księżnej Diany. Ona jest ikoną stylu, i to wszystko. Nie wiem, w co się ubrać i jak zwrócić uwagę na tak znanych i pięknych kobiet, jak brytyjskiej księżniczki. Nawiasem mówiąc, jej mody tradycja nadal Keyt Middlton, który również wielokrotnie pojawił się publicznie w podobnym stroju.
  3. Minni Maus ubrać jakby się może wydawać ciekawy. Ona – sławna, choć kreskówkowe. Jej suknia jest bardzo rozpoznawalny, więc nie nadużywać takiej drukiem.