465 Shares 7395 views

Astma sercowa. Stan, w którym potrzebna jest pomoc w nagłych wypadkach.

Groźny objawem niewydolności serca – astma sercowa. Zaczyna się nagle, może to nastąpić w nocy lub w godzinach wieczornych, co najmniej w ciągu dnia. Klatka piersiowa czuje ucisk zwiększa tętno i jest uduszenie. Człowiek, z reguły w takich chwilach przeżywa ostry atak lęku, strachu przed śmiercią. Najczęściej siedzi z rękami na stojący w pobliżu przedmioty i próbuje oddychać. Skóra staje się niebieski odcień, zwłaszcza usta, ciało pokryte zimnego potu. Jeśli pacjent nie pomagać w ciągu pierwszych kilku minut, nie będzie ciężka kaszel, suchy, następnie z flegmy. Oznacza to, że pacjent zaczyna obrzęk płuc. Ciśnienie krwi jest znacznie zmniejszona lub, przeciwnie, wzrasta.


W poważniejszych sytuacjach, oddech przyspiesza dodatkowo wzrasta puls do stu lub więcej uderzeń na minutę, jest śluz w postaci różowej piany. Bardzo podobne w swoich podstawowych funkcji ataki chorób, takich jak astma oskrzelowa i serca. reanimacyjny w tych przypadkach są różne i ważne jest, aby wiedzieć, co choroba została poprzedzona rozwoju ataku. Konsekwencją nadciśnienia, miażdżycy i chorób aorty serca staje astmy sercowej. Pomoc w nagłych wypadkach, w każdym przypadku należy rozpocząć od natychmiastowej zadzwonić po karetkę.

Nawet jeśli pacjent nie skarży się na ból w sercu, należy ją podać nitroglicerynę lub Valodol pod językiem. A następnie otworzyć bramę, aby ułatwić oddychanie i zmierzyć ciśnienie krwi. Jeśli hipotensji należy podać pozycji leżącej, a nadciśnienie rośliny w pozycji pionowej. Przygotowanie misę z ciepłą wodą i goleni pacjenta do przesuwając je powyżej kolana z elastycznego bandaża, jeśli nie ma takiego, dopasowanie i regularne obsady nylonu. Pomoże to zmniejszyć przepływ krwi do serca i pacjent staje się łatwiejsze. Zawsze upewnij się, że zaciśnięty żyła jak szczypanie tętnicę, może zakłócać przepływ krwi i pogorszyć stan pacjenta. W żadnym wypadku nie należy pozostawiać opaski uciskowej na ciele przez zbyt długi okres czasu. Może on pomieścić do przyjazdu karetki pogotowia, ale nie dłużej niż dwadzieścia minut. Jeżeli pomoc jest opóźniony, przewody muszą być usunięte, a po pewnym czasie do nałożenia.

Aby nie przeszkadzał astmy sercowej, może zapobiec powtórzeniu się takich ataków różnych receptur ludowych. Praktyka wykazała swoją skuteczność, a wiele osób korzysta z tych napary i wywary do zmniejszenia nasilenia i częstości zawałów serca takich chorób jak astma. Leczenie powinno być długie, a co najważniejsze, regularne. Wlew jest wykonany z ziela pokrzywy (dwie części), trzcina (jedna część) Cygnet (jedna część). Zalać wrzątkiem i domagać się przez kilka godzin. Następnie dodać do niej kilka łyżek sody i pozostawić w ciepłym miejscu na słońcu przez dziesięć dni. Zrobione dziennie przed posiłkami. Ten wlew ułatwia zapobieganie ponownemu natarcia takich chorób jak astma serca.

Leczenie miażdżycy i anginy, która rozwija się w wyniku astmy sercowej, na tyle skutecznie, jeśli użyć soku z cytryny z miodem. Są one mieszane z przegotowanej wody i pić ten napój uzdrawiający codziennie przed snem. To bardzo dobry sposób, aby oczyścić naczynia krwionośne i zwiększają serce jest czosnek. Jeść je codziennie, a astma sercowa nigdy nie nastąpi. Po cierpienie ciężką sytuację dla lepszego odzysku organizmu, zaleca się, aby smaczną mieszankę orzechów, rodzynek i miodu. Nie powinno być codziennie, na przykład, zamiast deseru. Czyste naczynia z cholesterolu za pomocą infuzji babki. Jest to doskonałe narzędzie, aby pomóc trwale zachować zdrowie i czuje się świetnie. Napar musi być codziennie i natychmiast po wytworzeniu picia. Bądź aktywny, pozytywny, oglądać swoje zdrowie i choroba będzie odwrotu zawsze.