353 Shares 6076 views

Irbis TTR 250 – utrzymanie pod szkłem w celu ochrony przed pyłem

Irbis TTR 250 – jest to zwykły produkt chińsko-rosyjskie motoproma. Na jakość chińskiego motopodelok wszyscy dobrze wiedzą – w najniższej cenie na zapisywanie pracy, materiałów i zasobów dla wszystkich. Właściwie to dlaczego Chińczycy i motocykl jakość – koncepcje niezgodne. Jednak ten ogólny obraz, aw przypadku TTR leopard snow 250, rzeczy są nieco lepsze niż inne. Wszystko dzieje się w silniku. Chińczycy mają dobrą tradycję, by zmieścić wszystkie swoje silniki z dawnych rzemiosł, uhonorowany japońskiej Enduro, który przez dwadzieścia lat, mają więcej lub mniej nauczył się zbierać. Z tej ogólnej doświadczenie pokazuje, że zespoły zwrotnicy na wysokich miejscach, takich jak najbardziej wytrwały.

Uncji TTP 250 ma dwukrotnie większą masę niż model 125-i, w tym samym zapisuje samej ramce i zawieszenie. A oni otwarcie słaby do takiej masie i takim silnikiem. Prędkość maksymalna nie jest szczególnie zadowolony z – jest ponad 100, ledwie można wycisnąć. Kopać tutaj jest bardzo napięty, więc rozrusznik elektryczny jest konieczne, aby kochać, kochać i pielęgnować. Przekładnia jest wykonana w klasycznym schemacie w przeciwieństwie do wersji 125.

Motocykl chroni chińskiej tradycji – małżeństwo tutaj tak dużo, że czasami zadać pytanie, czy chińska podróbka sfałszowane chińskie podróbki. Jeśli zdecydujemy się na zakup, upewnij się, że konieczne jest zbadanie całego urządzenia do montażu krivorukost. Należy zwrócić szczególną uwagę na uszczelki, zawieszenia, jakość spawania ramy. Pochodzi z instrukcją – jest to konieczne do przeprowadzenia, ale nigdy nie czytał – to będzie bardzo pomocne, gdy utkniesz w niektórych uboczu i trzeba będzie zabić czas na bezużyteczne czytania. Wersja drenaż baterii zasługuje na szczególną uwagę – należy zmienić w pierwszej vybryki. Nie ważne jak to brzmi śmiesznie, ale to jest bateria – jest to słaby punkt tego roweru.

W ogóle, irbis okazało TTP 250 mniej niż 125. ryzykowny przy zakupie techniki zawodne – spójrz lepiej dla niego. Chociaż Forum społeczności endurik ocenia to jako motocykla na czas. Często można znaleźć takie niepotwierdzone informacje zwrotne „przed, aby uzyskać w toku, dokręcić wszystkie połączenia śrubowe, zwracać szczególną uwagę na fakt, że okablowanie to znaczy” na smark ". Z tworzywa sztucznego może następnie podzielić nawet gliny, a wszystkie złącza i połączenia kosztuje dodatkowy izolat. Obręcze są wykonane z folii, więc nie waż się nawet bawić myśl, że Enduro – obręcz pokiwał na rysunku tej postaci, która jest przedmiotem zazdrości każdej wypaczonym umyśle ".

Ile jest Irbis TTP 250? Jej cena waha się na poziomie około 60 tysięcy rubli. W zasadzie średnia sytuacja – chińska jakość straszna plaga z ceną. Oczywiście, w naszym kraju, czynnik finansowy ma wielką moc, ale myśleć o tym, co jest robione i jak to obiecuje wam.

Generalnie, podsumowując, możemy powiedzieć, że rower Irbis TTR 250 – Traditional Chinese wersję budżetu, z nieznanych powodów, aby dostać trochę gorzej 125 wersji. Można kupić, ale należy być ostrożnym. Dokładnie sprawdzić rower z zakupem, unikając w ten sposób znacznie małżeństwa, można uzyskać dość tani Enduro, które z jakiegoś szczęścia może trwać nawet kilka sezonów.