142 Shares 2970 views

Jak poprawić głos?

Z pewnością każdy z was wielokrotnie dostał się do takiej sytuacji, kiedy na zewnątrz atrakcyjna osoba w rozmowie okazało się być odpychający, całkowicie nie do przyjęcia dla komunikacji, kosztowało go wypowiedzieć kilka zwrotów i opinię o nim zmieniły się radykalnie. W takich przypadkach, wiele stracić chęć utrzymania rozmowę i chcesz szybko pozbyć się takiej rozmowy. Powodem tego odrzucenia jest często ukryte w dźwiękach głosy. Nie jest tajemnicą, że z silnym pragnieniem może rozwiązać wiele naturalnych wad, ale jak poprawić głos i czy to w ogóle możliwe?

Przyjemny ton dźwięku podczas komunikacji jest w stanie stworzyć rodzaj brodawek wokół głośnika tak, że konto nie będą brane praktycznie żadnego sensu słów, które wypowiada, nie jest często daleko nebezukoriznennaya wygląd. W rzeczywistości, mówiąc, można zachwycić innych, albo wręcz przeciwnie – całkowicie zrazić. Jak poprawić głos, jeśli jest zbyt niepewny, wodnisty, piskliwy albo chrapliwy? Wiadomym jest, że z pewnym siebie głosem można wziąć obraz nakreślił wizję tego, co mówca przedstawia swoją siłę swoich przekonań. Ludzie często oceniają siebie, po prostu rozmawiać. Jak poprawić głos, który dał żywy osobowość i stan emocjonalny twojej osobowości? Okazuje się, że tylko pięć procent ludności świata obdarzona prawdziwie pięknym i przyjemnym głosem natury. Jednakże, pozytywny wynik jest całkiem możliwe, oczywiście, po prace prowadzone na nich, ale warto – widzowie będą was słuchać, dosłownie więźniem swojej wypowiedzi.

Jak poprawić głos? zalecenia

  • Normalna woda pitna nawilża strun głosowych, kawa i alkohol dać chrypka. Bardzo przydatne produkty zawierające duże ilości wody, takie jak winogrona, brzoskwinie, gruszki, jabłka, melony i inne.
  • Jeżeli głos jest środkiem do istnienia, czyli dochód jest bezpośrednio związany od stanu strun głosowych, to na pewno się zamknął na jakiś czas (około godziny) niezwłocznie po zakończeniu dnia, całkowicie unikając rozmów.
  • Palenie – najgorszy wróg głosów, pod wpływem dymu papierosowego jest podrażnienie błony śluzowej, pojawia się sucha, w wyniku chrypka gwarantowane.
  • Jeśli myślisz o tym, jak ją poprawić, nigdy nie krzyczą, pod byle pretekstem, bez względu na to w jaki sposób można dojść do meczu piłki nożnej, lub po prostu postanowił wykrzyczeć hałaśliwy tłum. Nic jednak świszczącego oddechu, co świadczy o nadmiernej irytacji strun głosowych, w wyniku dostać.
  • Podczas śpiewu niskich i wysokich nut nigdy naprężania mięśni szyi i gardła, to nie jest konieczne, ponieważ wysokie oktawy unieść głowę do góry, a na nisko – schodzić.
  • Pamiętaj mądre powiedzenie „Silence – złoto” i trzymać się go – nawyk z czasem dadzą obrazu swoisty urok. Nauczysz się zwięźle i jasno wyrażać swoje myśli, a ponadto pozwoli zaoszczędzić dobrze wyszkolony głos, który również cierpi z powodu niepotrzebnej rozmowy.
  • Zapomnij ten zwyczaj jako kaszel gardło, więc więzadła walczą ze sobą, łatwiej wziąć łyk wody. Jeśli gardło łaskotać często – skonsultować się z lekarzem.
  • Zmiłuj się ból gardła. Nie mów w temperaturach poniżej zera. Zamknij się, jeśli czujesz, że głos jest zmęczony. Twoje ciało powie ci to, czego potrzebuje – trzeba tylko go słuchać.

Wśród wielu wskazówek, aby poprawić głos, nie ma takich jak picie surowych jajek lub umieścić szczyptę soli na języku przed występem lub ważnym spotkaniem. Można także wziąć udział w kursie oratorium lub Tutor, znaleźć odpowiednie ćwiczenia, lub po prostu stosować się do zaleceń wymienionych powyżej, który jest wystarczający, aby upewnić się, że twój głos był nowy sposób.