267 Shares 3584 views

Botox lub keratyna prostowanie: co jest lepsze, jaka jest różnica między nimi?

Dać swoje zdrowie włosów, wytrzymałość, połysk, gładkość i pomoc urody botox lub keratyny prostowania. Co jest lepsze i jaka jest różnica między nimi, powiedz poniżej porównanie tych dwóch procedur.


Istotą Botox i keratyny prostowania

Botox włosów nie ma nic wspólnego z botoksnymi zastrzyków do twarzy, jest to, że efekt odmłodzenia występuje w obu przypadkach. BOTOX® wpływa na włosach z tego środka, na poziomie molekularnym. Składniki aktywne botoksnyh kompleksy wnikają głęboko we włosy i jest wypełniona uszkodzonego obszaru. Cebulki włosów i skóry głowy po takich procedur są nasycone składników odżywczych, które zachęcają do produkcji własnej keratyny, wzrost silny, silne i zdrowe włosy.

Keratynę prostując się do utraty włosów substancji. W przeciwieństwie Botox, ma wpływ zewnętrznego i skierowany bezpośrednio na uzyskanie prostych warkocze. Składniki kompozycji keratyny podczas procedury układać płatków oraz zmniejszenie uszkodzeń struktury włosów, zarówno gładkie, gęste, mniej zmieszany posłuszny rozczesywania i zelektryfikowanych.

różnica była

Czym różni się od Botox keratyny prostowania? Skład stosowane produkty.

W botoksnye kompleksy obejmują tych podstawowych leków:

 • „Intra-Silan” – cząsteczka substancji czynnej, komplementarne uszkodzenia włosów.
 • Kwas hialuronowy – podpory, utrzymuje wewnętrzną strukturę włosa, zapewniając jej głębokie nawilżenie.
 • Aminokwasy keratyny, cysteina – analogi naturalnych keratyny, która w naszym włosów. Przyspiesza zamki proces odzyskiwania.
 • Kolagen – zatrzymuje wilgoć.
 • Elastyna – to daje gładkość, sprężystość, elastyczność, zapewnia bezproblemową instalację i łatwy.
 • Białko – aktywuje wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.
 • Witaminy A, C, E, D dla pasm zdrowia i urody.
 • Różnorodność olejów do żywności i miękkie.
 • ekstrakty roślinne, ekstrakty ziołowe, perfumy.
 • Silikonowe środki pomocnicze i niektóre pierwiastki chemiczne.

Keratyna Zespół składa się z:

 • Keratynowych aminokwasy ciecz keratyny.
 • wypełniacze silikonowe.
 • Konserwanty.
 • Pochodne aldehydów (formaldehyd lub glyoxals) – jest rakotwórczy, substancje toksyczne mogą w minimalnym stężeniu w kosmetyce. Oni wyprostować włosy.
 • Nawilżanie elementy i środki kondycjonujące.
 • Oleje.

Jak Botox do włosów?

Czym różni się od Botox keratyna prostowanie włosów? Sposób wykonywania procedury. Potrzeba czasu, trochę więcej niż godzinę i odbywa się w następującej kolejności:

 1. Myć głowy Dzienna odżywka, lekko osuszane ręcznikiem lub chłodnego powietrza.
 2. Wzdłuż całej długości każdej części są rozmieszczone botoksnaya serwatki przez 30-40 minut. Dostarcza składniki odżywcze do włosów.
 3. Następnie przez 5 minut stosuje się środek, w którym substancja czynna nie tak szybko wymywane z zawinięcie.
 4. Płukania włókna oraz pokrycie ich redukującego nieusuwalny maski, przedłużając działanie botoksnoy surowicy.

Procedura keratyna prostowanie

W przeciwieństwie do leczenia Botox keratyny prostowania włosów trwa dłużej i trwa 2-3 godzin. W tym czasie zrobić takie manipulacje:

 1. Dokładnie mycia szamponem i suszy włosy.
 2. Każda część równomiernie na całej długości i powierzchni pokrytego kompozycją keratyny, pozostawić na pół godziny do lepszej absorpcji.
 3. Osusz suszarkę do włosów i „zamknięte” w specjalnym utjuzhkom włosów keratynę, wykonując dwa do ośmiu rozciąganie, mimo tego, co paszowa – zgodnych lub nie, lub nie bardzo faliste.

Efekt Botox

Botox lub keratyna prostowanie? Który jest lepszy? Odpowiedź na to pytanie jest na podstawie wyników końcowych. Więc po Botox włosy stają się miękkie, masywniejsza, wydaje się bardziej elastyczna, bardziej posłuszny, jedwabisty polysk,. Nici stanu polepsza się nie tylko z zewnątrz boteksnaya procedura przywraca białko występujące wewnątrz volosiny. Wynik ten odnosi się do jednego i trzech miesięcy jest kumulatywne, to znaczy, większa odbędzie się manipulacji Botox, zdrowsze włosy staną się dłuższe i będzie efekt. On odmładza je, chroni przed promieniami UV, dzięki czemu mniej puszyste, ale nie prostować jak keratyna, ale tylko trochę wygładzanie.

Wynik po keratyna

Botox lub keratyna prostowanie włosów? Lepiej zdecydować się na niesforne, kręcone włosy? Po prostowania nawet najsilniejszy, kręconymi, ciasne loki natychmiast wygładzona, streaming, połysk, dać w dowolnym układania i czesania. Można zapomnieć o delikatnych włosów i rozdwajaniu: nici wyglądać zadbana, podlewane i mają wchłania składniki odżywcze. Efekt keratyny prostowania z należytą starannością może trwać około 3-5 miesięcy. Keratyna prostowanie poprawia jedynie zewnętrzną urodę włosów, a wewnątrz nich traktuje Botox i opiekę nad nimi na zewnątrz.

Jaka jest różnica?

Lista różnic między zabiegami boteksnymi do prostowania włosów i keratyny:

 • Botox jak blondynek, bo po nim, w przeciwieństwie do keratyny prostowania włosów znika żółty odcień, a ponadto po można rozjaśnić włosy i keratynę prostując już zrobi.
 • Sprostowanie nie może odbywać się w czasie ciąży i laktacji, jak środki stosowane zawiera substancje toksyczne – formaldehyd, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie dziecka. Botox w tym względzie są bezpieczniejsze, ponieważ coraz większa liczba przydatnych elementów zawartych w jego skład, a trujące lub wcale. Niemniej jednak, to lepiej być zainteresowany personel, który będzie stosowany na głowie, ponieważ nie można dowiedzieć się, jak sumienny jeden lub drugi z producentem kosmetyków do włosów. Mimo to, pierwsze trzy miesiące ciąży i podczas karmienia nie jest konieczne, aby żadnej procedury chemicznej z włosami – nie botox, nie keratirovanie lub coś podobnego.

 • Botox lub keratyna prostowanie? Lepiej jest użyć, jeśli chcesz mieć bujne włosy i przyspieszyć wzrost włosów? W tym przypadku, Botox. On uzdrawia włosy, zapobiegając utracie, pobudza wzrost i zwiększa objętość do włosów, robiąc im mniej porowate i puszyste. Gdy keratyna prostowanie objętość maleje, keratyny cięższe, więc jeśli jest problem z opadem, że może być gorzej z powodu nasilenia nici.
 • Keratyna prostowanie, w przeciwieństwie Botox, nie zaleca się poważnie zniszczonych włosów, ponieważ ich nie leczy, ale do naprawienia.
 • Botoksnaya zabieg dla włosów jest tańsze niż prostowania keratyny.
 • Po Botox włosy nie stają się idealnie gładka i równa, po keratyny. Sploty będzie bardziej posłuszny, wejdzie w życie „dmuchawiec”, ale naturalne falowanie pozostaje.
 • Botox jest dobre dla wszystkich rodzajów włosów, szczególnie jeśli długi i mocny bat i keratyna prostowanie lepiej jest użyć dla niesfornych, kędzierzawe, gęste loki.

Recenzje Botox i keratyny prostowania

Botox lub keratyna prostowanie: co jest lepsze? Informacje zwrotne od tych, którzy te procedury, uwaga: w celu maksymalizacji wsparcia i dłużej przechowywać wynik, konieczne jest użycie specjalnego patrząc po kosmetyki do włosów (Daily odżywka, maska, itd.).

Po keratyny prostowania przez trzy dni nie można umyć włosy, trzymać spinki do włosów, a nie opakowania, tak aby nie pojawiają się zmarszczki. Sprostowanie wystarcza na kilka miesięcy, a następnie konieczne jest jej powtórzenie. Po keratyny włosy można układać nawet bez suszarki do włosów, a curling po raz kolejny stają się idealnie gładka.

Botox lub keratyna prostowanie? Recenzje powtarzając: jeśli nie są zgodne z technologią tych procedur, efekt będzie odwrotny, włosy stają się kruche, tracą zdrowy wygląd. Lepiej jest zrobić procedurę okazały specjalistów i skład jakościowy.

Co wybrać?

Co lepiej zrobić – Botox lub keratyny prostowania? Jeśli twoje włosy są lekkie, cienkie, słabo rosnąć, spadać, poważnie uszkodzony, wymaga naprawy, a następnie nadaje Botox.

Aby pozbyć się loki, kręcone, twarde jak drut, nici i uzyskać idealnie gładką, elastyczną włosy, stosuje keratirovanie.

Kiedy zakłócony posechennye tylko kruchość i wskazówki – mogą być używane jako pierwszym i drugim zabiegu.

Botox lub keratyna prostowanie, który jest lepszy? Jeżeli istnieje ciąży i laktacji, chorób nowotworowych, podatność na alergie, problemy ze skórą głowy i chorób nerwowo-mięśniowych, oba z tych procedur są przeciwwskazane. Przed dokonaniem wyboru, to lepiej skonsultować się z fryzjera lub trichologist o kondycji włosów i potrzeby konkretnego postępowania.