532 Shares 2958 views

Fairy Bay Hotel 3 *, Wietnam, Nha Trang zdjęcia, opinie

Kompleks hotelowy, opis Przedmiotem niniejszego artykułu, jest zbudowany na wietnamskim wybrzeżu Nha Trang Bay, South China Sea, w północnej części miasta o tej samej nazwie zatoce. To jest – bardzo popularny gospodarka hotelu Fairy Bay Hotel 3 * (Wietnam). Goście rozważyć to wygodne miejsce do wypoczynku i odkrywania uroków jednego z najpiękniejszych krajów wstążka rozciągnięta wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu półwyspu Indochin.


o hotelu

Kompaktowy nowoczesny budynek dziesięć kondygnacji kompleksu hotelowego zawiera 52 komfortowych pokoi. stancje nie jest pusta, turyści dość elegancko oni rezerwują biura podróży na specjalistycznych stronach. I nic dziwnego: Dobra jakość za cenę gospodarka jest zawsze popyt.

Zaledwie 800 metrów od hotelu znajduje się największe w mieście centrum handlowego „Trang”, gdzie można kupić wszystko; jak również największy w Azji Południowo-Wschodniej, centrum rozrywki, zbudowany przez australijskich projektantów, zatytułowany „Sailing Club”. Popołudnie „Sailing Club” działa w stylu lounge-plaży, a wieczorem iw nocy jako hybryda egzotycznych restauracji i parkiecie.

Tuż obok hotelu Fairy Bay Hotel 3 * (to pokazuje zdjęcia) droga przechodzi, a tam jest przystanek autobusowy numer 4. Częstotliwość lotów – ćwierć godziny. Stąd można dotrzeć do centrum miasta Nha Trang, jak również kolejką linową na temat. Vinpearl. Autobus jest bardzo wygodny, wyposażony jest w klimatyzację. Należy jednak pamiętać, że trasa jest czynna do godziny 18:00. Jednak powrót do hotelu i może być w późniejszym czasie przez taksówkę. Ale w tym przypadku, podróż z centrum miasta Nha Trang do hotelu będzie kosztować turystów droższe: około 100-120 rubli.

Komunikacja z pracownikami i nie tylko

Personel hotelu – pomocny i dokładne. Dobra jakość i sprzątane codziennie, nawet bez napiwków. W celu zmiany ręczników w pokoju, powinny być pozostawione na podłodze. Ale bariera językowa jest istotne: na język rosyjski nie rozumie.

Alternatywnie, można skontaktować się z języka angielskiego do kierownika w recepcji (są trzy, a oni pracują dzień). Ale dodatkowe potrzeby serwisowe z gości może pojawić się w ciągu dnia. Jak się potem?

Komunikacja z ludźmi, którzy nie znają języka wietnamskiego, nie wymaga dodatkowego komentarza. Po tym wszystkim, członek personelu musi najpierw poprawnie zinterpretować prośbę turystyczny.

Doświadczeni turyści znaleźli sposób. Handy Google tłumacz na tablecie z języka rosyjskiego na wietnamski. Korzyść z Wi-Fi działa dobrze w całym hotelu.

Jest to również cenne doświadczenie dla ich gości do komunikowania się z taksówkarzami, niosąc im atrakcji. To wystarczy, aby kupić mapę Nha Trang o pokazanie zabytków i cel zdeponowane na nim. To działa!

pokoje hotelowe

Przybysze są trzymane w hotelu Fairy Bay Hotel 3 * na tyle szybko, a jest to wygodne. Pokoje w niej inaczej:

– superior (przestronne, wygodne, duża łazienka z wanną, balkon, ale drogie);

– rodzina (obliczone dla rodziny z 3 osób, apartamenty z balkonem), kompaktowe (pokój 15 metrów kwadratowych, mały korytarz, kompaktowy łazienka z wanną);

– gospodarka bez okien (w łazience – prysznic, pokój jest dobre dla turystów pojawiających się w hotelu tylko do spania i śniadanie, przy okazji to jest dość przestronne.).

Sądząc po opiniach gości, pożądane jest, aby jeszcze wybrać swój tymczasowy dom z balkonem. W tym suplemencie na Fairy Bay Hotel 3 * jest bardzo mały i odpowiednie. Jest o wiele ładniej, aby zobaczyć z ich domów malownicze wybrzeża, każdego ranka, aby podziwiać wschód słońca (okien hotelu znajdują się od strony wschodniej), cieszyć się szum morza.

umeblowanie

Prawie wszystkie opinie gości note produkowane przez Mighty naprawy w pokojach. Utrzymujący się umiarkowany styl europejski z przewagą pastelowych kolorach i białych. Wspaniałe panoramiczne okno typu (oczywiście, w pomieszczeniach, w których są one dostępne). Łóżko i reprezentacyjny, dobrze wyposażone w nowe meble i urządzenia. Goście Fairy Bay Hotel 3 * z dobrym drewniane meble: szafa, dużym nowoczesnym łóżkiem podwójnym, fotele, krzesła, mały stół, stolik, szafki nocne. Ponadto w każdym pokoju znajduje się sejf (bezpłatny), gęsty (w stylu angielskim), zasłony, lampy stołowe.

Klient pokoje wyposażone są w niezbędny sprzęt w domu. Ratuje od ciepła z klimatyzacją i małym lodówką, który działa prawidłowo (jego pracownicy codziennie wolny wypełnia dwie butelki pół litra wody). Telewizja jest dostrojony do jednego (pierwszego) kanału rosyjskiej. Elektryczny, obecne w pomieszczeniu, nie zapomniano również personel (codziennie bezpłatnie u jego boku umieścić na 4 torebki herbaty i kawy). W pokoju znajduje się również suszarka do włosów.

Ten hotel serwuje dobre bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny.

Jedzenie w restauracji

Hotel Ocean View Restauracja znajduje się na dziesiątym piętrze i ma elegancki design. Z malowniczego widokami. Posiłki Fairy Bay Hotel 3 * (Wietnam) wielowymiarowa: wyżywienie, tylko śniadanie. Menu restauracji oferuje dania kuchni orientalnej i europejskiej, wietnamski.

I, sądząc po opiniach, większość gości hotelowych wybrać opcję zasilania tylko z codziennego śniadania. Reszta dnia, wolą do odwiedzenia restauracji, sklepów, rynków, atrakcje turystyczne, nie jest związany z trzema posiłkami dziennie hotelowych (pensjonat).

śniadanie,

Kuchnia wietnamska słynie z pierwszych kursów. Menu w restauracji hotelu Fairy Bay Hotel 3 – zupa Lau, który przygotowuje owoce morza i zioła zaledwie dziesięć minut. Dobre, jak zupy z kraba z grzybami i zupa pomidorowa z grzankami. Wspaniałe kaczki zupa grzybowa z węgorza. Ale najbardziej znanych, które warto spróbować być pewny, to zupa pho (pho-hai – z ryb i owoców morza pho-ha – z kurczakiem, pho-bo. – z wołowiną)

Menu obejmuje śniadanie jajecznica, smażone ziemniaki, pulpety, wędliny, parówki, kiełbasa, bułki suchar, naleśniki. Zwłaszcza jedzenie w Wietnamie jest mnóstwo owoców.

Jak blisko hotelu Fairy Bay Hotel 3 * (Nha Trang, Wietnam), a w centrum miasta ma wiele niedrogich restauracji i kawiarni, gdzie można zjeść smaczny i korzystny egzotycznych owoców morza, pieczone na krokodyle Spit, koniki polne. Niezwykle duże porcje w nich (na przykład sałatkę z więcej niż wystarczająco w dwóch Europejczyków). Można, oczywiście, i kolacja w hotelowej restauracji, z dodatkową opłatą za połowę wynosi około 300 rubli. dziennie.

Sądząc po opiniach, pełne wyżywienie w Fairy Bay zamawia stosunkowo niewielką liczbę gości. Większość turystów zjeść w kawiarni miejskich.

Na plaży

Na plaży, która przedstawia Hotel Fairy Bay Hotel 3 * jest rzeczywiście publicznego. Aby się do niego dostać, goście hotelu wystarczy przejechać autostradą. To jest stosunkowo niewielka, wizualnie – mały pas piasku na wybrzeżu. W dolnej powierzchni wody – Rocky.

Jednakże, morze, w opinii gości hotelowych, czystsze niż plaż w centrum miasta. Chociaż początkowo większość turystów zamiar opalać się na plażach handlowych, ale w przeważającej części jechać do hotelu.

Jest kompaktowy, to jest alokowana do hotelu z leżakami i parasolami w ilości 16 sztuk. W pobliżu plaży znajdują się liczne kawiarnie, restauracje z niedrogich metki. Sama plaża jest czynna do godziny 17:00.

Aby się zrelaksować, goście mogą wygodnie odwiedzić plażę w Nha Trang, który jest przypisany do niebieskiej flagi. Jest on usuwany z hotelu jest zaledwie 1 km.

W pobliżu infrastruktury ośrodka

W pobliżu hotelu, w odległości spaceru od atrakcji jak Wieża Thap Ba, rock garden Hon Chong skale. Na lewo od hotelu, około stu metrów, prowadzenie wspaniałe owoce morza. W dwóch kwartałach jest dość duży rynek. Przed nim zaledwie dziesięć minut.

W drodze na rynku znajduje się kawiarnia grill, które wychwalają gości hotelowych. Jeśli pójdziesz stąd do morza, a następnie po około dwudziestu minutach można przejść do rybackiego mini-market, gdzie prawo w basenach sprzedawane są świeże owoce morza dziwaczne.

Poprzez zakup owoców morza tutaj za niewielką cenę, zawsze można negocjować z właścicielami kawiarni, więc je przygotować. Jeśli znajdziesz się na rynku po 19-00, a następnie kupić towar za 30% kosztów (rybacy nie mają lodówki, więc ich towary starają się sprzedać).

Przy okazji, jeśli chcesz owoce morza gotowane w kawiarni spakować, aby doprowadzić do hotelu.

W centrum Nha Trang na Tran Phu Street, istnieje wiele dobrych restauracji. Najlepszym z nich jest uważana Booze Cruise Bar & Grill. Jednak oprócz niego interes gastronomiczny to restauracja indyjska „Bombay”, wegetariańska restauracja Bo De, włoską restaurację przez Carlos, meksykański bar El CoyoteMexican Resto Bar, jak również Gia – wietnamska restauracja – najlepsza restauracja w kuchni wietnamskiej.

Jeden z najstarszych klubów w Nha Trang jest „Red Apple”, a mianowicie zaleca się odwiedzić zachodnich wydań turystów. Będzie to dobra alternatywa dla nowej, nowoczesnej klubu „Michelle”. Nurkowie również tradycyjnie spędzać czas w barze Krazy Kim.

Miłośnicy mocnych napojów i odwiedzić klub disco Sailing Club.

Bezpieczeństwa dla turystów w mieście

W opinii gości, hotel sam w sobie nie jest to kradzież. Jednak może to spotkać kobietę, która wyszła z torebką.

To – brutalna rzeczywistość! Kobiety w workach Wietnam nie są. Czasami mogą wyrwać uciekając tyranem, ale to nie jest tak źle. Były czasy, kiedy jej torebkę wyrwał motocyklista i kobieta rysowane na asfalcie na rowerze! Ten rodzaj przestępczości, zwłaszcza w odniesieniu do turystów, tutaj kwitnie.

Dlatego zalecamy, że panie w Wietnamie, aby wyjść bez torebki.

Wycieczki. Dalat

Goście przeważnie kupują wycieczki w recepcji Fairy Bay Hotel 3 * (Wietnam). Opinie turystów są pozytywne wobec wizyty w Dalat, wycieczki do wodospadu Yangbey na wyspie, wędkowanie, plaża Zoklet (najlepsza plaża w Wietnamie).

Wycieczka do Dalat górski oznakowane pokazując plantacje kawy, odwiedzając przemysłowych piwnice. Gwarantuje degustatorów wiele uczuć i wrażeń z naturalnych produktów drogich i bardzo wysokiej jakości. Jednak, co dziwne, kawa w Dalat jest droższy niż markowych kawiarniach Nha Trang. Dlatego nie jest konieczne, aby kupić podczas trasy.

Żeglarstwo na wyspie

Miłośnicy plażowania od Hotel Fairy Bay Hotel 3 * (Nha Trang) wolą wziąć wycieczki do egzotycznych Wyspy Północnej i Południowej. Miejscowy nieskażonej przyrody zaskakuje bogactwem i egzotyki: białych, piaszczystych plaż, szmaragdowej wody, wodospady z naturalnych basenów mineralnych. Oprócz naturalnego piękna, imponującą organizacji tych wycieczek, bogatej diety, który zawiera restauracje przyniósł żywność, owoce, soki, napoje alkoholowe.

Sailing Club (Vinpearl)

przejażdżki parku wodnego i jednocześnie Vinpearl Wyspa, prawdziwa perła Wietnamu, odwiedził prawie wszyscy goście Fairy Bay Hotel 3 *. Recenzje dowodów znacznej siły przyciągania turysty delfin show (występuje u 12-30, 15-30) oraz pokaz fontanny (18-30 i 19-30).

Również turyści pamiętają swoje wrażenia z kolejki linowej, akwarium faunę morską, kompleks świątynny. Coppermine prowadzić samochodów elektrycznych.

Miłośnicy sportu aktywnego wypoczynku mają możliwość tu w komfortowym egzotycznym otoczeniu, zagrać w mini-golfa i tenisa.

Ze względu na różnice w czasie, główne pokaż turystów odwiedza dwukrotnie Vinpearl. Koszt jednego biletu nie jest wysoka, to tylko 510.000. Dong. Po tym wszystkim, aby podziwiać pokaz delfinów, turyści powinni odwiedzić w godzinach porannych, ale żeby cieszyć się pokaz fontanny, przejdź następnego wieczora. I powrót do hotelu będzie musiał wziąć taksówkę, gdyż liczba linia autobusowa 4 w tej chwili nie działa.

wniosek

Nowoczesny i komfortowy kompleks hotelowy jest Fairy Bay Hotel 3 * (Wietnam, Nha Trang). Solidna trzygwiazdkowy serwis taniego popytu przez turystów, którzy preferują aktywny wypoczynek. Hotel znajduje się w popyt ze względu na ich integrację w infrastrukturze miejscowości Nha Trang. Sredestatistichesky gościem kompleksu hotelowego – miłośnik sportów na świeżym powietrzu i konesera egzotyczne. Po obiedzie turyści iść na plażę, a drugi, autobusem lub taksówką – na wycieczki i turystycznych europejskie centrum Nha Trang, gdzie sklepy i targowiska, restauracje, kluby, spa, salony masażu.

Goście Fairy Bay Hotel 3 * (Nha Trang) – zazwyczaj jest to rodzina bez małych dzieci. Mimo wszystko, mimo, że hotel jest przytulne, ciche, wygodne, ale nie jest on wyposażony w odpowiednią infrastrukturę. Nie ma animacji, place zabaw dla dzieci, basen dla dzieci. Dlatego tutaj zaleca się latać osób powyżej 18 lat.