711 Shares 9847 views

Dead Island Povegliya

W weneckiej lagunie, w pobliżu tego malowniczego miasta, znajduje się opuszczony i nie są dostępne dla wszystkich turystów wyspę Povegliya. To miejsce jest przeklęte od samego początku czasu, więc nie ma nikogo, kto kiedykolwiek żył, nie budować piękne zamki i kościoły nie są wyposażone plaże wzdłuż malowniczej zatoce. Włosi nazywają to „bramy piekielne”, „Dolina duchów”, a wszystko to z powodu tych ziem były pokryte ludzkich kości, które są zakopane tu od czasów istnienia Rzymian.


W dawnych czasach pierwszego ogniska zarazy rozpoczęła się w Europie. Ponieważ większość gruntów należała do Cesarstwa Rzymskiego, wszystkie prawa przyszło od cesarza. Tak, ze wszystkich miast i prowincji wyspy Povegliya zaczął wygnanie z chorymi, żeby nie zarazić innych. Po samobójstwo zakończył swoją ziemską wędrówkę, a ich ciała spalono, tworząc ogromne masowe groby.

W średniowieczu we Włoszech ponad epidemii dżumy, ale tym razem Povegliya wyspa stała się prawdziwa sala tortur dla pacjentów. Oni nie mogli spokojnie czekać na skrzydłach – wielu spalono żywcem tutaj i nawet nie przeszkadza, aby go pochować. Gdy choroba ustąpi, miejsce było pokryte popiołu mgłę i została zapomniana przez długi czas.

Na początku XX wieku, na wyspie otworzył szpital psychiatryczny i dzwonnicę. Od tego czasu, wszyscy pacjenci, którzy należą do jego ścian, zaklął jak słuchanie niekończące się krzyki, widzieć duchy, czują przemożną strach. Wkrótce stało się jasne, zjawiska paranormalne, a dla lekarzy, co doprowadziło do wzrostu popularności operacji takich jak lobotomii. Jednak w tych częściach jest wykonana za pomocą wiertarki, młotka i innych narzędzi pod ręką. I Povegliya wyspa ponownie stała się sala tortur dla osób, które z różnych powodów zrezygnowali z normalnego społeczeństwa.

Wkrótce potem jeden z lekarzy, że widział ducha, kiedy zadebiutował lobotomii pacjent zmarł po upadku z wieży, szpital został zamknięty. Na wyspie pozostał pusty, ale na jego ziemi, bieżnia nowoczesne miłośników mistyki, wróżki i awanturników.

Jeśli zdecydujesz się pójść na Povegliya wyspie, ścieżka rozpoczyna się łodzią. Po wylądowaniu na plaży widać tę samą dzwonnicę, który spadł lekarz. Obok niej w górach popiołu są widoczne ruiny kościoła, wybudowano tu w 12 wieku. Na jednym z brzegów wyspy jest twierdza obronna, która wówczas nazywany „Octagon”. Nie daleko jest wart dwukondygnacyjne szpitale budowlane, które nie różnią się wyjątkową architekturą. W pobliżu znajdują się domy, które są w stanie opłakanym i stopniowo porośnięte bluszczem. Najprawdopodobniej żyli lekarza, który pracował w domu wariatów.

Jego ciemność, popiół i zachowane zapach spalania wszystkich turystów i mieszkańców wyspy Povegliya przerażające. Włochy niedawno sprzedał ziemię do prywatnego właściciela, ale nie mógł ich piękne i atrakcyjne dla turystów, mimo naturalnego krajobrazu. Boi się spać tutaj każdy, ponieważ istnieją legendy o krzyków i jęków publikujące zakażonych męczenników zarazy. Jeśli zapytać Wenecjan, nie powie nic o wyspie Povegliya. Zdjęcia i filmy z ludzi, którzy byli tutaj, może być jedynym wiarygodnym źródłem informacji o tym, co się rzeczywiście dzieje na tych tajemniczych krain.