413 Shares 1903 views

Jak zrobić w domu r Hollywood? Hollywood stylizacji włosów (zdjęcia)

Jeśli chodzi o genialnych wyjść „out” wielkich spotkaniach w wieczorowych sukniach, nie przypominają świat show-biznesu i czerwonego dywanu. To jest, gdzie gwiazdy filmowe i sceny teatru koncert eye-popping kostiumy, niesamowite włosy i stylowy make-up. Wizerunek każdego z aktorką i piosenkarką przed udaniem się na czerwonym dywanie zatrudnia zespół specjalistów: wizażystka, fryzjer, stylista, projektant, mistrz branży paznokciowej. Pamiętne spotkania uważane wytwórni filmowej „Hollywood”, który dał początek życia zawodowego tysięcy aktorów i aktorek. Ale „Hollywood” – to nie tylko firma, ale również styl, który jest bardzo popularny wśród dziewcząt.


Hollywood stylizacji – era gangsterów w Chicago

Kiedy przychodzi do stylu lat 50-tych lub 60-tych Ameryce, nie można pomóc sobie przypomnieć pierwszy model i piękno, które świeciły nie tylko na okładkach czasopism, ale i tak kręci w telewizji i ekranów kinowych. Hollywood stylizacji – cała epoka, która jest obecnie uważana za standard kobiecość, błyskotliwości i popularność. Nadszedł czas, aby ujawnić tajemnicę jak zrobić fala Hollywood do każdego właściciela piękną czupryną może świecić na ważnej uroczystości, na czerwonym dywanie, lub strony tematu.

Stylowe, jasne i ekscentryczny – fryzura wydaniu „out”

Błyszczeć na imprezie i być w centrum uwagi, trzeba dokładnie rozważyć nie tylko strój, ale również obraz jako całość, dotykając i makijażu i fryzury. Aby zrozumieć, jak zrobić „Hollywood” opakowanie, trzeba zrozumieć podstawową zasadę takich fryzur: jego cechą charakterystyczną jest gładkość form, fale schludny, powściągliwy styl. Tworzenie fal – bardzo skomplikowanej procedury, ponieważ w tym przypadku do uzyskania gładkiej, nawet ich postać jest możliwe tylko wtedy, gdy prawidłowe dokręcenie. Doskonałe fale mogą być odbierane jeśli skręcać włosy w tym samym kierunku i na tej samej wysokości. Hollywood dopasować dziewczyna leży na włosach każdej długości, tak aby ten fryzura może każdy, najważniejsze – poznać krok po kroku instrukcje do tworzenia go.

Stopniowo analiza: jak zrobić płynne fale na włosach?

Piękny obraz składa się z małych rzeczy, ale jeśli chodzi o włosy, to trzeba wiedzieć, w jaki sposób to zrobić, tak wyglądała stylowo i długo. Hollywood stylizacji – specjalny kształt fryzury, tutaj są całkowicie nieobecne szpilki, niewidoczne lub guma. Fryzura składa się wyłącznie z prawidłowo złożone fale włosach. Jak je zrobić?

 1. Najpierw trzeba dokładnie przeczesać włosy.
 2. Curl włosy na całym obwodzie głowy (najlepiej wszystkich pasm, ponieważ w tym przypadku włosy będą bardziej kobiecy i piękny).
 3. Używać żelazka lepsze lokówki lub lokówki do wyprostowania.
 4. Dokręcić włosów powinien znajdować się w tym samym kierunku (wszystkie nici może być skręcona albo na zewnątrz albo do wewnątrz).
 5. Po dokręceniu przychodzi kluczowy punkt: konieczność odpowiedniego odpoczynek lokówki lub lokówki. Nie trzeba ciągnąć nić dostać kręcone zwijania. Wręcz przeciwnie, jest on zobowiązany do rozkręcić lokówki w pozycji poziomej, bez ciągnięcia zwijania.
 6. Kiedy wszystkie pasma są skręcone, że lokówki są usuwane, konieczne jest, aby kontynuować instalację.
 7. Umieść wszystkie zamki na jednej stronie.
 8. Nałożyć mus do grzebienia (z kilkoma zębami i korzystniej drewna), a wszystkie grzebień do włosów. należy użyć możliwie najszerszy grzebień, np „ticker”.
 9. Czesanie jest konieczne, aby uzyskać gładkie, równe, i te same fale na całym obwodzie do końcówek włosów.
 10. Fix wynik za pomocą ustalające lakieru do włosów.

W tej instalacji , „loki Hollywood” jest zakończona. Jej wydajność jest dość prosty, ale zaletą tej fryzury jest to, że łatwo łączy się z jasnych błyszczących akcesoriów (im większy tym lepiej).

cechy Stacking

Nie możemy mówić o tym, że istnieją takie fryzury nie wszystko. Jeśli jesteś właścicielem okrągłej twarzy owalny lub prostokątny, konieczne jest, aby całkowicie zrezygnować z tej fryzury.

Warto pamiętać, że tylko stylizacja Hollywood zrobić na włosach o tej samej długości. Na przykład, jeśli posiadacze czupryną ma fryzurę „kaskadowego” lub „drabina”, które od strzyżenia dokładnie powinno być zaniechane.

Wygrywając tę fryzurę wygląda dokładnie w przypadku wszystkich pasm są wyświetlane na jednej stronie. To odróżnia tę stylizację od wszystkich innych. Jeśli kobieta chce wyglądać naprawdę oszałamiające, nie należy zapominać o objętości, która odgrywa kluczową rolę w tej fryzurze. Choć fala wizualnie przedłużyć kosmyki włosów, może czasem okazać się niewystarczające. Na cienkim i rzadkie włosy zrobić runo na korzenie. Złożoność takiej fryzury jest oczywiste – to jest bardzo trudne do pokrycia „chaos” w runo, ale bez jego cienkich włosach nie może zrobić.

Narzędzia i akcesoria do fryzury Hollywood

Making a fryzura będzie nie taki trudny proces, ale do tworzenia trzeba wiedzieć, że trzeba mieć go pod ręką.

 1. Ponieważ „Hollywood” r trzymać wyłącznie na czyste włosy, następnie po prysznic musi wyschnąć nici – trzeba suszarkę do włosów.
 2. Przyczyna włosy w porządku, można użyć tylko grzebieniem z dużymi zębami i rzadki (najlepiej drewniana).
 3. Jak zrobić fale hollywoodzkich gwiazd, można użyć tylko dużych lokówki czy curling szerokości.
 4. Aby utworzyć kompozyt Pilings wymagany zaciski.
 5. Do ustalania i rzucamy stylizacji trzeba lakier.

Lista kończy się wraz z niezbędnymi narzędziami. Taki zestaw każdej kobiety, a tym samym uczynić sama fryzura może być dowolny.

Gwiazdy wybrać tą fryzurę

Ta forma włosy szczególnie popularne wśród gwiazd, „Hollywood” i jest nadal popularny jest stylizacji Hollywood. Zdjęcia wielu znanych aktorek i piosenkarzy udowodnić, że jest naprawdę w postaci popytu włosów wśród dziewcząt w każdym wieku.

Ta fryzura jest odpowiednia do wielu sukienki wieczorowe, jasnym makijażu i, oczywiście, czerwoną szminką. Stacking „Hollywood” fala była prawdziwym atutem w świecie show-biznesu, która wyraża ducha minionych dekad, szczególny styl i piękno pierwsze pojawiające się na ekranach telewizyjnych i okładkach magazynów.

Co może łączyć stylizacji Hollywood?

Osobliwością tego fryzura jest nie tylko w powściągliwym stylu, szczególnie gładkich fal i dokładności, ale również uniwersalność. Ten fryzurę można połączyć z wieloma innymi rodzajami fryzury. Beam, polary – z pomocą tych elementów będzie lepiej żadnej „Hollywood” stylizacji. Zdjęcie uderzające przykłady pokazują, w jaki sposób łączone „fale Hollywood”. Na przykład, popularne kombinacje opcja – belki. Jeśli twoje włosy są długie, to mu dać, ale średnio jest to warkocze kombinacja będzie wyglądać najkorzystniejsza.

Aby to zrobić fryzurę, trzeba dodać do wyżej opisanych instrukcji kilka punktów. Tak, po odebraniu „Hollywood fali”, trzeba podjąć kosmyki włosów i naprawić go na bok lub w tył głowy za pomocą gumki i klipów. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę jedno: w tym przypadku jest to niemożliwe, aby wyciągnąć nici oraz konieczność utrzymania tyle zrelaksowany i zmontowane. Następnie przekręca standardową formę belki: jest luźny warkocz lub spiralny i położył w kręgu najbliższej gumy. Belka w wyniku stałej i niewidzialne spinki do włosów i bardzo włosy czesane raz i obficie używane ustalające lakieru do włosów.

Piękna stylistyka – gwarantem uwagi na jego posiadacza

Dodać do tego fryzura może być w domu. Nie koniecznie udać się do stylisty lub profesjonalnego fryzjera, ponieważ nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy oraz specjalny zestaw narzędzi. Najważniejsze, że potrzeba takiej fryzury – jest chęć i cierpliwość, ponieważ w tym przypadku należy uzyskać idealnie gładką, falisty stylizacji Hollywood. Włosy powinny być umyte, oczyszcza i suszy, a tylko w takim przypadku włosów składające się w 10 do 30 minut (w zależności od doświadczenia), przeprowadza się tak długo, jak to możliwe. Taka stylistyka – to świąteczna wersja, więc najlepiej zrobić jej na żadnych specjalnych uroczystości i imprez wieczornych.