412 Shares 4971 views

Telefon Nokia 6310i: opis, charakterystyka

Telefon Nokia 6310i to udoskonalona wersja urządzenia, „Nokia 6310”, opracowany przez fińską firmę o tej samej nazwie. Dlatego pełny przegląd urządzenia, nie zrobić dzisiaj, ale porozmawiajmy o tym, że w pewnym wersjach lekkich ulepszonej wersji w stosunku do podstawy. Nawiasem mówiąc, gdy będziemy pamiętać, że urządzenie ma „brata”. To jest telefon Nokia 6310i Mercedes Benz, który różni się odpowiednie oznaczenia zewnętrzne.


Że zaktualizowaną wersję?

Urządzenie jest przystosowane do pracy z dodatkowym zakresem. Dokładniej, to GSM 1900. Tak więc, Nokia 6310i E220 telefon jest natychmiast przekształca zarówno fizycznie jak i psychicznie w maszynie klasy biznes. W rzeczywistości integracja żetonów do pracy z nowej gamy środków w celu zastosowania „Nokiyu” będzie można nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. Z drugiej strony, taka funkcja została dodana do wielu urządzeń przed wydaniem wersji 6310i. Ale potem, co jest związane z opóźnieniem w integracji zaktualizowanego części funkcjonalnej, to już inna historia.

Uwaga wyróżnić?

Zdecydowanie. I to nie tylko powolny uwaga: ta poprawa po prostu uderzające wszystkich, którzy byli zaznajomieni z poprzedniego modelu, czyli „Nokiey 6310”. Tutaj jest to, nawiasem mówiąc, blado niebieski. Aktywnie oświetlony tylko ekran, ale jest to dosyć docenić prawdziwą innowację. Taka modernizacja wielu ekspertów w dziedzinie technologii mobilnych została scharakteryzowana jako pozytywne, ponieważ tekst odczytać z wyświetlacza stało się znacznie łatwiejsze. I chociaż większość intensywności akcję przypada na części funkcjonalnej, światło rozciąga się również klucz, choć w mniejszym stopniu. Że, co do zasady, nie może jednak cieszyć.

Które wpłynęły na decyzję deweloperów?

Nokia 6310i, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, jest bezpośrednią kontynuacją podstawowego modelu 6310. Jak wcześniej wspomniano, zmodernizowanej odmianie z wprowadzeniem innowacji. To może być jedynym logicznym się domyślić, że nie są inżynierowie i projektanci postanowili uczyć się na własnych błędach, że dokonane w projektowaniu i produkcji podstawowej jednostki. Tam, jeśli ktoś pamięta litery jako oddzielne postacie są postrzegane bardzo źle. Oni prawie połączyły się tworząc jedną dziwne słowo. Ale to, co pozostaje bez zmian jest kształt i wielkość klawiszy, jak również opcje dla kolorów i konturów ciała. Wszystko to jest, że tak powiem, odziedziczone po poprzedniku.

Główną zmianą

Ten „tytuł”, prawdopodobnie może być udzielona na innowacje, stosowane do konstruowania menu telefonu. Albo raczej, nie do niego jako całość, a mianowicie sekcji o nazwie „Aplikacje” lub w języku angielskim Application. Tutaj możemy zauważyć parę zainstalowanym formacie aplikacji Java. Pokazują one, co może wprowadzać nowe technologie w platformie sprzętowej urządzenia.

Przeczytaj więcej o programach

Pierwszy z nich – to Nokia Converter. Z jego pomocą można przetłumaczyć wartości numerycznych środków pomiędzy systemami. Cóż, na przykład, czy wiesz ile poza stopni Celsjusza. I trzeba znaleźć odpowiedź w stopniach Fahrenheita. Można użyć programu o nazwie „Nokia Converter”. Właściwie, to jest przeznaczone dla różnych grup. Ta masa i długość, i wiele więcej.

Drugi program o nazwie World Clock. Jeśli tłumaczone na język rosyjski, to „World Clock”. Umówmy się, że będziemy nazywać narzędzia systemowego na platformie Java. To pozwala wiedzieć, ile czasu jest obecnie nigdzie zmnogo piłkę. Przeciwnie, w obliczeniach będzie zawierać tylko dużych miast. Czasami jednak program może przynieść znaczące korzyści. Może być stosowany w bardzo prosty, choć pewna zgodność egzekwowane hipoteką funkcjonalności. Ale więcej nie potrzebujemy.

Możliwość aktualizacji

Zawsze można uaktualnić swoje aplikacje w formacie Java. Aby to zrobić tylko nawiąże połączenie poprzez standardzie WAP. Aby to zrobić, trzeba zadbać o gromadzenie istotnych informacji. Dokładniej, w celu sprawdzenia, czy tej samej wersji dostępnej z jednej, która jest dostępna w telefonie. Jeśli program nie jest w ogóle potrzebne, można je odinstalować. Chociaż w odniesieniu do pamięci, nie musi być ostrożny. Urządzenie jest wyposażone w obecności jedynie 140 KB. Kwota ta wystarczy do nagrania dwóch minut na taśmie. To jest tak, że czytelnik po prostu wyobrazić sobie skalę problemu.

problemy z oprogramowaniem

Ta pozycja jest nadal tutaj. Jak oni cierpieli poprzedniego modelu, nasz dzisiejszy przegląd, samo cierpienie i ona w istocie sama. Aplikacje Java są ładowane dość długo nawet jak na standardy czasu. Na przykład, dla pełnego rozmieszczenia „Nokia Converter”, odczekaj około dziesięć sekund. Podobne dane dla tego stosunkowo prostego zastosowania raczej zbyt wysokie. Tutaj inżynierowie byli zbyt leniwi, aby zrobić wszystko, myślę. Aby znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie może być przetestowanie między „Nokiey” i jego bezpośredniego konkurenta „Siemens”. Jednak część funkcjonalna w programach tych dwóch urządzeń są różne, że, niestety, całkowicie neguje możliwość przeprowadzenia analizy porównawczej nierówności.

A jeśli spróbujesz otworzyć grę?

Niemożność porównywania podobnych programów w tych dwóch urządzeń nie są zatrzymane ekspertów, którzy w ich pragnienie, aby dowiedzieć się, który telefon wygrywa na tym parametrze, zdecydowaliśmy się iść do końca. Można powiedzieć, że świadomie zdecydowała się grać razem „Nokii” Running on „Siemens” dostatecznie „ciężka” gry. Ale wyniki były tak imponujące jak nieoczekiwane. Okazało się, że nawet w tym przypadku, ostatni przed przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu kilku sekund. To po raz kolejny potwierdził spekulacje, że inżynierowie albo nie może lub nie chce (co wydaje się bardziej prawdopodobne), aby zoptymalizować aplikacje Java oparte na „Nokia.”

Nokia 6310i: cechy i parametry

Urządzenie zostało opracowane i wydane w 2002 roku. To działa w trzech zakresach GSM. Jako źródło wykonawczego osadzony baterii typu polimeru litu. Jest on przeznaczony do pojemności równej 1100 mA na godzinę. W trybie gotowości urządzenie będą mogli „na żywo” do 410 godzin. Akumulator, nawiasem mówiąc, jest pobierana od 0 do 100 procent w ciągu zaledwie jednej godziny. Budowa klasyczny, nie było żadnych niespodzianek. O pamięci Mówiliśmy już, to tylko 160 kilobajtów. Nie wszyscy tak dobrze, oczywiście. Wejście do ładowania klasyczny, o dowolnej USB nie może mówić.

werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie charakteryzuje jak jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces coś warte. I wymiana od modelu bazowego poprawiła ledwie warto. Istnieją, oczywiście, kilka miłych nowych funkcji, które można ocenić, ale nie więcej. Globalnie, prawie nic się nie zmieniło, i płacić na nowe sposoby na poprawę stronie ekranu (a mówimy o oświetleniu) wydaje się co najmniej nielogiczne.