758 Shares 4376 views

Sylwester z rodziną

Wiele osób mówi, że Nowy Rok – to jeden z najbardziej zabawnych i ulubione święta. W rzeczywistości jest to przypadek. Na przykład, 8 marca – to tylko dzień kobiet, 23 lutego – święto mężczyzny, itp Nowy rok – można powiedzieć, dzień dla wszystkich ludzi bez wyjątku, niezależnie od ich płci, wieku i innych czynników.


Co do zasady, na kilka tygodni przed nowym rokiem bierze czynny przygotowania do wakacji. Ten zakup prezentów, przygotowanie menu i wiele innych problemów. Oprócz tych problemów, wszyscy ludzie mają tendencję, aby zdecydować, gdzie iz kim najlepiej jest oznaczyć taki pamiętny dzień, że mogliby czekali ponad rok. Wiele osób uważa, że jednym z najlepszych sposobów jest świętem Nowego Roku z przyjaciółmi. Można to wytłumaczyć faktem, że w każdym innym miejscu, na przykład w klubie lub restauracji, to jest niemożliwe, aby czuć się tak otwarty i wyzwolony, zarówno w ich ciepłym firmy.

Nowy Rok z przyjaciółmi, aby świętować najlepiej w wystroju domu. Oczywiście wielki, jeśli jest to prywatna ojczyzna, ale również mieszkanie w tej sytuacji – dobrym rozwiązaniem. Wielu mówi, że „jeśli spotykamy się w Nowy Rok z przyjaciółmi, wiemy z góry, że trzeba gotować ogromny stół.” Należy przypomnieć, że konieczne jest, aby być gorące danie w taki świątecznego menu, wiele zimnych przekąsek, a także dużo owoców. Orzechy i różne słodycze są również mile widziane. Nie zapomnij, że jeśli zdecydowali się świętować Nowy Rok z przyjaciółmi, to trzeba koniecznie zadbać o to na świąteczny stół, a na ogół w domu, to wystarczyło alkohol. Lepiej niech niektóre z nich pozostają po wakacjach niż w nocy staje się jasne, że ktoś musi uruchomić na dolewkę.

Do Nowego Roku z rodziną nie było nudne, można odebrać kilka ciekawych, a nawet lepiej komiks gry planszowe. Powinny one kupisz w żadnym sklepie specjalizującym się w takich produktach. Ponadto konieczne jest, aby gotować dla przyjaciół zabawy konkursy. Może to być „niespodzianka”, „Najlepszy czytnik komiksów i inne wiersze”. W konkursie „Surprise” trzeba kolorowe balony (najlepiej o różnych kształtach). Na umówionym kawałków papieru trzeba napisać inna (lepsza z elementami humoru) pracy. Na przykład, możliwe jest, aby myśleć o następujących: śpiewać znany i ukochany utwór „The Forest Raised choinki” Boże Narodzenie zagadka domyślić, taniec rock „n” roll, taniec brzucha lub rumba. Ulotki z zadań pisemnych na nich należy umieścić w kule wielobarwne konfetti. Po tym należy nadmuchać balony. Grupa przyjaciół zostać podzieleni na zespoły, takie jak 2, 3 lub 4 osób. Jeden uczestnik musi wybrać swoją ulubioną balon pęknie to i zakończyć działalność. Jeśli to nastąpi, drużyna otrzyma zhetonchik w postaci choinek lub butelką szampana. trzeba liczyć je na końcu takiej gry, a także określić, która firma wygrała. W nagrodę za swoje wysiłki mogą dostać zwycięzców 1 kg mandarynki lub butelkę szampana.

„The Best Reader komiczne wiersze” to na przemian zabawne quatrains czytania związanych z Nowym Rokiem. Do tej gry trzeba gotować z liśćmi drukowanych na nich rymowanych wierszy. Każdy gracz musi dostać pierwszą dostępną listę i ekspresyjnie przeczytać czterowiersz na niej napisane. Wyłaniany jest zwycięzca oklaski. Którzy będą silniejsze i głośniej, a on wygrał. Nagroda – czekolada.

W takim przypadku, jeśli masz zamiar świętować Nowy Rok z nowymi przyjaciółmi, najpierw musisz nauczyć się bardziej szczegółowo jak wolą się bawić i świętować to wydarzenie. Dopiero wtedy będzie można wyciągnąć wnioski o wszelkich konkursach lub grach trzeba przygotować się na długo oczekiwany i najważniejszy w roku nocy.