610 Shares 7328 views

Jestem w ciąży, co zrobić: powstrzymać panikę!

„Jestem w ciąży, co robić?”. Z reguły jest to pierwsza reakcja na dobre wieści. Z wyjątkiem przypadków, gdy ciąża była długo oczekiwana i cierpiał, zwykle takich nowości jest kompletnym zaskoczeniem dla rodziców. Prawie zawsze, ludzie paniki. To wydaje się być dobre, ale jednocześnie istnieje obawa, że teraz spodziewać.


Dziewczęta, które są żywotnie zainteresowani odpowiedzią na pytanie: „Jestem w ciąży, co robić”, musi przede wszystkim uspokoić i nie biczować gorączkę. Obecnie wydaje się wam, że świat się rozpada ze wszystkich planów na życie i najbliższej przyszłości. Wierz mi, może upłynąć trochę czasu i uspokoić, myśleć o tym i zaczynają stopniowo realizować piękno swojego stanowiska. Niektóre kobiety, woła: „Jestem w ciąży, co robić dalej,” przychodzą na myśl wywrotowych myśli o aborcji. Rzucać je bez żalu. Zabójstwo jej nienarodzonego dziecka – to nie jest po prostu zbrodnią przeciwko nim, a samo społeczeństwo, to jest niemoralne, niemoralny czyn, konsekwencje, które mogą cię dręczyć do końca życia. Więc kiedy dowiedział się, że była w ciąży, co robić dalej, ona nie rozumie, że ważne jest, aby mieć go w tej chwili najlepszą możliwą obsługę. Można to uczynić męża, rodziców lub przyjaciół, to wszystko zależy od tego, czy będzie to podnieść sam to dziecko.

Tak, już zaczął powoli sobie sprawę, że w was urodziła się nowe życie, teraz ważne jest, aby raz na zawsze pozbyć się złych nawyków, jeśli w ogóle. Palenie papierosów, spożywanie alkoholu i innych czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na dziecko, musi się zatrzymać. I nie próbuj przekonać się, że jeden papieros nie zdarza, albo że sąsiad z trzecim wejściem z dwóch otworu i wędzone jak komin. Każda kobieta może ciągnąć się razem i dla zdrowia dziecka oddają się niczym. Jeśli nie są zdolne do takich działań, to nic innego jak rozwiązłości, samolubstwa, ignorancji i po prostu podłe.

Między innymi, jeśli powiedział: „Jestem w ciąży, co robić?”, Musi być zarejestrowany w klinice położniczej. Każda kobieta robi to na różnych etapach ciąży. Ale, oczywiście, najlepiej od początku być pod nadzorem lekarza.

Mniej czytać różne literatury dla kobiet w ciąży. Nie, oczywiście, wiedzieć kilka ważnych i niezbędnych rzeczy na temat objawów tej choroby, proces narodzin i innych ciekawych i przydatnych rzeczy, które trzeba. Ale jeśli jesteś bardzo wrażliwy, ograniczyć czytanie artykułów, wszystkie szczegóły powiedzieć nieudanej dostawy, chorób genetycznych i innych faktów, które mogą cię okraść snu.

Najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić teraz, to dobrze spać, dużo chodzenia na świeżym powietrzu i szukają mniej nerwowy. prace domowe mogą być przekazywane do bliskich, i trzeba, aby oszczędzać energię. To nie znaczy, że trzeba wydać całą ciążę w łóżku z kompres na czole. Jeżeli pozwala na zdrowie, nie jest toksyczne i inne dolegliwości, prowadzić aktywny tryb życia. Nie jesteś chory, tylko czeka na dziecko. On tylko powiedzieć tyle, jeśli udać się w podróż, spotka się z przyjaciółmi, pójść na spacer, pójść na charakter na ogół otrzymują pozytywne emocje.

Pod koniec okresu, można przejść na kursach dla kobiet w ciąży. To pomoże ci psychicznie i fizycznie przygotować się do procesu porodu. Należy rozmawiać z dzieckiem, oglądanie dobrych filmów i bajek dla dzieci, a także spojrzeć na świat z optymizmem bez względu na to, co się dzieje.

„Jestem w ciąży, co robić?” Jak odpowiedzieć na to pytanie? Uspokój się, bądź cierpliwy, spróbuj się do zaleceń lekarzy i tych, którzy już przez to, i, oczywiście, do rodzenia. Dziewięć miesięcy będzie latać jak jeden dzień, a może w końcu zobaczyć swoje dziecko.