608 Shares 7333 views

Kiedy udać się na cmentarz, aby uczcić zmarłych?

Cmentarz, wiele osób kojarzy się z czymś strasznym, nieprzyjemny i niepożądany. Ale są dni, gdy wszyscy krewni powinny być gromadzone na grobach zmarłych członków rodziny, aby oczyścić miejsce pochówku, aby pamiętać, mężczyznę i uczcić jego pamięć.


Dlaczego to zrobić?

Obecne pokolenie jest coraz bardziej traci kontakt z tradycją i nawet nie wiem, kiedy iść do ludzi cmentarza na cześć zmarłych. Młodzież niechętnie opóźnionych rodziców lub dziadków, bo po prostu trzeba zrobić. I coraz częściej można usłyszeć kłócą, i czy jest to konieczne, aby pójść na cmentarz, bo to jest już martwy człowiek nie może pomóc, ale żyć ten obowiązek jedynie ciężar. Można powiedzieć jedno: wszystko musi pochodzić z serca.

pamiętne dni

Tradycja prawosławna ma listę dni, kiedy warto iść na cmentarz, aby uczcić zmarłego opieki. W ten sposób otwiera listę mięsa taryfy sobotę – ostatni przed Wielkim Postem. W tym czasie możliwe jest również, aby pamiętać o zmarłych, ale tylko w soboty – drugi, trzeci, czwarty. Ważne, aby odwiedzić cmentarz jest Radunitsa – dzień, który przypada w drugi wtorek po Wielkanocy. Uważa się, że w tym momencie życia z martwych Radujcie się w zmartwychwstaniu Chrystusa. Podczas spaceru po cmentarzu żołnierzy? 09 maja podziękować im za ich wielki atut – zwycięstwo. Również cześć poległych żołnierzy i 11 września, w dniu odcięcia, szef Ioanna Predtechi. Nawet dni, kiedy iść na cmentarz do krewnych: Trinity niedziela – dzień przed świętem Trójcy, jak również w Dmitrow sobotę, 8 listopada, kiedy postanowiła również przypomnieć wszystkie martwych ludzi.

znaki

Zdajemy sobie sprawę, że gdy idą na cmentarz. Teraz konieczne jest, aby dowiedzieć się, co należy bać zbliża się do takiego miejsca. Często można usłyszeć pytanie, czy możliwe jest, aby udać się na cmentarz w nocy. Ludzie wierzyli, że nie można nawet być tu po południu, bo po to się człowiek będzie bezlitośnie mock diabły stale rujnuje mu życie. Nie wspominając okres nocny. Ponadto, nie przyjść na cmentarz pijany lub upić się na miejsce pochówku zmarłych. To może być tylko pokazać brak szacunku dla zmarłych, a rozgniewał ich dusze. I to jest dobre nigdy się nie kończy. Ale to nie znaczy, że cmentarz naprawdę nie można pić. Wręcz przeciwnie, aby pamiętać ukochanej łyk nawet potrzebują dobrego wina. Ponadto, nie przysięgać na cmentarzu i cuss, ponieważ wszystkie złe słowa, mężczyzna powiedział, a następnie „trzymać” do niego i wpływają na życie. Umarli nie przebaczycie pogardę. A co najważniejsze, nie wnoszą nic do cmentarza do domu. Uważa się, że jest to możliwe, aby ponieść trud i przyniósł do domu kawałek „martwego życia.”

Lepiej nie jechać!

Jest to również zrozumieć , dlaczego nie możemy iść na cmentarz dla kobiet w ciąży, matek karmiących i małych dzieci. To wszystko trochę łatwiejsze. Wiele osób wie, że istnieją ludzie, którzy mogą robić złe rzeczy – czarni magowie, babcia-sheptuhi etc. Często ulubionym miejscem złych ludzi właśnie dlatego cmentarz Tylko tutaj można zjeść najbardziej negatywnej energii zmarłych. I wyżej wymienione kategorie osób – najbardziej niepewne, często „kij” wszystkie złe rzeczy, które mogą się zdarzyć tam. A jeśli naprawdę chcesz iść do grobu bliskiej osoby, należy starać się chronić drodze pektorał i dołączyć do tyłu bulavochku odzieżowego.