179 Shares 8136 views

Kobieta i mężczyzna-Fish w miłości

Ryby są bardzo zmienne, choć nie można ignorować. Oni dosłownie stać się zwierciadłem ich otoczeniu. Czasami wydaje się, że nie mają twarzy, ale jest wielkim błędem. Ryby są bardzo współczujący, wrażliwy, podatny. W najgorszych przejawach – słabej woli, nierzetelne podwójny. Można obiecują wiele, ale zrobić nic, by zdradzić. Sprzeczność z nich jest widoczna w samym symbolem znaku: pływanie ryb w dwóch przeciwnych kierunkach.

Człowiek-Ryba w miłości

Bardzo romantyczna i często przez całe życie poszukuje nieziemski ideałem jego fantazji. Podziwiali silne, silnej woli kobiety, z którymi możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W uzupełnieniu do udanej kariery Ryby potrzebują jego muzą, która doprowadzi, inspirować, pozbyć się sprzeczności. Jeśli ich towarzyszem tego typu, ryba jest bardzo łatwe do osiągnięcia materialnego bogactwa i statusu społecznego.

Człowiek-Ryba w miłości rzadko przejmuje inicjatywę i aktywność, ale chętnie bierze je od kobiety. Najlepszy ze wszystkich, czuje się w roli Księcia z Bajki, który wreszcie przyszedł. Musimy nieustannie pokazują, że jest to doskonały, sensowne i miłość.

Ryby mają tendencję do nadawania w agresję i autorytetu, na nich – niezwykle rzadkie zjawisko. Ten typ nie należą do rasy najeźdźców, takich jak Baran w miłości, więc jeśli kobieta preferuje „z błyskiem” mężczyzn, z Ryb lepiej nie angażować. Ludzie z tego znaku jest trochę staromodny, troska wartość, czułość, delikatność, dotykając zmysły, puzzle w kobietę. Brak taktu, chamstwo, krytykę, potępienie stanie wcisnąć je raz na zawsze.

Człowiek-Ryba w miłości przede wszystkim docenia poparcie swoich kobiet. W skomplikowanych sytuacjach, konieczne jest w każdy sposób, aby zaszczepić poczucie zaufania i poczucia sprawiedliwości. Rzucanie ryby sam z problemami, nie może być – on jest zagubiony w rozpaczy, pozostawiając depresję.

Ostateczny wybór ryb zrobić bardzo trudne – jest stale zawzięty przez kontrowersji. Powinieneś być w stanie doprowadzić ją delikatnie, aby rozwiązać sytuację, przypominając najbardziej przyjemnych chwil stosunku do myśli dostrzegł kobieta idealna.

Mężczyzna ryby w miłości i małżeństwa jest bardzo komfortowe i przytulne docenić, pomaga w domu, zabawy z dziećmi majsterkowania. Najważniejsze – nie ranić jego obojętność i chłód, do wsparcia, aby nie pozwolić manifestować swój wewnętrzny chaos i słabość.

Kobieta-ryba w miłości

Zakochaj się w rybach jest bardzo prosta – to kobiece i pozornie bezbronnych mężczyzn czuć się pewnie i komfortowo w swoim towarzystwie.

Przez siły natury kobiety Ryby są znacznie lepsze od mężczyzn, Ryby. Ale, mimo wszystko, w taki sposób, że nie chce dominować. Najważniejsze dla Ryb – aby czuć się bezpiecznie i pod opieką swoich ludzi. Kobiety z tego znaku, zbyt wiele marzeń, fantazjować, szukając swojego ideału. Ale jasno wiedzieć, kto szuka i czego chcą. A jeśli czujesz, że wybór godny, pokaże moc Jego miłości i poświęcenia.

Samica ryby są najbardziej boi się biedy, zatem docenić materialnego bezpieczeństwa i stabilności, które może zaoferować partnera. Drogie przedmioty, marek mody, biżuterii, restauracje – bez tego procesu podboju Ryb nie będą skuteczne.

Wnioskujący o rękę i serce ryby nie mogą być agresywne, ale bez inicjatywy i wytrwałości w zalotach nie może zrobić. Kobiety tego znaku miłości uwieść i za każdym razem, aby upewnić się, że ich wdzięki są. Jego wybrany, zawsze uzasadnić i bronić, wspierać i inspirować.

Kobiety Ryby są niezwykle sentymentalny – mogą płakać nad książką lub filmem. Oni od dawna obraził, czy ich partner zapomniał o dacie ślubu lub urodziny i dary i łaski w dniu 8 marca i 14 lutego są niezbędne.

Jednak w sprawach gospodarczych Ryby wykazują niezwykłą praktyczność: czas, aby zapłacić rachunki, świetny kucharz, dają drogie prezenty na jego starannie dobrany następca.

Kobiety Ryby są bardzo przywiązani do dzieci, dobrze zdają sobie sprawę z problemów i obaw, pilnować, PET. Jednak w edukacji brakuje im jędrność i dyscypliny – że są one chętnie liczyć na swojego partnera.