499 Shares 4752 views

Tabletki „Cystone”: przegląd, nauka, czytanie

Moczopędny ziołowy jest lekarstwem „Cystone”. Pacjent ocena mówi o skuteczności leku w leczeniu chorób układu moczowego.

właściwości farmakologiczne

Lek „Cystone” ma przeciwbakteryjne, antyseptyczne, przeciwzapalne, diuretyczne właściwości. Jego działanie jest korzystne ze względu na bogaty skład roślinności, który zawiera, w macierzystych didimokarpus saxifrage języka, filmy wysypkę wielowartościowego onosma, krzemowy wapno serdtselistnaya marzanny. Ze względu na wpływ tych substancji jest osiągane działanie moczopędne, poprawia dopływ krwi do nerek i dróg moczowych. Ponadto, po otrzymaniu „Cystone” oznacza (przegląd wielu pacjentów wskazują na to) poprawia trawienie. Rzeczywiście, część żywicy mineralnej o wysokiej czystości ma korzystny wpływ na czynność przewodu pokarmowego, to przyczynia się do stabilizacji metabolizm, tony narządów układu moczowego.

Formularz uwolnienie

Wytwarzane lekarstwo w postaci tabletek zaokrąglone jasnobrązowy koloru, które są pakowane w butelki z tworzywa sztucznego. Jedno opakowanie zawiera 100 kapsułek.

wskazania

Tabletki „Cystone” przewidziane w tworzeniu dróg moczowych i nerek kamieni o różnym pochodzeniu. Lek stosowany do leczenia nietrzymania złożonych chorób układu wynikających z narażenia na zakażenia (zapalenia pęcherza, nieswoistego zapalenia cewki moczowej, pyelitis). Do zapobiegania i leczenia złogów w kompleksie gruczołów ślinowych, nerek i narządów moczowych również wykorzystywane lek „Cystone”. Przegląd pacjentów wskazuje, że lek łagodzi objawy dny moczanowej, to jest zrobione z różnej etiologii nietrzymania moczu u kobiet.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

powinien odmówić przyjęcia „Cystone” lek nadwrażliwość na składniki. Opinie pacjentów wskazują na dobrą tolerancję leku. Tylko mogą wystąpić reakcje alergiczne w rzadkich przypadkach. Nie należy przyjmować lekarstwo sposobów niedrożność mochevyvedeniya. W okresie ciąży i karmienia piersią tabletki są wykorzystywane wyłącznie do wizyt lekarskich.

Tabletki „Cystone”: instrukcje użytkowania

Lek należy przyjmować po posiłku. Dawkowanie i czas trwania leczenia zależy od wieku i choroby pacjenta. Na przykład, gdy choroba nerek kamień po 14 latach dzieci i dorosłych trzeba użyć 2 kapsułki przedszkolaków – poltabletki, dzieci w wieku szkolnym – na całej tabletki dwa razy dziennie. Przebieg leczenia trwa 3,5 miesiąca. Po zakończeniu tego okresu dawkowania przez nacinania i wzięcia leku do uzyskania pożądanego wyniku.

infekcje dróg moczowych są poddawane działaniu takiej samej objętości leku, tylko czas odbioru waha się od 4 do 6 tygodni. Kiedy leczenie nawrotów jest przedłużony do 3 miesięcy. W ostrym kolki nerkowej gnieździe wsadowym do ustąpienia objawów choroby.