807 Shares 8138 views

Recenzje: "Eltatsin". Instrukcje użytkowania, opis analogi narkotyków

„Eltatsin” – lek stosowany w niewydolności serca w terapii skojarzonej. Jego działanie kieruje się do regulacji metabolizmu. Zaletą niniejszego leku jest brak efektów ubocznych, z wyjątkiem reakcji alergicznej. „Eltatsin” poprawia jakość życia pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Lek zaleca się również podczas dystonii naczyniowych.


Przewlekła niewydolność serca

Stan ten charakteryzuje się niewystarczającą podaż tlenu do mięśnia sercowego, powodując jego normalna praca staje się niemożliwe. Układ sercowo-naczyniowy jest w stanie dostarczyć potrzeb mięśnia sercowego. Przyczyną tej choroby może być chorób serca prowadzących do przeciążeń kamery ciśnienie lub objętość. Jednak najczęściej prowadzi do chronicznego niedoboru redukcji masy pracy mięśnia sercowego w wyniku śmierci kardiomiocytów. Do tego może spowodować zawał mięśnia sercowego, a także zapalenie mięśnia sercowego i kardiomiopatii. praca serca jest zakłócony, w wyniku wpływów zewnętrznych, na części osierdzia (jego stanu zapalnego), co prowadzi do przerwania napełniania komór serca w czasie rozkurczu.

Głównym objawem jest duszność, która po raz pierwszy pojawia się po wysiłku, a potem martwi pacjentów nawet w spoczynku. Ponadto, u pacjentów zgłaszających zmęczenie. Zewnętrzną manifestacją – obrzęki obwodowe. Po pierwsze, nie jest obrzęk kończyn dolnych, a następnie zaangażować i upstream obszary ciała. Często zmuszony postawy wymagane (duszność amplifikowany w położeniu poziomym). Często jest suchy kaszel, które jest następnie prezentowane na mokro z niewielką ilością plwociny.

Leczenie niewydolności serca opiera się na usunięciu czynnika sprawczego (jeśli to możliwe) i późniejszą korektę zakłóceń. Zajmuje całą gamę nielekowych i interwencji farmakologicznych. Zawiera narzędzia do poprawy kurczliwości mięśnia sercowego, lek „Eltatsin” – jedną z nich. Leki muszą łączyć się z ograniczeniem aktywności fizycznej i specjalnej diecie. Należy starać się wzbogacać dietę i spożycie soli i płyny lepiej jest ograniczyć. Odzwierciedlać opinii narkotyku efektywności. „Eltatsin” uważany jest za najskuteczniejszy lek.

vasoneurosis

VVD – objawem, manifestacje, które są związane z funkcjonowaniem wielu narządów i układów. Powodem takiego naruszenia jest związany z niewystarczającą aktywność autonomicznego układu nerwowego. „Eltatsin” w VSD ma działanie antyoksydacyjne i Antihypoxanth, poprawę stanu pacjentów.

Jak działa „Eltatsin”?

Lek należy do środków przeciwutleniających. Obejmuje to elementy takie jak glicyna, cysteina i kwas glutaminowy.

Wpływ leku celu uzupełnienia wewnątrzkomórkowego glutadiona i jego enzymów zależnych. Powoduje to normalny przebieg procesów utleniania i redukcji, a także reguluje wykorzystanie tlenu dostarczane przez krew do tkanek (efekt przeciw niedotlenieniu krwi). działanie przeciwutleniające chroni komórki przed działaniem wolnych rodników, zwiększając ich żywotność. Wszystko to ma korzystny wpływ na kurczliwość mięśnia sercowego, poprawę stanu pacjentów z niewydolnością serca.

Skutki uboczne i przeciwwskazania, cena

Lek jest całkowicie bezpieczne, a na liście przeciwwskazań – tylko nadwrażliwości na składniki. Ale mimo jego dostępności i bezpieczeństwa, został powołany, może on być tylko lekarz. Jak wynika z opinii, „Eltatsin” w niewydolności serca jest wykorzystywany tylko w połączeniu z innymi lekami.

Efekty uboczne – świąd, wysypkę, obrzęk tkanek, które występują w obecności reakcji alergicznych. Po wykryciu tych objawów należy przerwać przyjmowanie leku, zastąpienie go innym narzędziem.

Lek ten stosuje się w czasie 3 tygodni później można przeprowadzić ponowne przyjmowanie leku „Eltatsin”. jego cena to 150-170 rubli.

Interakcje z innymi lekami

Zaletą leku „Eltatsin” (instrukcja obsługi potwierdza to) jest możliwość kombinacji z lekami stosowanymi w leczeniu objawów niewydolności serca. Dopuszczone kombinacji z inhibitorami ACE, leki moczopędne, antagonistów aldosteronu i antagoniści.

„Eltatsin”: instrukcje użytkowania

Przyśpieszające absorpcję leku w krwi podjęzykowe tabletki są stosowane jako pod język jest rozległa sieć naczyń krwionośnych. Zwykle przewidziane 1 tabletkę 3 razy dziennie leków.

Opinie: "Eltatsin"

Lek ten jest bardzo popularny wśród kardiologów. To była jego najczęściej przepisywany terapia skojarzona z powodu niewydolności serca. Pacjenci mówią przystępności leku i jego skuteczność. W połączeniu z innymi lekami „Eltatsin” reguluje serce, jest zapobieganie nawrotom i powikłaniom.

Co może zastąpić lek?

Wśród leków, które są podobne w rodzaju działań na „Eltatsin” (analogów) można odróżnić „Neurox” i „Kardioksipin”.

„Neurox” podobny „Eltatsin” ma efekt przeciw niedotlenieniu krwi i chroni błony komórkowe, ale jego składnik czynny emoksypina. Lek jest stosowany w dystonii naczyniowych, niewydolności serca i choroby niedokrwiennej serca (choroba wieńcowa). Dodatkowe wskazania – udar mózgu, ropne zapalenie jamy brzusznej. „Neurox” ma również pochwałę. „Eltatsin” można łatwo wymienić z tego leku.

Lek jest przeciwutleniaczem „Kardioksipin” jego aktywny składnik – metiletilpiridinol. Został mianowany przez wstrzyknięcie domięśniowe. Warto zwrócić uwagę na przeciwwskazania, w tym nie tylko reakcji alergicznej, ale ciąży, laktacji i dzieci poniżej 18 lat. „Kardioksipin” poprawia pracę serca, zwiększa kurczliwość. Preparat zabezpiecza dodatkowo ściany naczyniowej i rozszerza naczynia wieńcowe. Efekty uboczne:

  • senność;
  • alergie;
  • nadciśnienie tętnicze;
  • nudności i wymioty;
  • ból głowy;
  • problemy z krzepnięciem krwi (rzadko).

Okres leczenia konieczne krzepnięcia monitora i ciśnienie krwi.

„Eltatsin” (cena w aptekach mogą się zmieniać) i jego analogi są przyczyniając się do poprawy stanu chorych z niewydolnością serca i dystonii naczyniowych. Leki te działają tylko w połączeniu z innymi lekami, które wybierze lekarza prowadzącego lub neurolog (kardiolog). Własna podawanie tylko „Eltatsina” nieskuteczne.