212 Shares 4385 views

Perliczki w domu – bezpretensjonalny broni biologicznej w zwalczaniu stonki ziemniaczanej

Perliczki – zwierząt do celów rolniczych. Jeśli porównać go z innym drobiem, posiada szereg funkcji. Ten typ dobrze przystosowuje się do różnych warunków klimatycznych. Jest bardzo odporny na różnego rodzaju infekcje i choroby. Perliczki w domu wybredna, karmienie zbyt wiele problemów nie dostarcza.
Ten ptak jest w stanie zjeść w ciągu dnia, kilkaset owadów. Nie zaniedbuj go i stonka ziemniaczana. W związku z tym, że może być bezpiecznie stosowany w jego domku letniskowym jako broni biologicznej w zwalczaniu tego typu szkodników. Perliczki w domu, a także raz w naturalny, jest stadny ptak. Z tego powodu są one łatwo destylować z jednej sekcji do drugiej, na przykład, po zbiorze.

Rasa nie tylko farbowanie perliczki. Okazało się, że szary perliczki większą masę (7%), w porównaniu z osobami, niebieski. Waga jaj mają więcej do 3%. Ale płodność u ptaków z niebieskawym kolorem upierzenia powyżej 14%. Biały perliczki w domu jest w stanie wykonać większą liczbę jaj niż jego krewnych w innym kolorze, ale waga tuszy są niższe. Korzystnie idzie szare perliczki hodowli jego najbardziej opłacalne. Intensywność kurcząt rośnie znacznie przewyższa białe i niebieskie skałę.

Jednak te ptaki nie są szeroko rozpowszechnione w naszym kraju. Choć perliczki są w stanie zwiększyć wagę dwóch kilogramów, mięso jest bardzo delikatne i nie w ogóle tłuste, smakuje jak gra. Hodowla perliczki jest lepiej zacząć skale lub perła niebieski kolor piór.

Mężczyźni mogą ważyć nawet do półtora kilograma. Kobiety są nieco większe i osiąga dwa kg. W roku ptaków przewozić do 150 jaj. Masa każdego zakresu od 40 do 46 gramów. Jajko brązowy, czasem cętkowane. Kształt jest nieco przypominający gruszkę. Obecność małej ilości porów w powłoce pozwala na przechowywanie przez 90 dni w temperaturze 18 ° C. Perliczki w domu zaczyna jaj w kwietniu i przeprowadza włącznie października. Codziennie składanie jaj odbywa się w miesiącach letnich.

perliczki w domu wolą składać jaja w dużej gniazdo na ziemi w pobliżu ogrodzenia w tej dziedzinie, w wysokiej trawie. Kiedy Samica składa jaja, samiec strzeże następnego, cicho śpiew.

Ogólnie rzecz biorąc, te ptaki są bardzo rozmowny. Robią dźwięki jak skrzypienie. Jeśli są martwi, płacze tak mocno, że nie jest dzwonienie w uszach. perliczki mogą latać, ale jakoś leniwy. Mężczyźni mogą być wystarczająco silne, agresywność.

Perliczka powinny być wystawione na ulicę tylko w temperaturze poniżej minus pięciu. Wraz z nadejściem chłodów należy przełożyć je na wstępnie izolowanej domu.

Co do zasady, wszystkożernych i bezpretensjonalny, latem, ptaki te są w stanie zapewnić sobie jedzenie: brakuje im owada, tylko w godzinach wieczornych, można je dziobać z koryta. W zimie, najlepszy posiłek będzie mieszanka gotowanych warzyw korzeniowych z mieszanej paszy. Zaleca się, aby być dodawane do żywności witamin premiksów. Ptaki jak również pełnoziarniste, kapustę, buraki. Woda powinna być zawsze czyste i świeże.