671 Shares 5033 views

Jak owinąć naleśniki: metody i opis

Każda rodzina ma swoje kulinarne sekrety i sztuczki. Niektóre kobiety są chętnie dzielą wszystkie subtelności gotowania, podczas gdy inni wolą zachować wszystko w tajemnicy i przekazywać wiedzę tylko swoją rodzinę i przyjaciół. W tym artykule skupimy się na tym smaczne i wysokokalorycznych pokarmów, jak naleśniki. Mogą one mieć zupełnie różne nadzienia. Dowiesz się, jak owinąć naleśniki na wiele sposobów. Jednocześnie zawsze jest brane pod uwagę, z którego jest wykonany napełniania naczyń.

Jak owinąć naleśniki?

Każdy dom ma swój własny sposób przedstawiania do stołu produktu. Może on działać jako deser lub być samodzielne danie. Przed owinąć naleśniki, należy umieścić odpowiednie polewy. Rozważmy niektóre z popularnych sposobów manipulacji.

Opcja pierwsza: koperta

Placki koperty może być sporządzona w połączeniu z jakimkolwiek wypełnieniem. Jednak wiele gospodyń woli używać podobną formę tylko dla sypkich lub do smarowania składników. W tym przypadku, danie wyjdzie aromatyczne i nie utracić farszu. Tak, jak owinąć naleśniki poprzez składanie kopert?

Aby rozpocząć, należy wziąć gotowy naleśnik. Położyć go na płaskiej powierzchni i umieścić na środku małych ilości napełnienia. To może być mielone mięso, gulasz warzywny, twaróg lub mleko skondensowane. To wszystko zależy od preferencji smakowych. Po tym, wziąć jedną stronę, zamykając jej farsz. Podobnie, tak samo z dolnej i górnej części. Końcowy etap pakowania zminimalizuje pozostałego boku.

Druga opcja: Triangle

Placki trójkąt krotnie częściej przy użyciu nesypuchey nadzienie. Tak więc, może to być ser, warzywa, jajka lub inne składniki.

Przed rozpoczęciem manipulacji położyć naleśnik i umieścić nadzienie tak, że nie obejmuje środkową i dolną część produktu. Po tym, podejmują górną krawędź naczynia i wziąć półokrąg. Następnie trzeba wziąć lewą stronę i złóż go na pół po prawej – trzeba mieć trójkąt.

Trzecia opcja tube

Jak owinąć empanadas? Oczywiście, najlepiej jeden taki składnik się opakowanie składane rurki. W celu uzyskania bardziej trwałego połączenia mogą być używane cienkie wykałaczki albo szaszłyki.

Postawić przed naleśnik. Na dolnej podstawy, to napełnianie mięsa. Należy zauważyć, że produkt może być duże kawałki lub zmielić na mięso mielone. Następnie rozpocząć składanie. Powoli skręcać farsz w szczelnej probówce i owinąć resztę naleśnik. Następnie przymocować końce szaszłyków lub wykałaczki. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że mięso wypadł w procesie odżywiania.

Czwarta opcja: gęste upakowanie

W przypadku korzystania z produktu, który chcesz moczyć podstawy naleśnik, a następnie trzeba wykonać bardzo napięty zwijania. Do tego celu używamy ciasto posiadający gęstą strukturę. W przeciwnym razie, naleśniki są po prostu zepsuty.

Położyć naleśnik z wyprzedzeniem na płaskiej powierzchni. Położyć farsz w najniższej części produktu. Może być to ser, który powinien się stopić, łagodny dżem, twaróg z sokiem owocowym i innych składników. Ciasno zwinąć pierwszy obrót naleśnik. Wszystkie ruchy powinny być powolny i ostrożny. Należy uważać, aby nie wybuchła cholera.

Kontynuuj owijając nadzienie do około połowy produktu. Następnie trzeba dodać puste kończy naleśnik. Dokręcić prawo i lewo wewnątrz podstawy i trzymając go palcami, zrobić kolejną turę. W ten sposób nadal obrócić antenę do końca. Następnie układ ten zwój sprężyny po stronie spojenia talerz.

wniosek

Walcowane naleśniki mogą być składane bezpośrednio do stołu, lub zamrozić. W tym przypadku, należy zawsze pamiętać o rodzaju nadzienia. Placki mięsne, na przykład, a następnie można łatwo rozgrzać i konsumować. Jeśli wnętrze naczynia jest jaja lub warzywa, a następnie zamrozić takie składniki nie są zalecane.

Przygotować sajgonki dla swoich bliskich, wybrać najbardziej odpowiedni sposób składania. Bon appetit!

665 shares 8293 views
126 shares 5651 views
Koktajle z wermutu w domu
187 shares 4309 views