481 Shares 4408 views

Jak dusić kapustę?

Jak dusić kapustę? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu gospodyń domowych, którzy są przyzwyczajeni do jedzenia zrównoważona i śledzić, ile ich diety jest wykonana prawidłowo. Po tym wszystkim, kapusta jest tylko magazyn substancji odżywczych. Ogromna liczba różnych pierwiastków śladowych występujących w tym warzyw, dzięki czemu jest mile widziane w każdej tabeli. Kapusta może ugotować cokolwiek chcesz: zupy, ciasta, barszcz, sałatki i tak dalej. Wszystkie te potrawy są nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne. Jak dusić kapustę, znany wielu, ale są pewne niuanse, które sprawiają, że jest boski. W procesie przy zastosowaniu różnych składników: kiełbasy, mięso, warzywa, grzyby i tak dalej. Trzeba tylko wybrać, która opcja jest najbardziej odpowiedni dla Twojej rodziny. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób gaszenia kapustę, to nie należy się spodziewać, że będzie to danie ozdobić świątecznym stole, ale jest zauważalnie różnorodność diety.


Więc tutaj jest opcją dla kobiet. Że kochają jedzenie lżejsze i podietichnee. Jak dusić kapustę, aby to danie niskokaloryczne? Weź polkochana kapustę, dwie cebule, marchew dwie, dwie łyżki koncentratu pomidorowego, pięć łyżki oleju roślinnego, słodka papryka, chili w proszku, liść laurowy, sól. Składniki te, jak widać, można zajrzeć do każdej kuchni. Teraz, posiekać cebulę w kostkę, marchew trzeć na tarce (na wolności) i posiekać kapustę w paski. Cebula i marchew wysłać do garnka gotować je zazharku. I kapustę trzeba zgasić oddzielnie ziele angielskie, goździki i liść laurowy. Następnie dodać do niej zazharku, koncentrat pomidorowy, sól i pieprz. Wszystko to jest konieczne, aby zgasić pod pokrywa zamknięta przez około 15 minut, jeśli chcesz, aby zadowolić siebie i męża można odroczyć sobie dania gotowe, a na patelni, która nadal pozostaje nieco kapusty, dodać pokrojone kiełbaski myśliwskie i dusić trochę dłużej.

Ale jak do gaszenia kapusty z ziemniakami? Naprawdę łatwe. Potrzebne będą dwie cebule 5 średnich ziemniaków, kapusty polkochana, jeden marchew, 3 ząbki czosnku, świeżych ziół, dwie łyżki koncentratu pomidorowego, oregano, bazylia, suszone oregano, mielony pieprz, sól i olej roślinny. Tak więc, ziemniaki czyste i wyciąć duże plastry, cebulę – małe kostki, marchew ściera na tarce. Teraz weź czajnik, wlać do niego olej roślinny i podsmażyć cebulę, dodać marchewkę, smażyć, a następnie umieścić go w ziemniakach Kocioł, dobrze wymieszać. Odczekać około 10 minut w szklance wody rozpuścić koncentrat pomidorowy, dodać trochę cukru, a następnie wlać to wszystko do ziemniaków. Teraz można wlać do kociołka przypraw, soli i jego zawartość, zamknąć pokrywę i gotować warzywa na dziesięć minut. W tym czasie posiekać kapustę, naciśnij go solą i pieprzem, miejsce na szczycie ziemniaków i dusić pod pokrywą zamknięte przez 20 minut tylko wtedy wszystko trzeba wymieszać i pozostawić na ogniu przez kolejne pięć minut. Kiedy złożyć posypać kapusta z czosnkiem i ziołami, rozłożone na dania z karty.

Ale jak do gaszenia kapustę, przepis , którego wymaga dodatku mleka? Nawiasem mówiąc, to danie wyjdzie przetargu i bardzo smaczne. Będziesz potrzebował 300 gramów kapusty, jedna trzecia szklanki mleka, dwa ząbki czosnku, trochę masła (20 g), trochę gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu, soli i pietruszki. Drobno rozdrabniania kapusty, dodać zmiażdżony czosnek do niego, wypełnić go mlekiem i umieścić na gulasz pożaru na patelni. Po około dziesięciu minutach można posypać pieprzem, solą, dodać masło i gałkę muszkatołową. kapusta Jest to konieczne, aby ugasić, aż wszystkie mleka wyparuje. Był to z pietruszki.

Jak dusić kapustę, ludzie są szczególnie zainteresowani w zimie i wiosną, gdy witaminy są bardzo brakuje. To smaczne i smaczne danie może dać swoje ciało. Wystarczy tylko wybrać przepis, który będzie podaj gospodarstw domowych