542 Shares 9829 views

Quilling technikę dla początkujących: jak stworzyć koronki papieru

Jednym z typów robótek, nabywanie popularność w ostatnich latach, jest techniką Quilling. Dla początkujących – jest to prosty i niedrogi sposób, aby producenci pamiątek własnymi rękami. Wykonane w ten sposób produkty są odpowiednie dla kart dekoracji, prezentów, wesela i inne akcesoria.

Quilling technikę dla początkujących jest dobre, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych, ale cierpliwość i wytrwałość będą musiały być zastrzeżone.

Zasada działania tego typu robótek jest skręcanie cienkie paski papieru, aby stworzyć płaską lub reliefowe obrazów. Quilling ekscytujące aktywność nadaje się do rozrywki zarówno dla dorosłych, jak i młodych miłośników piękna, jak również dla rodzin.

Starannie ręcznie wykonane rzemiosło w technikach Quilling idealnie nadają się do rejestracji prezentu lub zaproszenie na uroczystość, dziecko będzie cieszyć się, a nawet dekoracji wnętrz.

Zwinięty papier zamienia wzór koronki papier i farbowanie które definiują siebie. Quilling technikę dla początkujących nie będzie proste zajęcie, ponieważ wymagałoby to ich uzbroić się w cierpliwość, czas wolny i obecność następujących materiałów:

  • pincety;
  • nożyczki;
  • PVAc lub inne niekoniecznie przezroczystą;
  • Kilka wykałaczki lub szycia;
  • Tektura – podstawę, na której zostanie wklejona kompozycji;
  • kolorowe Quilling papier.

curl papier w następujący sposób:

  1. Papier pocięto na paski o szerokości 2-3 cm. Jest możliwe użycie rozdrabniarki lub pakowane do Quilling.
  2. Końcówka listwy udarowe nieznacznie nożyczek, otrzymany zwijanie jest dociskany do nici lub sila następnie oszukać uzyskać szczelne spiralę.
  3. Usuwamy papier z prętem, lekko wyprostować. Zewnętrzna krawędź zakotwienia listew kropelek kleju.
  4. Palce i kleszcze dołączyć formularz otrzymany szczegół.

Najpopularniejsze wersje elementów modelowania Quilling uważa Płatek, Kropla, okrąg, serce, oczy, półkole, strzałki, liść, trójkąt, ptak stopę, diament, i inne. Różnorodność możliwych kształtów jest ustalana w zależności od papieru wzór mistrzów koronki i fantazji.

Quilling specjalistów sztuki tworzenia tych dzieł, które można zobaczyć całą fabułę. Te zdjęcia z papieru loki wyglądają imponujące i godne umieszczenia w sali wystawowej.

Quilling techniki dla początkujących polega na tworzeniu prostych kompozycji papieru kilku podstawowych kolorów. Ta aplikacja może być wklejony na tekturze lub kompozycje trójwymiarowe, takie jak drzewa – Choinka w technikach Quilling.

Przy wyborze materiałów do rękodzieła, należy pamiętać, że struktura ta powinna być stabilna, więc papier powinien być odpowiedniej wagi. Wyglądają lepiej rzemiosła z papieru, malowane po obu stronach.

Jeśli chcesz zrobić kilka sztuk o tym samym rozmiarze, można użyć szablonu. Dla wygody, można użyć różnych urządzeń dla Quilling – obzhimatel włączyć zwykły papier do taśmy falistej, wykorzystując Fringer ozdobić papier rozebrać piękną grzywkę.

Quilling ekscytujące aktywność nadaje się do rozrywki zarówno dla dorosłych, jak i młodych miłośników piękna, jak również dla rodzin.