345 Shares 1460 views

Teatr "The Bridge" (Perm): Opinie i repertuar

Perm teatr „przy moście” w pierwszej dziesiątce najlepszych teatrów w kraju, ponieważ jest oryginalne, niepowtarzalne i niezwykłe osoby prowadzące go.


Historia teatru

W 1988 roku, Teatr autora "The Bridge" (Perm) została założona. Zdjęcie pokazuje powyższy budynek. Jest to pierwszy w świecie teatru mistycznego. Tak pomyślany jest przez jej założyciela, dyrektora artystycznego i dyrektora – SP Fedotov. To był pierwotnie studio młodzież pod jego kierunkiem, gdzie zaczął eksperymentować, szukać jego styl. Wszystko to doprowadziło do otwarcia „The Bridge” Teatr, który znajduje się w Pałacu Kultury fabryki telefonów i oddał w jego prezentacji Małej Sali. Pierwszy występ był spektakl „mandat” przez N. Edman. Premiera odbyła się w dniu 7 października 1988 r. Ten dzień jest oficjalnie dni od narodzin teatru. W 1992 roku wziął jego firma krok do własnego budynku. Jednocześnie teatr otrzymał status miasta. Pierwszy występ, grał na nowym etapie, było „Małżeństwo” NV Gogol. W teatrze panuje magiczny świat, który jest tworzony przez specjalny repertuar składający się z elementów przez autorów takich jak Michaiła Bułhakowa, B. Stoker, NV Gogol, FM Dostojewski i inni. Powszechnie wiadomo, teatr był ze względu na cykl spektakli Gogola.

Założyciel i lider

Teatr „The Bridge” (Perm) został stworzony przez Honored Artysta Rosji, laureat nagrody „Złotej Maski Narodowy” – Siergieja Pawłowicza Fedotov. Dla jego produkcji „Psie serce” w Republice Czeskiej przyznano mu tytuł najlepszego reżysera, a jako pierwszy obcokrajowiec w historii, aby otrzymać taką nagrodę w kraju.

Siergiej Pawłowicz urodził się w Perm, tutaj w Instytucie Sztuki i Kultury otrzymał wykształcenie reżysera. Przedstawienia umieścić go – jasny, oryginalny i znany daleko poza swoim rodzinnym mieście. Widzów przyjść do Perm z różnych miast Rosji specjalnie, aby zobaczyć swoje produkcje. Siergiej Pawłowicz Fedotow – wizjoner i mistyk, oferuje widzom nowy związek grę, zwłaszcza styl aktorski zaistnieć na scenie. Jest oryginalny, paradoksalnie, groteskowy, a dzięki jej podmiotami całkowicie zanurzona w przestrzeni podziemnego.

przedstawienia teatralne „The Bridge” różne gatunki. Są tragedie, komedie, kryminały, przypowieści, ale w każdym z nich jest magia, mistycyzm i tajemnica, nadludzka siła będzie z pewnością inwazji efekt każdego ustawienia. To jest opinia dyrektora w teatrze , a do życia, ludzkie relacje ze światów – wewnętrznego i zewnętrznego. Występy Sergei Pavlovich otrzymał Grand Prix na międzynarodowych festiwalach.

repertuar

Teatr „The Bridge” (Perm) w swoim repertuarze łączy występy dzieł rosyjskich i europejskich klasyków, jak również najnowsze modele dramatu krajowej i zagranicznej. Wiele produkcje tworzone na przecięciu różnych gatunków. Teatr „The Bridge” był pierwszym w Rosji wystawił sztukę przez irlandzkiego pisarza M. McDonagha. Do produkcji „Kaleka z Inishmaan”, stworzonej przez iloczyn dramaturga, trupa w 2010 roku stał się laureatem Theatre Award „Złota Maska”.

W „The Bridge” Teatr dziś można zobaczyć następujące spektakle:

 • „Człowiek-poduszka” na czarno detektywistycznej M. McDonagha.
 • „Pannochka” – spektakl-thriller na podstawie powieści NV "VIY" Gogol.
 • „Mistrz i Małgorzata” – wersja powieści Michaiła Bułhakowa.
 • „Czaszka z Connemara” – ponura komedia M. McDonagha.
 • "The Beauty of Linena" – smutna komedia M. McDonagha.
 • „Psie serce” – ludzka komedia M. Bułhakowa.
 • „Zamek” – F. Kafki.
 • "Panika" – ironia M. Myullyuaho.
 • "Zapach" – R. Familyari.
 • "Dracula" – zgodnie z B. Stoker.
 • "Juno i Avos" – opera skała Rybnikov i Voznesensky;
 • "33 omdlenia" – A. Czechowa.
 • "Theremin" – P. Zielonce.
 • „Gwiazda i śmierć Joaquin Murieta” – opera skała Rybnikov i Voznesensky.
 • "Quasimodo" – Victor Hugo.

spółka

Teatr „The Bridge” (Perm, Rosja) – trzydziestu pięciu utalentowanych aktorów i niepowtarzalne. Większość trupy składa się z młodych artystów, którzy nie są jeszcze trzydziestki. Aktorzy teatru „The Bridge” – a ludzie wieloaspektowy, z wielu interesów, większość z nich ma wykształcenie Wyższe aktora. Do tej pory, trupy jest następujący: A. anisimova, I., A. Baboshin Bohra, Golenduhina T., V. Ilyin, D. Kabalina, Kolomiika N. Y. Kopylova, E. Lebedev V. Leurdo, A . Molyanov I. Molyanova A. Muratov M. Novichenko A. Perov T. Petunkina M. Siegal V. Skidanov, IA Uszakow R. Shnigir i inne.

"Pannochka"

Przedstawienia teatralne „The Bridge” popularny i kochany. Jeden z najbardziej znanych dramatów w swoim repertuarze – „młoda kochanka”. Teatr "The Bridge" (Perm) zmieniły historię NV mistyczny thriller Gogola. Scenarzysta – Nina Sadur, reżyser i scenograf – Sergey Fedotow. Ta wydajność – karta teatru „przy moście”. Premiera odbyła się w 1991 roku. Było po sztukę wystawiono „młodą kochankę”, teatr otrzymał przydomek „mistyczny”, a ona uznała prawo odkrywcy scenie świata nadprzyrodzonych sił.

Styl tego ustawienia jest wyjątkowa, łączy komedię, filozofię i przerażenie. Wynik ten jest zbudowany na grze kontrastów. Akcja sprawia, że śmiech publiczności grymas zaskoczenia i zamrozić w strachu. Sukces spektaklu polega na tym, że żartuje, że śmiech, a nawet przerażające, obarczona głębokiego filozoficznego znaczenia i publiczność mogą znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. „Pannochka” idzie na scenie „The Bridge” Od ponad 20 lat, ale popularność rośnie tylko. Każdy pokaz towarzyszy tym samym czasie. Aktorzy, którzy są zaangażowani w tej produkcji, sprawia, że widz czuje niemal własną skórę, jak straszne inny świat, a co za rozkosz można przeżyć podczas otwierania tajemną wiedzę.

opinie

Aby zdecydować, aby odwiedzić żadnego show, aby poznać opinię o nim, kto widział go, że jest to konieczne dla wielu potencjalnych zwiedzających – mieszkańców i gości miasta Perm. Teatr „The Bridge” krytycy, z których niektórzy są członkami „Złota Maska” National Award jury swoich produkcjach otrzymał najwyższe wyróżnienia. Na przykład, Victor Shrayman wyrażona że aktorzy, którzy grają tu są w stanie stworzyć na scenie szczególny świat, aby przeniknąć głęboko w psychikę bohaterów, których rola jest realizowanych doskonale przekształcić zewnętrznie i wewnętrznie, że teraz nie jest tak powszechne. Marina Timasheva ( „Radio Swoboda” felietonista) mówi, przedstawienia teatralne „The Bridge” geniusz i reżyser – jedna z niewielu, którzy mogą złożyć oświadczenie obszerne. Anatolij Smelyanskiy (przewodniczący jury, „Złota Maska” i rektor Szkoły-studio Moscow Art Theater. Anton Czechow) podziwia repertuar i trupy miasta Perm. Teatr „The Bridge” opinii publiczność dostaje tylko podziwiać, szczególnie fascynuje publicznego wykonywania „młodej kochanki”. Wydaje się, że przez długi czas znany wszystkim fabuły, ale wygląda jak nowy, żywy, nowoczesny i ekscytujące.

Muzeum Teatralne

Ostatnio Teatr „The Bridge” (Perm) otwarte dla widzów muzeum, które można zwiedzać przed lub bezpośrednio po zakończeniu każdego działania. Wśród eksponatów – rekwizyty, kostiumy i ustawić kawałki ze spektaklu „Mistrz i Małgorzata”, „Ghoul”, „młodej kochanki”, „Dracula” i „Suicide”. Oto kielich, z którego pił krew Marguerite na balu w Woland; tron, w którym sat Dracule; Pannochki trumna; odcięty głowy Berliozem; niedokończona gra w szachy z kotem Behemoth Woland i inni.

Muzeum Teatralne jest wyjątkowy, eksponaty można dotknąć rękami. Znajduje się on w jednej z sal na próby. Każdy eksponat ma swoją historię, która opowiada odwiedzających do pracowników teatru lub samych aktorów.

Jak się tam dostać

Niedaleko Placu Ural Wolontariusze znajduje Teatr "The Bridge" (Perm). Adres: ulica Kuibyshev, dom №11. Można dotrzeć do teatru tramwajem №3, 4, 7 i 11 powinny być na przystanku autobusowym, który jest nazywany „Teatr” przy moście „” lub „Garden of the Ural wolontariuszy.” Może to zostać osiągnięte przez autobus. W tym przypadku, można wysiąść na przystanku „ulicy. Popov „lub” Department Store „a następnie iść nieco iść na” kwadrat”, a stamtąd dotrzeć do skrzyżowania Sovetskaya i Kujbyszewie. Konieczne jest, aby wspiąć się ostatnio, i nie będzie widoczny znak „Teatr” przy moście „” dalej w lewo.

Informacje dla zwiedzających

Bilety do teatru „na moście” (Perm) ceny zależą od lokalizacji i liczby początku czasu gry. Koszt waha się od 500 do 2000 rubli. Publiczność ma możliwość zakupu biletów po obniżonych występów, które wchodzą w ciągu dnia – o godzinie 14:00 lub 15:00. Ich koszt od 300 do 1200 rubli. Teatr „The Bridge” (Perm), bilety można kupić w kasie, od 12:00 do 19:00 od wtorku do piątku od 12:00 do 18:00 – w soboty i niedziele. Poniedziałek – zamknięte. Można zamówić bilety przez telefon 8 (342) 237-52-55 lub dokonać zakupu na oficjalnej stronie internetowej teatru.