326 Shares 5691 views

Seria „Księżyc”: przegląd. Serii „Moon”: aktorzy i role

Nie często krajowy, oprócz nowoczesne kino oddaje widzów telewizyjnych w gatunku tajemnicy. „Księżyc”, oparty na oryginalnym hiszpańskim projektu, jest chyba najlepszy dowód, że nasze kino jest szeroko kroki w różnych kierunkach. Ile odcinków w serii „The Moon”? Dlaczego twórcy dostosowali projekt obcego? Kto gra główną rolę? Czy był udany serial? Te i wiele innych zagadnień interesujących widzów, staramy się zrozumieć ten artykuł.


Nowe – dobrze zapomniane stare?

Powiedzieć jednoznacznie, że „Księżyc” jest tylko nowe słowo w gatunku thrillera mistyczno-psychologiczne, jest błędne. kanał CTC, odchodząc od zwykłej role komediowe tworzonych produktów już zaprojektował swój poprzedni projekt, nie mniej mistyczne „zamknięcie szkół.” Jego sukces był ogromny. Nie chcąc się tam zatrzymać, stworzyliśmy serię „Luna”. Opis przyszłości filmu w ogóle została przedstawiona walnemu producenta Wiaczesław Murugovu, którzy zawsze kładzie rękę do wszystkiego, co produkuje CTC. Skrypt pilot spodobał się projekt, a Murugov dał zielone światło.

Długi narodziny w Rosji

Ale zanim pierścień aż projektu było na ekranach, zajęło dużo czasu. Po pierwsze wymaga zgody wszystkich sprawach z autorem, który posiadał prawa do oryginalnej hiszpańskiej serii „Full Moon”. Po otrzymaniu zgody adaptacją rosyjskiej wersji „Księżyc” został wprowadzony do produkcji. Na konferencji prasowej producenta, o którym mowa w nadchodzącym nowym projekcie, ale konkretnej daty wydania serii „Luna” we wczesnych stadiach nie było wiadomo.

Publiczność szybko dowiedział się, że projekt opiera się na innej serii. Hiszpańska „Full Moon” można znaleźć na kanałach satelitarnych, ale otwarcie mówić o plagiat nie ma sensu. Dla krajowych kanałów telewizyjnych jest niczym więcej niż wspólne normy, gdy awaria zaprezentować coś oryginalnego, pomysł pochodzi zagranicznych produktów.

Ospały oczekiwanie co widzowie zobaczą?

Raz w prasie i informacji on-line szybko zajął pierwsze miejsce w rankingu nowościach. Oczekuje się, że publiczność z wytworzeniem show, zastanawiając się, jak produkt krajowy byłby podobny do oryginału, zdając sobie sprawę, że pozorne podobieństwa z „Full Moon” CTC nie pozwoli. Będzie on osiąść na ekranie rosyjskiej pokaże widzom recenzję. Seria „The Moon” został nakręcony w ciągu roku. Skrypt został opracowany tylko w pierwszym sezonie. W sprawie przedłużenia okresu kręcenia na drugim roku mówiąc, że to zbyt wcześnie. Tylko oceny musiał analizować, jak długo producenci wyznaczono z przyszłego premiera.

Wydany serii „Luna” stał się jednym z najbardziej dyskutowanych tematów między kanałem fanów. Przyczepy i mały videootryvke nie mógł pokazać pełnych fabułę, ale na pewno wzbudzi zainteresowanie wśród publiczności był w stanie.

W centrum – stosunków rodzinnych

Twórcy „Moon” został zaproszony do całej armii pisarzy, już czas, aby udowodnić sobie na pozytywne strony dla wielu znanych projektów, co stało się wspomniany „Closed Szkoła”, „Metoda Ławrow” i „Taksówkarz”. Nadal przylegającą do idei „Full Moon”, autorzy chcieliby uzupełnić adaptację dramaturg i blisko „normalnych” problemów, jak najbardziej zbliżyć się do rosyjskiej publiczności. Historia rodziny Panin stał się punktem wyjścia, na których oparto seria „Luna”. Zawartość seria zawiera szczegółowy opis wydarzeń zachodzących na ekranie, ale teraz nie ujawni całą intrygę dla tych, którzy nie oglądałem „The Moon”. Odcinek pilotażowy przyciąga uwagę widza od razu: będąc na granicy zerwania z rodziną przeniósł się do zapadłej miejsce. Ohladevshie razem żona nadzieję przywrócić równowagę w stosunkach, ale psuje zniknięcie Nikolai Panin. Katarzyna, która jest prokurator Metropolitan wychodzi do zbadania.

Komponenty serii „ciemny”

Oprócz ducha detektywistycznej, w połączeniu z ideą ratowania małżeństwa, projekt powinien zawierać coś, co osłabi kontrast milion razy pokonać elementy fabuły. Tematem magii, starożytne mity i obrzędy stały się charakterystycznym elementem jak cały odcinek „Księżyc” moczono. Zawartość tej serii, więcej publiczności powściągliwość dzięki jej dynamiczny i nieprzewidywalny, że z każdym nowym odcinku oczekiwanych nowych tajemnic i sekretów, które utrzymuje prowincjonalnego Starokamensk. Wilkołaki inkantacje, rytuały i inne objawy ciemnych sił przyjąć bardziej wyraźnego koloru. Nawet Ekaterina Panina, przyzwyczajeni obowiązkiem jest patrzeć w obliczu dowodów, w czasie, będzie musiał zaakceptować fakt ewentualnego istnienia magii.

Seria „Księżyc”: opis serii

Tak, od tego czasu, jak Katarzyna dowiaduje się o zniknięciu męża i wkrótce znajdzie go martwy, ona osobiście przejął dochodzenia. Od stolicy do swego starego przyjaciela Olga przybywa z synem. Przeznaczona jest do znalezienia Artem symbole rytualne: ołtarz otwarcie wilk stojący w lesie, tak aby każdy mógł na to patrzeć. Mieszkańcy miasta są w panice. I Catherine próbuje połączyć nowe fakty z pobudek osobistych: Być może jej mąż miał romans w tajemnicy, ale potem, dlaczego chce poprawić stosunki? Kobieta stara się znaleźć wskazówki z leśnikiem, ale on nie żyje. Punkt dokumentów archiwalnych prowadzić do nowej wersji: nikt nie ma wątpliwości, że w mieście pochodzą mord rytualny popełniony podczas więcej niż jednej dekady. Tymczasem Artem postanawia zostać wilkołakiem …

Ile odcinków w serii „The Moon”? Pierwszy sezon składa się z trzydziestu odcinków. Artem i Ekaterina Nastya córka zamieniają się w wilkołaki, ich matek znajdzie lekarstwo formuły, które można dostać dzieci z powrotem do swojego dawnego wyglądu. Końcowa seria otworzy wreszcie prawdę na temat przyczyn przestępczości w mieście, będzie zdjąć maskę z przywódcą stada wilkołaków i odpowiedzieć na pytania, dlaczego Hunter jest ich własna walka z podobnym złych duchów … Dla tych, którzy zamierzają przyłączyć się do fanów serialu, oczywiście jeden: „Księżyc” powinny być postrzegane w sposób ciągły, tak aby nie przegapić żadnego ważnego wydarzenia.

Aktorzy z serialu "The Moon"

Artyści z najważniejszych obrazów, zgodnie z bogatego scenariusza obejmują młodszych i starszych pokoleń. Te ostatnie obejmują Lydia Velezheva. Ona zasłużenie spadł do tej kategorii, ponieważ jego kariera aktorska rozpoczęła się 80 przemiennego pracy telewizyjnego z przedstawień teatralnych. Jej pierwszy film – „wilczarz”, „Pod błękitnym niebem …”, „Zaczarowany Wędrowiec”. Zagrała w filmach „Moskiewski Lubow” i „Ryzyko bez umowy.” Z nowym wieku zapamiętany „szkoła” z serii „Simple Truth”. W 2010 roku Lydia otrzymał tytuł Artysty zaszczycony. Oprócz swojej głównej działalności zawodowej, interesuje się polityką jako członek partii „Jedna Rosja”.

Mąż Ekateriny Paninoy, szef wydziału policji, morderstwo, który zaczyna główną linię serii detektywistycznej „Luna”, grany Anatolij Kot. On nie trzeba przedstawiać. Pochodzący z Białorusi artysta przeniósł się do Moskwy, gdzie był w teatrze Armena Dzhigarhanyana. Grałem wiele ról w filmach wojennych. On wykonany obraz majora Shkalina w „Soldier” i Antona Zimovskogo w „Margot”. Widzowie CTC również znak w serialu „Molodezhka”.

Rola ich córki Anastasia grał aspirująca aktorka Daria Moskwa Novoseltseva. Na 22, udało jej się zagrać w mini-serialu „Wojna i mity”. Pozostaje życzyć ona nie poprzestał.

Rola Igorya Demidova, najbardziej uderzający charakter serialu, grany Makar Zaporoże. W przeciwieństwie do swoich kolegów Makar stał się sławny kredyty następny film. Mimo swej edukacji muzycznej, wybrał kierunek aktora, który wszedł GITIS. rekord toru Zaporoże zawiera serię „Córka Ojca”, „My Fair Niania”, „Kulagin i Partnerzy”, „Molodezhka”, a także filmy fabularne, „1612”, „Ciemny świat: Equilibrium”, „22 minut”.

Inni aktorzy serialu "Luna", który grał policjantów badających sprawę w mieście, mieszkańcy Starokamenska i liceum studentów – jest Sergei Strelnikov Aleksander Chmielnicki, Aleksiej Oshurkov Anastasia Akátová Anton Filipenko, Ksenia Lavrova-Glinka, Igor Filippov, Alexander Sham , Aleksiej Barabasz i inni.

Pierwszy cios publiczności: niskie oceny

Premiera „Moon” odbyła się 02 lutego 2015. Do końca pokazu, w tym ostatnim dniu eteru, który wszedł na 25 marca broadcast został przesunięty kilka razy. Takie przegrupowanie postrzegany był chłodny publiczność. Przyzwyczajeni do oglądania w tym samym czasie, musieli zadowolić się nowym czasie, po prostu nie przegapić historię. Nic dziwnego, że zarządzanie kanału odpowiadającej przewidywanej płaczliwym recenzji. Seria „Luna”, niestety, nie zebrać wymaganą publiczność, która również nie jest zadowolony z jego twórcami. Musieli podjąć odpowiednie ustalenia dotyczące przemieszczenia „Księżyca” w powietrzu na później, prawie wyświetlaczu porze nocnej.

Harmonijny balans: Ocena, odpowiedzi, komentarze

Jednocześnie w serialu byli oddani fani mieli czas, aby zaakceptować tak było. Wiernie nie przegap jedną serię, aby dowiedzieć się, jaki będzie wynik prawdziwie magicznym i intrygującej historii.

Każda negatywna ocena tych „Moon” nie lubić, nie ma ani jednej pozytywnej recenzji. Seria „Luna” zebrał głównie obojętne reakcje widzów. Jako profesjonaliści nazywa pomysł wampirów-wilkołaków, które w naszych czasach nie mają czasu do stracenia znaczenia. Pierwsze odcinki nosić do atmosfery, gdzie grono gatunków przeplatają: intrygi, dramat, mystery, miłość. To pozwala odnaleźć samą rzecz, która jest bliżej tylko ty. Rosyjski serial „Luna” obejmuje piękny soundtrack, główne miejsce, w którym Mangiare daną mało znaną grupę. Wśród znaków można określić jasne, ciekawe osobowości, jak, na przykład, stał się Roman Sokolov – bystry, inteligentny facet, który wielu widzów ten standard odwagi i heroizmu. Wśród działających szczególnie wyróżniał się prace Lidii Velezhevoy i Daria Novoseltseva pokazany na wyświetlaczu żądaną emocji i maksymalną vnikshih w obrazach swoich bohaterów.

Główne wady „Moon”

Świat telewizji jest okrutny. Jeśli projekt nie zyskuje prawidłową translację rankingu, to jest po prostu usunąć z eteru lub przeniesiona na inny czas, jak było w tym przypadku. Nieprzyjemny dodatek może stać się ujemne sprzężenie zwrotne publiczność. Seria „Luna” montowane armię przeciwników, osobistą opinię, która sprowadzała się do faktu, że hiszpański adaptacją oryginalnego projektu było zupełnie katastrofalne.

Wśród czynników, które doprowadziły do tego, że nazywa się kilka rzeczy. Na przykład, przewlekłość każdego odcinka, w którym rozwój fabuły może pójść w szybkim tempie. Podobnie jak „Santa Barbara” i inne „oper mydlanych”, seria obejmuje szereg wydarzeń, ale większość czasu spędza się pokazując pusty dom, zarośla leśne lub odbicie charakteru, nie związanej z obecnym etapie. serial „Luna” bogaty gładkie, przyspieszony rozwój narracji, bez odpowiedniej energii i ruchu. Wszystko wskazuje na to, że projekt po prostu ma czas widza.

Żółć kluczowe postacie z wielu niejasnych ich działań, brak historii w większości z nich – również stał się czynnikiem, nie powodują oceny widza zatwierdzania. To daje wrażenie, że wszystkie z nich bohaterowie zebrali, co jednocześnie bardzo podobny i stereotypową, mając nadzieję, że jeśli będą w „uprzęży”, publiczność będzie doświadczenie lepsze zainteresowanie nimi. Strona techniczna neutralnym zasłużone wyróżnienie. Pomimo ekranu leśnej, która spowoduje lęku, napięcia, praca operatora było średnie; Aparat bez uzasadnionej potrzeby, aby przejść z jednego znaku do drugiego.

Na szczycie „Księżyc” jest pełen kłótni rodzinnej, zajmując główną część narracji ekranem i pozbawia widzom możliwość korzystania obiecanego działania i niezwykle miejscowego dynamikę. W rezultacie, rosyjski serial „Luna”, coś przypomina parodię, po raz kolejny pokazał, że twórcy krajowe nie mogą zaoferować wysokiej jakości treści, mimo pożyczonego pomysłu.

Dla każdej serii widzem

A jednak, przypominając powiedzenie, że smak i kolor nie towarzyszy, nie powinny być traktowane kategorycznie serii. Nic dziwnego, że pierwszy sezon zgromadziła dużą liczbę fanów, pokazuje wagę i sukces projektu. Pozostaje zaapelować do twórców prośbą o uwzględnienie wszystkich uwag widzów, jeśli myślą o kontynuacji „Księżyc”.