637 Shares 2461 views

Samochód Tagaz „Shark”: specyfikacje techniczne, zdjęcia, opinie właścicieli

To samochód, który wielu nazywa „Tagaz Shark” to raczej niezwykłe zjawisko na krajowym rynku motoryzacyjnym. Rosyjscy producenci nie zepsuć ich rodacy mnóstwo samochodów sportowych. I potężny samochód nie produkowane w murach rosyjskiego giganta „AvtoVAZ” – i w wyjątkowym wydarzeniu! W tym artykule zostaną podane fakty o historii samochodu „Tagaz Shark”, parametry techniczne urządzenia, prawdziwi właściciele tego samochodu sportowego.


Historia projektu

Projekt nowoczesnej koncepcji samochód sportowy „Tagaz Shark”, że tak powiem, urodzony w bólu. Programiści i inżynierowie z fabryki samochodów Taganrogu dla dwóch latach spędzonych debugowania koncepcje i innowacyjne technologie. W rezultacie, pierwsza kopia krajowego samochodu sportowego ujrzał światło w 2013 roku.

Przez długi czas parametry i cechy „Tagaz Aquila» trzymane w tajemnicy. Pojawienie się nowego projektu wygląda ambitny. Jednak, jak się okazało, agresywny fasada skrywa całkiem nieszkodliwy i przyjazny charakter.

Co się stało w końcu

Natychmiast trzeba dokonać rezerwacji. Maszyna ta może być nazywana „samochód sportowy” z bardzo dużym odcinku. Sport może być wywołana tylko wygląd samochodów „Tagaz Shark”, zdjęcie to koszt obejmuje wszystkie krajowe i zagraniczne niektórych specjalistycznych czasopism. Według specyfikacji, ten samochód prawdopodobnie można przypisać do kategorii „low-cost” sedan. Który, nawiasem mówiąc, potwierdzone przez oficjalnego międzynarodowego klasyfikatora.

Spory o nazwę

Ściśle mówiąc, oficjalna nazwa samochodu brzmi jak „Tagaz Aquila”, co w tłumaczeniu z włoskiego oznacza „orła”. Ale zakorzenione bardziej zaznajomieni do naszego ucha nazwa „Tagaz Shark” wśród rosyjskich kierowców. I tak zakorzenione, że producenci pasuje pomyśleć o zmianie nazwy marki! Ale poważnie, dla każdego pojazdu wartość główny nie ma nazwy i wyglądu i specyfikacji. Na nich zostaną omówione poniżej.

Wygląd „Tagaz Aquila» Car

Samochód z zewnątrz naprawdę wyszedł bardzo zauważalne. Został on wykonany z większości funkcji i decyzji projektowych tkwiących w nim luksusowy samochód sportowy. Nie bez pewnych pożyczek. Na przykład, ogólny kształt konstrukcji nadwozia wyraźnie przypominają linie charakterystyczne dla niektórych modeli Lamborghini 10-15-latek. Typowe „ramiona” na przednich błotnikach spowodować bezpośrednie nawiązanie do słynnych kreacji projektantów Porsche czy Bugatti.

Niemniej jednak, pomimo pewnego „repliki” znanych marek, samochód „Tagaz Shark” w swojej powierzchowności jest całkowicie samowystarczalny maszyna. Unikalne rozwiązania projektowe zawarte w projekcie ciała, można liczyć na wiele. Należy skupić się na najważniejszych z nich:

  • oryginalny zderzak „sport” stylu, z dużą ilością elementów, znacznie poprawiających aerodynamikę maszyny;
  • szerokości i kratki, co daje Projekcja przedniej części pojazdu charakterystycznej postaci rozpoznawalny;
  • Innowacyjny układ urządzeń oświetleniowych, zaczynając i kończąc reflektory głowy świateł przeciwmgielnych;
  • gładka i logiczne „nadmiar” ścianek bocznych korpusu na skrzydłach tylnych, co również znacznie zmniejsza opór powietrza w czasie jazdy;
  • Progi reliefowe, które są zaprojektowane, ponownie, aby zapewnić nie tylko komfort, ale także wysoką wydajność aerodynamiczną.

Projektanci pracują wynik był bardzo ładny korpus ze sportową konturów i charakteru wymawiane „niespokojnej”. Może nie tak źle rosyjscy kierowcy, którzy nazywają go tylko jako „rekina”.

Car "Tagaz" – wnętrze samochodu

Wnętrze samochodu, materiałów wykończeniowych i ogólny projekt wnętrza trwały również w ogólnie przyjętych kanonów stylu sportowym. Oczywiście, biorąc pod uwagę charakter budżet pojazdu, nie ma sensu w poszukiwaniu obfitości skóry naturalnej, boazerię i mnóstwo chromowanych części. Niemniej jednak, ergonomia i ogólna atmosfera kabiny przywołują skojarzenia z członkostwa tylko do modeli sportowych.
Ale podobieństwa z samochodów sportowych w „L'Aquila Tagaz” i końcach. Zdjęcie powyżej pokazuje, że inżynierowie próbowali dokonać salon Podoba nowoczesnego samochodu sportowego (jak „Nissan GT-R”), ale w oparciu o wyniki budżetowania zwyciężył. Taniość materiałów, tani piec i dziwny kształt przedniej części torpedy – wszystko to można nazwać „Tagaz” prawdziwy sport samochodów. Formę kabinie była znacznie lepsza niż dziesiątego rodziny Vaz, który już można uznać za plus.

Co pod maską?

Oczywiście każdy potencjalny nabywca jest zainteresowany przede wszystkim w specyfikacjach technicznych danego modelu samochodu. I najważniejszym kryterium wyboru jest oczywiście parametry elektrowni. Do tej pory Aquila jest wyposażony w tylko jeden silnik – jednostkę benzynową o pojemności 1,6 litra, produkowany w Chinach, japońska firma Mitsubishi Silnik licencyjnej.

Parametry tego silnika wyposażonego w układ elektronicznego wtrysku rozproszonej wystarczająco daleko od standardów i wymagań dla samochodu sportowego „full”. Razem 1584 „kostka” o objętości roboczej w stanie zapewnić 107 KM, oczywiście nie jest zgodne z oczekiwaniami, które pojawiają się, gdy po raz pierwszy spojrzeć na ogólny kształt samochodu. Intryga, która przez długi czas udało się utrzymać deweloperom i producentom dotyczące głównych cech technicznych „Tagaz Shark” opinii właścicieli samochodów rozwiały się bardzo szybko.

W związku z powyższym, nie ma specjalnych dodatków technologicznych nie należy oczekiwać od przekładni i – całkiem zwykłych 5-Step „mechanika”, jednak z pewnymi dość zaawansowanych technologii, a nawet własnego rozwoju, mających na celu poprawę właściwości jezdne samochodu.

W tym wszystkim wymagania dotyczące stosowanego paliwa, jeśli uważasz, że to, co mówią o samochodzie „Tagaz Shark” Recenzje właścicieli, są prawie na poziomie drogich i prestiżowych modeli klasy sportowej. To, w szczególności, jest związany z nieodzowny warunek używania benzyny liczbie oktanowej, co jest nie mniej niż poziom „95” i wszystkich innych wymogów ekologicznych norm „Euro 4”.

Inne cechy techniczne „Tagaz Aquila».

Jeśli mówimy o innych cechach, „Tagaz rekina” ma dość skromne dane. Cztery sedan, przeznaczony do pięciu osób jest 468 cm, 182 – szerokości i 139 – na wysokość. Biorąc pod uwagę długość rozstawu osi, który jest duży, 275 cm, parametry geometryczne maszyny jest dobrze dostosowane do standardów klasyfikacyjnych modeli sportowych.

własności dynamiczne

Nie dość „sportowy” wygląd i cechy dynamiki krajowej „Orła”. I to nie jest nawet w skromnych warunkach maksymalnej dopuszczalnej prędkości, którego jest znakiem 185 km / h, a przyspieszenie wystarczająco długi. Do „sto” samochód waży „tylko coś” 1400 kg, przyspiesza aż 12 sekund. Można tylko mieć nadzieję, że gdy nowe silniki, wybitni do 125 lub nawet 150 „konie”, zostaną zainstalowane zgodnie z planem, w modelach produkcyjnych Tagaz Shark „(zdjęcia z tych modyfikacji już pojawiły się w mediach) wskaźniki dynamiki maszyny będzie znacząco wzrastać.

perspektywy

Nawiasem mówiąc, o przyszłość samochodu sportowego krajowych. Plany programistów i inżynierów, aby zwiększyć liczbę prac jest nie tylko farsz techniczny, ale Ciałem opcji. Z całym taganrogtsy chociaż, jak zwykle otoczony wszystko, co jest związane z ich produktami, pewna aura tajemniczości, wiadomo o planach wydać dwudrzwiowy Tagaz roślin modyfikacji „Aquila”. Że będzie ona być wyposażona w silnik 2-litrowy, w stanie rozwinąć moc 150 koni mechanicznych.

Oczywiście, wiele zależy od komercyjnego sukcesu tego modelu. Chociaż, biorąc pod uwagę bardzo przystępnej cenie, należy założyć, że samochód będzie w stanie znaleźć swoją niszę na rynku. O ile, oczywiście, nie pojawiają się wady krytyczne lub przewlekłe problemy. W tym kontekście dość ciekawy, opinie i oceny tych ludzi, którzy nie boją się kupić naprawdę pierwszy samochód sportowy domowego lub coś dla siebie, co jest nazywane jako takie.

Recenzje właścicieli „TagAZe Aquila»

Jeśli zsumować wszystkie informacje zgromadzoną do tej pory, należy uznać, że „Tagaz Shark” opinii właścicieli pojazdów są zazwyczaj pozytywne lub przynajmniej charakter dobroczynny. Wielu zauważyło dość wysoką stabilność pojazdu, wysoką odporność na poślizg i aquaplaning efekt. Oczywiście, wiele zależy od gumy, w której „obuty” maszyna, ale fakt, że obsługa samochodów krajowych nie krytykować wszystko, ujawnia się.

Najczęstszym Plus, który został wyizolowany właścicieli „Shark” to bardzo mocne parametry pracy takie jak cena i jakość. O cenie to będzie nieco niższy, ale względne cechy samochodu (czy raczej jego montaż) pewne skarg. Mówimy o nie jest wystarczająco szczelne oparcie na korpusie tylnych drzwi i pokrywy bagażnika, jak skrzypienie plastiku we wnętrzu. Jednakże ten ostatni aspekt – szczególnie indywidualne. Podobnie jak w przypadku skarg, na przykład, że miejsce na przedniej tablicy rejestracyjnej jest zbyt wysokie.

Cena samochodu „Tagaz Aquila»

Dziś, koszt „Tagaz Aquila» w podstawie i we wszystkich czterech wariantach kolorystycznych nadwozia (czarny, biały, czerwony i żółty) jest niewiele ponad 400 tysięcy rubli, w zależności od regionu i sprzedawcy. Jest możliwe, że, podobnie jak w przypadku z produkcji „AvtoVAZ”, te ceny w obecnych warunkach w niedalekiej przyszłości być przedmiotem pewnych korekt. Jednak cena za taki samochód – niech nazywa samochód sportowy „Tagaz Shark” i nie może – to jest całkiem do przyjęcia. Może on być wyposażony w celu kluczyka do wystarczająco duży popyt.

zamiast CV

W ten sposób długoterminowe wysiłki programistów, projektantów i inżynierów w fabryce samochodów Taganrogu nie poszły na marne. W rezultacie samochód „Tagaz Shark” okazał się dość przystojny wygląd i dość mocno wewnątrz samochodu. Mimo, że nie osiągnie poziomu luksusowych samochodów sportowych, „Orzeł”, to jednak posiada wszystkie niezbędne zestaw, który jest zupełnie wystarczające dla środowiska miejskiego, a na drogach krajowych.

To urządzenie nie jest przeznaczone do ustawiania rekordów prędkości albo zastrzeżenia jedną z głównych ról w filmach o Jamesie Bondzie. Biorąc jednak pod uwagę bardzo reprezentacyjny i oryginalny wygląd, przystępną cenę i jest całkiem do przyjęcia specyfikacji, możemy powiedzieć: samochód „Tagaz Aquila» jest godzien wziąć należne jej niszę na rynku krajowym. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wstrząsy, które przeżywa cały globalny przemysł samochodowy na obecnym etapie.

Tak, zorientowaliśmy się, co jest krajowa „Shark” (samochód „Tagaz”) dane techniczne, cena, wygląd i wnętrze.