362 Shares 8224 views

Jęczmień dieta: jak prawidłowo używać metody?

Czytaliście różne zalecenia dotyczące odchudzania? Niektórzy autorzy zalecają ograniczające węglowodany, podczas gdy inni – łączna wartość kaloryczną i innych – niemal całkowicie wyeliminować tłuszcze. Co jeśli pójdę do biochemii nie byłoby pożądane, a postroynet pilnie potrzebuje? Czy jęczmień pomoże schudnąć?


Dlaczego pozostawiać na wadze?

Badania potwierdzają, że źródłem energii w zmniejszeniu masy ciała nie jest ważna (czy to białko, tłuszcze i węglowodany). To jest logiczne. Ale w praktyce jest to o wiele trudniejsze. Ludzie nie szczury, którzy jedzą to, co dają. Dieta Atkinsa jest skuteczna ze względu na zmniejszenie apetytu, niskokaloryczne zrównoważony ze względu na ogólną zasadą skutecznej, o niskiej zawartości tłuszczu – z powodu mniejszej zawartości kalorii. Monodiets zwykle działają poprzez zmniejszenie chęć do jedzenia, niskie zużycie energii i niską zawartość tłuszczu. Więc aktów i jęczmienia. Odchudzanie może być stosowany.

Szybko często, starannie

Monodiets szkodliwe, jeśli stosowane więcej niż trzy dni (nawet najbardziej skuteczna dieta). Forum poświęcone harmonii, zwykle nie obsługuje uczestników, którzy chcą korzystać z tego rodzaju metody więcej niż raz w miesiącu. Dlatego stabilne odchudzanie nie musi czekać. Jęczmień dieta – jest to wyjątkowa jednorazowa metoda.

Sól nie jest wykluczona!

Klasyczny przepis – pięć dni jeść tylko jeden ziaren jęczmienia. Jest to dość trudne i zwykle przerwa w czwartym dniu. Dlatego jest konieczne, aby zapobiec awarii – i po trzech dniach, aby włączyć w mono-diety niskokalorycznej na zadzie. Tak więc, aby rozpocząć trzy dni zużywają nie więcej niż 200 gramów (sucha masa) zbóż, które są gotowane. Bez oleju, ale z soli. Niektórzy twierdzą, że sól nie może być używany, ale jest w błędzie. Jeśli jeść bez niej, łuski zostali oszukani – opuścić wodę, zamiast dodatkowego ciężaru.

prawidłowo opuścić

Na czwarty dzień wprowadzone do gotowane ziarna zbóż, konserwowane to możliwe, ale bez dodatków (w stosunku około pół na pół masy gotowanego produktu). Śniadanie i obiad będzie czwartym z dnia mieszane. Podczas kolacji, dodać kawałek gotowanej piersi kurczaka, nadal mam mieszane owsiankę ze zbóż i fasoli. Śniadanie następnego dnia może zawierać płatki z suszonych śliwek i kiełbasy (jeden). Na obiad, jeść kaszę jęczmienną z przyprawami, keczup i smażoną cebulką. Posiłki można znać sposób, ale ze zmniejszeniem pół porcji.

Studiować i uczyć się

Zatem zmiany w diecie nie jest tak ostry, jak to implikuje classic. I spróbuj jako całość po rozładunku jeść mniej, waga nie idą w górę, w przeciwnym razie nie pomoże i najskuteczniejsza dieta do utraty wagi. Wolny, ale z korzyścią warto przeczytać na przewodnika żywienia można znaleźć odpowiednie instrukcje dla lekarzy. Bardzo dobry fizjologia metaboliczny jest opisane w podręcznikach. Jeśli trzeba usunąć dużo tłuszczu, a nie szkolenie naukowe są niezbędne.

Jęczmień dieta – specjalna metoda z jego wad. Jeśli chcesz zresetować więcej niż 3 kg, trzeba szukać innych opcji. Jednakże, jeśli siedzą na innej diecie, a przyszedł Plateau, a następnie korzystając z ziarna jęczmienia można przenieść ciężar na dół. Ale pamiętaj, że musisz słuchać swojego ciała i wybrać technikę, dobrze tolerowany przez ciebie.