489 Shares 8113 views

"Terraria" NPC: jak dodać znaki non-player?

„Terrarium” – to gra, która łączy w sobie kilka gatunków, a mianowicie, Przygody i symulator przetrwania.


Pomimo kreskówki wszystko dzieje się na ekranie, gracz nie będzie mógł przejść „terrarium” za godzinę. Aby osiągnąć ten cel, trzeba dużo czasu.

Czy gra jest interesująca?

Możemy powiedzieć z przekonaniem, że „Terraria” – to gra, która kontynuuje erę „Maynkrafta”. Komunikować się łatwo przechwycone nawet podczas oglądania inwentaryzacji i animacji.

Ale artykuł nie przechodzi grę. Mamy Pohorje na znaki nie-Player, który w „Terraria” dość dużo. My gracze są duża liczba asystentów, ale będą musieli zarobić wykonując proste zadania gry. Tak, zwracamy się do gry „Terrarium”. Wiki-dom dla NPC gracz powinien budować i naprawiać samodzielnie.

Krótko o świecie gry

Gracz dostaje do świata pikseli i jest wolny, aby robić to, co chce. Można wydać kilkaset godzin, przedzierając się przez tunel do środka Ziemi, albo poprosić aby zbudować wieżowiec i osiedlić jego asystentów. Oczywiście, jeśli znudzi ci wszyscy, można przejść w poszukiwaniu przygody.

W grze „Terraria” NPC i ich życie są nie mniej interesujące niż inne działania.

Warunków niezbędnych do znaków non-player

Kiedy po raz pierwszy wejść do gry, graczem mogą mieć trudności z uzyskaniem wirtualnych asystentów. Jak rozliczyć NPC w „Terraria”? to jest bardzo proste, w rzeczywistości. Trzeba spełnić pewne warunki dla uzyskania jakiegokolwiek autonomiczny charakter: zbudować dom, aby utworzyć obiekt komfort i obiekt o płaskiej powierzchni. Oczywiście, każdy z osiemnastu NPC potrzebują światła, ponieważ boją się ciemności, jak większość ludzi w rzeczywistości.

Jakie są cele komfortu?

Jakie są warunki konieczne do ustanowienia „terrarium” grę? NPC, które chcesz wypełnić w domu mrówki, mogą wymagać następujące elementy.

Komfort pozycje to:

 • każdy fotel;
 • sklepy;
 • ławki;
 • łóżko;
 • tron i WC.

Na płaskiej powierzchni obiektów są:

 • wszystkie tabele;
 • ławki;
 • pudełko na ubrania;
 • łazienka i regał.

Źródła światła:

 • pochodnie;
 • lustra i świecznik;
 • gwiazda w butelce;
 • lamp.

W tym przypadku niektórych NPC wchodzą w grę, wymagają specjalnych warunków dla wyglądu. To nie jest do dwudziestu – tylko osiemnaście z nich wymaga takich działań.

W grze „Terraria” NPC nie mogą pojawiać się z kilku powodów: jeśli nie ma armii goblinów, lub w momencie wystąpienia nocy.

Kto może osiedlić się w domu?

Więc teraz do następnego pytania. Co NPC w „Terraria” istnieje?

Pierwszy znak, który często udaje się osiedlić się w domu tego przewodnika. On pojawia się na początku gry. To jest, w rzeczywistości, jedyną osobą, która pomaga odeprzeć złych duchów podczas budowy i nabycia materiału. Całej rozgrywki asystent daje rady i rzemieślniczych recepty, pomaga srukovodstvom grę.

Drugi przedstawiciel NPC, które pojawiają się w domu może być dostawcą barwnik. Jego wygląd jest spowodowany obecnością w zapasu odtwarzacza lub dowolnego materiału barwiącego świadczenia barwnik. Budując dom dla niego i za pomocą prostych wymagań, otrzymasz kupca i srebrny barwnik paczkę z farbami. Została wprowadzona plastra 1.2.

Kolejny wirtualny operator – kupiec. Można ją uzyskać w czasie, gdy wszyscy gracze w spisie zostaną skrótowo umieścić na 50 srebrnych monet. Ważną rzeczą w jego zasięgu – kask. Dodatkowo, kupiec sprzedaje następujące podstawowe elementy:

 • Odzyskiwanie i oczyszczanie eliksir MP;
 • Kaski dla robót górniczych;
 • latarka;
 • Strzałki i shurikens;
 • kilof miedzi i ax;
 • Materiał do matrycy.

Po zainstalowaniu odtwarzacza Aktualizacja 1.1 uniemożliwiają zdobyć drugiego kupca.

Inna postać – rozbiórka. Pomimo faktu, że gra „Terraria” NPC bardzo zróżnicowane, to postać ta jest uważana za szczególnie cenne. Warunkiem jego wygląd – obecność w ekwipunku żadnych materiałów wybuchowych. Gracz wygłasza granatów, bomb lub dynamitu, jednym słowem, fajerwerki dla wszystkich smaków.

Artysta osiadł w swoim wieżowcu po zyskasz trzy inne znaki non-player i zostawić miejsce dla niego. Po wykonaniu tego warunku zaczyna wędrować w swojej loży, oferując elementy do malowania ścian, w tym pędzla, wałka malarskiego, skrobaczki do farby i różnych pigmentów.

Pracownik medyczny (pielęgniarki) pojawi się, gdy twoja postać wyszukuje i korzysta z życia krystaliczną. W przyszłości, to przez pewien okres będzie leczony. Co ciekawe, jego wielkość opłat zależy od ilości zdrowia, które muszą zostać zresetowane. To nie handel. Zaczynając z aktualizacją 1.1, gracz nie może utworzyć więcej niż jedną pielęgniarkę. Musimy śledzić swoje punkty „X”.

Driada przyjdzie, gdy gracz zabije żadnego szefa, z wyjątkiem mini-bossów (np król ślimaki).

Party girl pojawi się na nabycie siedmiu znaków non-player. Jest dostawcą maszyn do tworzenia baniek, konfetti, dymovuhu i pocisk wypoczynkowego. Party girl może stworzyć nastrój w swoim wielkim domu. Postać została wprowadzona później w pozostałej części gry „Terraria”.

NPC z aktualizacją 1.2 dostał dodatek. Szansa jej występowania jest dwa procent, a zachód słońca.

Rusznikarz będzie dostępny z graczy w magazynie broni lub amunicji, którą dostarcza.

Goblin inżynier jest w lochach po usunięciu armię goblinów. Pomaga za opłatą zmienić fascynacji bronią.

Szaman staje się dostępny po zabójstwie pszczoły królowej.

podsumować

Nawiasem mówiąc, przewodnik i starca (można go znaleźć w nocy przy wejściu do lochu, gdzie nazywa szkielet) o szczególnych warunkach nie jest wymagane, ich wygląd – to wydarzenie początek.

Nazwy NPC w „Terraria” generowane losowo. Tylko Mikołaj nigdy się nie zmienia. To wszystko!