824 Shares 3915 views

Przygotuj ucho delicious świni do piwa

Niewiele osób wie, ale ucho świni, piwo podawane, uważane za bardzo smaczne i pożywne przekąski. Niestety, zbyt wielu gospodyń domowych wstręt i nie kupić ten produkt, wierząc, że to niesmaczne i niejadalne. Ale to nie jest przypadek. Ucho świni do piwa serwowane jest nawet w restauracjach. Aby dowiedzieć się, jak sprawić, by ten niezwykły przystawkę, jak nam powiedziano w prezentowanym artykule.


Świni ucho: przepis krok po kroku ze zdjęciami

Uważany danie jest łatwe do przygotowania. W zgodzie ze wszystkimi wymogami przepisu koniecznie dostać budżet i bardzo apetyczny przekąskę.

Istnieje kilka opcji do gotowania uszy wieprzowe. Zaprezentujemy najbardziej prosty i popularny.

Więc jak zrobić ucho świni piwa? Aby to zrobić, należy zakupić:

  • Świeże uszy wieprzowe obrane – 8 szt;.
  • Świeże ząbki czosnku – 2-3 szt.;
  • smak masła bez gotowania – 3 duże łyżki;
  • fine stół sól – do własnego gustu.

Preparat głównym składnikiem

Chcesz złożyć ucho świni piwa? Na początek konieczne jest, aby właściwie przygotować. Dla tego produktu ubocznego powinna być dokładnie przepłukać i oczyścić za pomocą noża i szczotkę drucianą. Jeśli brud jest czyszczony słabo, uszy można umieścić w głębokiej miski i zalać ciepłą wodą. Jako takie, powinny być przechowywane przez kilka godzin. W miarę upływu czasu, błoto powinno mięknąć i przenieść również.

Obróbka cieplna uszu na piecu

Jak mam gotować, a następnie służyć ucha świni do piwa? Przepis na przekąski wymaga głębokiej patelni. Rozprzestrzenił wszystkie starannie przemyto produktów ubocznych, a następnie wylewa się zwykle wodą i umieścić w piecu.

Gdy ciecz wrze całą powierzchnią usuwa Otrzymaną pianę. Zamknięcie miseczkę z pokrywką, należy gotować zawartość do pełnej Soft. Okresowo mieszać duże uszy łyżką, żeby nie trzymać.

Gotuj z takich produktów jest około 60-120 minut po ugotowaniu. Aby upewnić się, że uszy są miękkie, są przebite widelcem lub nożem.

Formacja niezwykłe przekąski do piwa

Jak zrobić ucho świni piwa? Przed zatrudnić przekąskę, powinien on generować poprawnie. W tym gotowy produkt uboczny odchylić w cedzidło, a następnie przemywa się pod bieżącą wodą. Dalsze występy starannie osuszono ręcznikiem papierowym i cięte za pomocą ostrego noża, na cienkie paski (razem).

Posypać produkt w postaci soli sodowej i olej dodawania, całkowicie zapobiec. Aby przekąska specjalny smak i aromat, tutaj też dodać ząbki czosnku, uprzednio przepuszczone przez prasę.

Ponownie wymieszać składniki, że pozostawia się do marynaty w ciągu 2-3 godzin. W miarę upływu czasu, potrawy z uszu czyszczenie komory chłodzenia. Po kolejnych 60 minutach, są one dostarczane do stołu razem z schłodzone piwo.

Ucho świni do piwa: przepis krok po kroku ze zdjęciami

Jak wspomniano powyżej, uważany za przekąski mogą być gotowane na różne sposoby. Klasyczny przykład wykonania został przedstawiony powyżej. Jeśli chcesz bardziej aromatyczne i pożywne posiłki, proponujemy zrobić to dla receptury opisanej. Aby wdrożyć go, trzeba przygotować:

  • obrane fresh pork uszach; – 8 sztuk.
  • smak masła bez gotowania – do smażenia;
  • duże jajko (na ciasto) – 1 szt;.
  • bułka tarta – 1 szklanka;
  • ostre i zapachowe przypraw – przy uznaniu;
  • fine stół sól – do własnego gustu.

Pre-gotowanie-produkt na talerzu

Przed dokonaniem przekąskę uszy wieprzowe, powinny być traktowane w sposób opisany w pierwszej receptury. Dla tych odpadków moczy się w wodzie, a następnie oczyszczono za pomocą noża i szczotką drucianą. Następne gotowane wypełnić ich miękkość, są wyrzucane z cedzidło, przemywa i suszy papierowym ręcznikiem.

Przed smażyć smażone uszu wieprzowych ich rozdrabniania grubości taśmy o szerokości 1,5 cm.

Proces smażenia w oleju roślinnym

Do uszu wieprzowych, które planowane jest do poddania się zimnego piwa, uzyskać pachnące i smaczne, są one zalecane do smażenia w głębokim tłuszczu. Produkty powinny być również pewny, aby rzucić się w specjalnie przygotowanej mieszanki. Może ona składać się z bułki tartej, sól, a także ostrych i aromatycznych przypraw.

Oczywiście, do gotowanych i suszonych uszu luźna masa nie kij, więc jest zalecane, aby zanurzyć się lekko ubite jajko.

Rozplanować cały produkt panierowane smażone w głębokim tłuszczu, wymieszać smażyć przez kilka minut (do brązowienia). Następnie końcówek delikatnie i umieszczano na ręczniku papierowym. Gdy wszystkie nadmiar smaru opuści produkt, jego rozprzestrzenianie się w piękny i głęboki półmisek, a następnie wysłany do komory chłodzącej (60-90 minut).

Poddanie się przyjazną biurku

Teraz już wiesz, jak przygotować własne przekąski z uszu świń. Gdy produkty są chłodzone, są one przedstawiane z przyjaznym stole z piwem. Jeśli taka niezwykła potrawa, zdecydowano, aby nie używać napój alkoholowy, to może być zrobić aromatyczne sos. Bon appetit!

pomocnych wskazówek

Zgłoszony receptur smaczne i pachnące przekąski z uszu świń może być uzupełniony. Oprócz gotowania i smażenia produkt uboczny, może to być pieczone w piekarniku. W tym przypadku, można dostać się różowe i bogatsze danie.

uszy świńskie także mogą być smażone w cieście, duszone, gotowane w podwójnej kotła, itd. Najważniejsze w tym przypadku – .. prawo do wydawania przekąskę, sprawiają, że bardziej aromatyczne i smaczne. Tylko w tym przypadku, twoi zaproszeni goście docenią danie uznane na zasługi.