307 Shares 2205 views

koktajl mineralny do utraty wagi: Opinie

Dziś żaden koktajle niespodzianka dla zmniejszenia wagi. Są one reprezentowane w sklepach w zakresie, który jest czasami bardzo trudno jest wybrać odpowiedni produkt. Jednak dzisiaj nie jest nowością biznes – koktajl minerałów. To brzmi bardzo interesująco, ale co jest w środku? Dzisiaj przyjrzymy się cech tego produktu do utraty wagi, jego zalet i wad i zaleceń, które chcą zdobyć smukłą figurę.


Wejście na rynek

W rzeczywistości, mineralny koktajl pojawił się na półkach sklepów sportowych towarów niedawno. Nadal pod koktajle dla obniżenia wagi rozumieć produkt białkowy, źródło zasilania dla naszych mięśni. Zawierające minimalną ilość tłuszczu i dlatego kalorii, to pozwoliło na długi czas, aby wziąć organizmowi neutralizować rozszczepienie białka i głodu. koktajl mineralna działa nieco inaczej. Biologicznie aktywny dodatek do żywności, który ma praktycznie żadnych składników odżywczych, ale idealnie wypełnia pustkę w żołądku. Ponadto jest źródłem minerałów, wiąże wolne rodniki i usuwanie odpadów. Oznacza to, że pomaga oczyścić organizm i, w rezultacie, utrata masy ciała. Weźmy bliżej przyjrzeć, co stanowi koktajl mineralną. Można wtedy zdecydować, ile jego faktycznego otrzymania.

Że mamy

Proces odchudzanie zazwyczaj związane z kosztami materiałów. Niektóre kupować drogich leków, inne – specjalne ubranie, a inni są zapisywane na siłowni, a czwarty spróbować połączyć to wszystko razem. Bardzo ważne jest, aby ważyć swoje koszty i wynikających z tego korzyści. Być może, ten sam efekt można osiągnąć bez urządzeń akwizycji danych. W związku z tym powstaje pytanie, co daje mineralny koktajl do odchudzania? Opinie powiedzieć, że żaden cud nie jest w rzeczywistości. Proszek, który oferuje nam producent, rozcieńczony wodą w ilości 20 gramów na filiżance. W rezultacie, można uzyskać pewien rodzaj galaretowatej masy, która, w przeciwieństwie do wody jest w stanie działać na specyficzne receptory i sygnał do mózgu o sytości. W rezultacie, można jeść dużo mniej, a wyniki nie są zmuszeni czekać.

Ten produkt nie wymaga głodu, twardych menu i liczenia kalorii. Jesz ile chcesz, cała sztuka polega na tym, że jestem głodny mniej. Ponadto, korzystanie z tego koktajlu może nasycić organizmowi minerałów, które są bardzo przydatne. Kobiety mówią, że po kursie przestają złuszczają paznokcie i poprawę kondycji włosów. Że sama jest koktajl nie ma żadnego wpływu na tkanki tłuszczowej, ale może zmniejszyć apetyt na długi czas zachować poczucie sytości po jedzeniu.

Skład koktajlu

W rzeczywistości, nie jest niczym nowym, prawie wszystkie nowoczesne udogodnienia, w celu zmniejszenia masy ciała są zbudowane z krzemu i witaminy C. Razem całkowicie zasymilowane i mieć działanie lecznicze na cały organizm. Krzem jest bardzo ważne dla naszych włosów i paznokci, skóry, a także do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Witamina C jest doskonałym przeciwutleniaczem. To nie tylko spowalnia proces starzenia, ale również wzmacnia układ odpornościowy.

Co to jest

Jak wspomniano, jest w postaci bezbarwnego proszku, który ma być rozcieńczony wodą. Korzystać z innych cieczy (mleka lub soku) nie jest zalecane, aby nie zwiększać wartości kalorycznej. Wynik uzyskany po zmieszaniu żelu, który składa się głównie z wody. Ciecz z koktajlem praktycznie nie jest absorbowana, jest całkowicie obojętny, to znaczy przez żel przewodu pokarmowego przeprowadza się tak, że jest. Producenci, że w procesie przepuszczania przez uchwyty jelita żelu wszelkich żużla, oczyszcza śluzu.

Jak wziąć koktajl mineralną

Jak pan wie, że to tylko wypełniacz żołądka, co pozwala bez odczuwania głodu i ograniczyć spożycie kalorii przez zmniejszenie porcji. Dlatego zaleca się pić przed każdym posiłkiem (w ciągu 30 minut) mineralny koktajl diety. Przepis jest bardzo prosty, jak stare reklamy, „wystarczy dodać wodę”. Można zastąpić jeden posiłek (obiad lub kolacja) w koktajlu. Mechanizm został już opisany powyżej: żołądek jest wypełniony, a receptory sygnał do mózgu, że głód nie ma. Teraz zaczyna się wejść do normalnego jedzenia, ale zwykle część z nich będzie zbyt duży dla ciebie. Tworzy deficyt kalorii, a będziesz schudnąć bezpiecznie bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Plusy i minusy

Według producenta, produkt ten nie ma przeciwwskazań i mogą być stosowane w każdym wieku. W przeciwieństwie błonnik, który pęcznieje w żołądku też, koktajl nie powoduje zapalenie okrężnicy i wzdęcia i zaparcia. Wręcz przeciwnie, tworząc objętość (podczas diety jesz mało, a co za tym idzie, jelito nie może prawidłowo czyszczone), stymuluje ruchy jelit miękkie.

Uważa się, że normalna wielkość żołądka – 250 ml – 300 ml dla mężczyzn. W ten sposób część koktajlu zajmie prawie całą dostępną przestrzeń, a jeść nie będzie. Jednak ludzie po prostu nie zrezygnować z normalnego jedzenia, dlatego ściana żołądka potrwają. Po zniesieniu napływ kalorii koktajl będzie ponownie na tym samym poziomie, ponieważ ilość potrzebowałem czegoś do wypełnienia. Skromne porcje nie nasyci, a brak umiejętności kontroli mocy bez suplementów diety szybko obniży swoje wysiłki do niczego.

opinie

Dwa wnioski mogą być wykonane w oparciu o informacje zwrotne. Jeśli jesteś w stanie ominąć lodówce (nawet jeśli coś jest bardzo smaczne), pod warunkiem, że żołądek nie boli z głodu, a następnie za pomocą koktajlu można osiągnąć dobre wyniki. Jeśli żywność jest dla ciebie – źródło przyjemności, koktajl mineralny do utraty wagi jest mało prawdopodobne, aby pomóc. On wciąż ma smak i aromat, a zatem nie przyniesie pozytywne emocje. W tym przypadku, trzeba pracować z psychologiem, aby przełączyć się na odbiór dobrego samopoczucia z zakresu gastronomii w zwyczajnym życiu. Dlatego picia koktajl w tym przypadku tylko przyczyni się do nadmiaru rozciągania żołądka, po ludzie nadal jeść co chce.

analogi budżetowe

To nie zawsze mają możliwość zamówić podobny suplementów diety, choć jego cena nie jest zbyt wysoka, około 800 rubli. Jednak, aby dokonać mineralny koktajl do utraty wagi w domu jest również możliwe. wymaga to mąki len lub nasion (to wymaga mielenia w blenderze). Wlać mąkę galaretki woda, który następnie można dodać Pharmacy krzemu, witaminę C, L-karnityny, lub inne dodatki. Nasiona lnu bardzo dobrze absorbuje wodę, oczyszcza ciało toksyn i wspiera mechaniczne napełnianiu żołądka.