706 Shares 7075 views

Meble dla TV & mediów: jak wybrać model

TV – obowiązkowy atrybut nowoczesnego mieszkania. To wymaga specjalnego meble – stojak TV. Oni doskonale uzupełniają wnętrze pokoju. Dzięki ich techniki znajdzie należne jej miejsce. Sklep oferuje szeroką gamę modeli, a czasem oczy kupujących uciekać, trudno jest dokonać wyboru.


Zazwyczaj, szafki są wykonane na małych nóg, z półkami, na których pomieścić odtwarzaczy DVD. Zwolnić ich producentów krajowych i zagranicznych. Na przykład, niezwykłe „Dupin” z Hiszpanii. Jego wymiary 150x40x42 cm :. Bardzo stylowy wygląd modelu kolor biały połysk. Istnieją opcje – kombinacja białym lakierem i chromem.

Tumba białe „Bennu” został zaprojektowany tak, by przypominał kompaktowy regał na kółkach. Takie meble TV i media mobilne, łatwo jest się poruszać. Ze względu na fakt, że tabele nie mają panel tylny, to można z powodzeniem umieścić przewody z audio i wideo. Płaski telewizor (LCD, LCD) będzie w stanie na jego miejscu. Jego parametry odpowiadają dokładnie nowoczesnych modeli: szerokość – 118 głębokość – 42, wysokość – 51 cm. Tumba przynosi mnóstwo do trzydziestu kilogramów. Model ten jest wykonany z płyty wiórowej, tworzyw sztucznych i folii. Przetrzeć meble TV i media mogą być wilgotną ściereczką z łagodnym detergentem. Potem znowu iść na powierzchnię suchą szmatką.

Równie interesująca opcja – szafka ze wzmocnionym tylnym panelu, który ma wysokość 134 cm, pozwala na umieszczenie go na telewizorze z płaskim ekranem na specjalnym uchwycie i wyrzucić wiercenia ściany .. Modele szerokość – 120, a głębokość – 40 cm. Jest dostosowany do telewizorów o przekątnej ekranu 50 cali i przenosi obciążenie 50 kg. Takie meble TV i media ma wiele pozytywnych cech. Jego konstrukcja sprawia, że bardzo umiejętnie i pięknie ustawić sprzęt audio i wideo. Przewody mogą być umieszczone za panelem tylnym. Przód szuflady szafki przeznaczone dla graczy i dysków magazynujących wykonane są z hartowanego szkła. To nie jest przeszkodą dla pilota. Można znaleźć szeroką gamę kolorów. Poza tym producent oferuje orzech biały, czarny, bordowy. Modele bogactwo, które oferują sklepy specjalistyczne, pozwala wybrać meble do telewizji i mediów, które będzie najwygodniejsze i najlepsze rozwiązanie. Będzie to połączyć wszystkie swoje życzenia: nie tylko wielkość odpowiadającą swoim pojeździe, ale także kolor i design.

Bardzo mocny i wygodny gabinet, wyposażony w nogach. Przed zakupem należy zmierzyć swój telewizor do wybranego modelu jest z nim zgodne. Na przykład, wyżej wymienione meble przeznaczone dla ekranu 42 cali, ma następujące wymiary :. 120x 41×55 cm Istnieją dwa nieruchomych półek i szuflad z zamkiem i gładkiej jazdy. Model ten jest wykonany z płyty wiórowej i folii polipropylenowej. Tylna ściana – MDF.

Niewątpliwie kamień – bardzo wygodne meble dla telewizji i multimediów. Mogą ozdobić wnętrze i pozwoli mu umówić się na dogodny układ sprzętu audio i wideo.