619 Shares 1332 views

Plecionki spikelets. Fryzura, która zmieści każdą kobietę

Dziś każda dziewczyna stara się stworzyć niepowtarzalny wizerunek. I za to, wiele zmienić nie tylko kolor włosów, ale także włosy. Najbardziej popularne i ciekawą opcją jest pigtail spikelets. Ten typ fryzury jest dobre zarówno latem jak i zimą. Dziewczyny często używać kolców jako zwykły metody stylizacji włosów. Na przykład, kiedy idzie do kina, na spacer lub piknik. Nowoczesne kolec znacząco różnią się od tych, tkane przez nasze babcie. już nie może składać się z pojedynczych warkocze, jak poprzednio, ale kilka, co daje mu więcej elegancji.


Funkcje fryzury

W ostatnim czasie stają się zauważalne w różnych stalowych kolców. Fryzura jest bardzo popularny wśród dziewcząt z różnych hobby. Na przykład kobiety-sportowcy często wybierają stożków w formie wieńcem na głowie, jako forma spikelets pozwala włosom zachować kształt przez długi czas i nie można odrzucić. Dla dziewczynki Dinner Party warkocz elegancki francuski warkocz. Główną różnicą jest to, że ten fryzury ogon nieznacznie otulina i daje lekkości włosów i objętość. W życiu codziennym, kobiety często przebrane kłos. Przypomina warkocz, który znajduje się z tyłu, a to stopniowo wplecione włosy. Ta fryzura jest bardzo wygodny i praktyczny.

Wszystkie wściekłość

Tendencja ta jest również teraz i fryzury, które zawierają zwykły warkocz. Ona nadal nie traci na popularności. Daj urok takiej prostej fryzury może być ze względu na jego boczną siatkę lub vpletaniya do niej jakieś dodatki. Kompleks techniką tkania są małe kolce. Fryzura będzie pasować do bardzo młodych dziewcząt. Stacking jest takie trudne do zrobienia samodzielnie, więc codziennie spikelets pochwalić, być może, tylko małe dziewczynki, i że nie każda matka pójdzie do takiego poświęcenia. Dwa duże kłoski są idealne dla fryzur wieczorowych. Pigtail kolce mogą być ozdobione kwiatami lub cyrkonie. Akcesoria zostanie wybrany do lepszych spikelets, tym bardziej wyrafinowane będzie wyglądać fryzurę.

tkackie

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że spikelets – fryzura jest bardzo skomplikowany, a jego stworzenie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Wszystko jest o wiele prostsze. Aby stworzyć piękne fryzury uszach, należy po prostu nauczyć się techniki tkania. Pierwszą rzeczą, że każdy artysta przed utworzeniem spikelets – czesze włosy. Po to, że rozprowadza je na trzy części. Zacznij tkania spikelets jest taka sama, jak w przypadku zwykłego kosą. A następnie stopniowo zaczyna tkania luźne włosy w warkocz. Włosy tkane równomiernie naprężone nici mocno kolec uzyskał możliwie jak najbliżej powierzchni głowy. Dopletaetsya skok do szyjki, po czym włosy są równo podzielone na trzy części, a proces przechodzi do warkocze plecione zwykle. Nie zapomnij zabezpieczyć oplotu Scrunchy. Aby uzyskać ładny, na początek będę musiał ćwiczyć trochę. Ale moda elegancka fryzura podałeś.