550 Shares 6373 views

Top – ucho, ocenić swoje pozytywne i negatywne strony

Pojawiające się na rynku, douszne słuchawki natychmiast udał się jak ciepłe bułeczki. Rozumieć skalę popytu, producenci opóźnić propozycję nie – wyobrazić sobie straty. Dziś wybór douszne słuchawki, delikatnie mówiąc, najszersza. Elastyczne manewrowanie pomiędzy zestawem słuchawkowym a kosztem jego jakości, można dość szybko wybrać odpowiednią opcję.


Wstawki z jego zwartości (leżą w niewielkiej kieszeni i nikt nie może), zajęło jakość obsługi. Większość douszne słuchawki pokazać, że jest dość porównywalne do zwykłych nagolovnym „kubki”. To właśnie ten ostatni nie udało, bo to jest maksymalna izolacja akustyczna: zapobiega różnorodności w budowie czaszki, nie ważne jak bardzo się starasz, nauszne pasował nie będzie. Paradoksem jest to, że przy użyciu tej samej anatomii (czy raczej strukturę EAR), douszne słuchawki osiągnęli pożądany: Wtyczka „uszczelnienie” ucho słuchacza jest odcięty, a nawet dźwięki zewnętrzne o wysokiej częstotliwości, nie wspominając o resztę.
Chociaż nie powinno wyjaśnić od razu, że słuchawki douszne dostępne są w dwóch rodzajach. Najczęstszym design, nazywamy „korki” lub „banany”. Microdynamic im usiąść na dole ucha, nie idzie w głąb przewodu słuchowego zewnętrznego. Nie bardzo dobra jakość izolacji dźwiękowej (do 9 dB), ale jeśli projekt jest udany i „gag” trzymają w uszach, uczucie dyskomfortu jest zminimalizowane.

In-Ear Monitor ucho mieć konkretne wskazówki projektowe dotyczące dynamiki i oznaczony słowem „w ucho”. Te same wskazówki są zanurzone w kanale słuchowym tak głębokie, że głośniki są nadawane niemal bezpośrednio na błonę bębenkową. I właśnie dlatego, że uczucia „Dive Deep” nie wszyscy ludzie są przyjemne, takie struktury są mniej powszechne. Chociaż najlepszy rodzaj słuchawkowe otworu w ucho zapewniają izolację dźwiękową do 40 dB.

Ale wtedy kolidować z kwestiami bezpieczeństwa. I, o dziwo, nie jest przede wszystkim o wpływ na rozprawie. Douszne słuchawki stały się bardzo popularne wśród miłośników muzyki, amatorskich sportowców i innych mieszkańców miast. czy dana osoba słyszy z wkładkami rozpaczliwy sygnał pojawił się nagle zza rogu samochodu, to jest pytanie. Jeśli „GAG”, że nadal istnieje szansa, a następnie, za „w ucho” – bez szans.

Jeśli chodzi o zdrowie … to jest niesamowite, ale jest to najbardziej kompletna izolacja akustyczna jest bezpieczna dla słuchu. Istotnie, odgłosy powodują słuchacz, aby zwiększyć głośność, aby je zablokować. Nie zauważając, można przekroczyć próg, po przekroczeniu której rozpoczyna się niebezpieczny wpływ na narządy słuchu. W kanał w ucho słuchawki muzyki na objętość nieco poniżej średniej, można bezpiecznie słuchać, nawet w hałaśliwym metrze.

Trochę źródła dźwięku lub kierowcę. Ich głównymi przedstawicielami są dynamiczne i zbrojenie. Pierwszy – najczęściej, najlepsze słuchawki douszne z pomocą tej technologii są w stanie jasno i bez zniekształceń przekazać podstawową paletę dźwiękową. Jednak miłośnicy muzyki klasycznej, łapanie brzmienia każdego instrumentu orkiestrę symfoniczną, zadowoli tylko wkładki wzmacniające: brzmią niesamowite szczegóły w średnicy (ze względu na „cięcie” z dolną i górną). są one droższe.

Kolejny oddział „Gags” – zestaw słuchawkowy, które są wyposażone w laptopy, telefony komórkowe, smartfony, etc. Ich producenci w końcu zrozumiał, że nie należy „dać” konkurentów kupującego i zostały wywierając swoje urządzenia naprawdę wysokiej jakości wykładziny. Na przykład, próbował „Jabłoko”: douszne słuchawki Apple, które są sprzedawane wraz z iPhone w swojej klasie cenowej pokazuje standardową transmisję dźwięku.

Ale, wybierając „knebel”, nie patrzeć na cenę. Większość słuchawki douszne – ci, którzy mówią „tak” dla Twoich uszu. I, oczywiście, tych, którzy cenią sobie uszy.