117 Shares 4520 views

Jak pokonać AK-47 do 1 lub więcej pól?

Każdy wie, że „Varfeyse” duża liczba rzadkich broni, które się dość trudne. Aby to zrobić, trzeba kupić specjalne pudełka fortuny, z których można wybić szczególny rodzaj broni. Ale podczas gdy wskaźnik sukcesu jest bardzo małe, i wskutek wydawać pieniądze na bezużyteczne przedmioty, które wypadają z pudełka zamiast broni, co trzeba. W związku z tym, trzeba dowiedzieć się, jak zwiększyć szanse na uzyskanie pożądanej bagażnik. Na przykład, wielu graczy chce dowiedzieć się, jak pokonać AK-47 z 1 pudełku, które po raz pierwszy. Oczywiście, każdy chciałby wierzyć, że jest to możliwe, ale warto zauważyć, że jest to niezwykle rzadka sytuacja, że tak naprawdę nie licz na to. Ale można spróbować – w tym artykule dowiesz się kilku podstawowych technik, które zwiększają ryzyko utraty popularnej „Kalash” pudeł szczęścia.


Zacznij godzinę

Uważa się, że najbardziej skuteczna metoda polega na dokonanie prób na początku każdej godziny. Więc jeśli potrzebujesz informacji o tym, jak pokonać AK-47 z 1 Box, ta metoda jest dla Ciebie najlepszy. Każda godzina, dokładnie o godzinie 11:00, 12:00 i tak dalej przypadek utraty wzrasta baryłkę, więc trzeba dokonać zakupu w bardzo precyzyjny i bardzo szybki, a następnie natychmiast otworzyć okna, cały proces trwał Ci mniej niż minutę. Bardzo ważne jest, dokładność wykonania, więc trzeba wszystko zrobić szybko i dokładnie – a następnie można zobaczyć poprzez tajemnicę jak pokonać AK-47 z 1 pudełku. Oczywiście, nie ma gwarancji, ci sto procent prawdopodobieństwa, ale wskaźnik sukcesu jest wystarczająco wysokie, gdy działają tak, jak chcesz.

Podstawowy schemat

Jeśli nie jesteś zainteresowany konkretnym pytaniem o tym, jak pokonać AK-47 z 1 pole, a po prostu chcesz zrobić to tak szybko, jak to możliwe, dla ciebie nie jest to prosta metoda, które można użyć. Fakt, że kwestia szczęścia w polach „Varfeyse” został przebadany przez długi czas, więc istnieje wiele różnych i niezwykłe otwarcie obwodu dla każdej broni. W „Kalash” ma również swój własny program, który wygląda jak 1-3-5-2. Co to znaczy? W rzeczywistości, wszystko jest dość prosta – trzeba najpierw kupić pudełko i otwórz go – jeśli nie mają one niezbędnych broni, kupić trzy pola na raz, a następnie otworzyć je i tak dalej. W rezultacie, jeśli nie działa z pierwszej rundy, osiem minut (jest to bardzo ważne, gdyż ma swoje powody) spróbuj ponownie. Jednak prawdopodobieństwo, że AK-47 odpadnie w pierwszej rundzie, jest dość wysoki. Teraz wiesz jak wybić AK-47 w Warface z pierwszego pola, ale są oczywiście i inne metody, których można użyć.

wczesne

Metoda ta jest stosowana dla wielu rzadkich broni w Warface. Jak wybić AK-47 z 1 lub pudełko z pierwszą mało? Aby to zrobić, trzeba obudzić się wcześnie, bo różnica między 4 i 8 rano w czasie porannego Moskwa zamierza ponownie uruchomić serwer, co oznacza, że wszystkie dane są anulowane. Wszakże istnieje granica dla „Kalash” i innych rzadkich broni, więc jeśli spróbujesz otworzyć okno w wieczór, wtedy możliwy będzie znacznie niższa. Najwyższy odsetek prawdopodobieństwo – dokładnie o 4:00 rano, a potem stopniowo zaczyna spadać. Po ósmej rano był dość mały, więc najlepiej jest zatrzymać się w ciągu tych czterech godzin.