431 Shares 9775 views

Jeśli jesz grzyb, który jest? Konsekwencje zatrucia muchomor

Różowe i czerwone cap grzyb kuszące zdobi w gospodarstwach leśnych. To przyciąga ludzkie oko, pomimo faktu, że zjadliwość grzyba nawet dzieci wiedzą. Ale nazwa mówi sama za siebie. Misją grzyb – zniszczenie muchy, i nie jest łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. Zatrute enteogeniczne wydzieliny perkozy krople deszczu i rosy, a także przyciągają owady, aby ugasić pragnienie. Przez picie „eliksir” muchomor, mucha zasypia i tonie. Zwierzęta jedzą grzyby lasy, aby oczyścić organizm z pasożytów. A teraz zabawa! Jeśli jeść grzyby, to będzie z człowiekiem? Prawdopodobnie wszyscy zadawali sobie to pytanie. W rzeczywistości, ludzie od dawna stosowane grzyby dla własnych celów. Pierwsze rzeczy pierwsze.

Jakie są muchomory?

Nie każdy wie, że istnieje kilka rodzajów muchomory na świecie, z których niektóre są śmiertelne. grzybiarzy mylić ich z grzybów jadalnych, a zamiast pachnących grzybów na stole ozdobiony danie blado muchomor lub grzyba śmierdzący. Tak, to była śmierdząca. Oprócz zapachu, trujący muchomor tak, że będąc w wspólnego kosz z grzybów jadalnych, to zatruć wszystkie bez wyjątku. Jednak dorastając w rogach planety i to muchomory jadalne, a nawet za produkt przysmak. Jajowate i grzyb muchomor cesarski dziś i przygotować w najlepszych restauracjach w większości krajów.

Trochę historii

Czerwony muchomor i badacze znaleźć ślady na całym świecie. Wiadomym jest, że plemiona Afryki starannie uprawiane grzybową spożyciu. Ponadto wywar wykonane z muchomora, była równa świętego eliksiru mitycznego Indo-Aryan i zwany napój bogów. Ludzie z głową w postaci czapki grzybów zostały przedstawione na rysunkach starożytnych mieszkańców Czukotki.

Ale szamani Północy dokonali wielkiego odkrycia, znalezionych w grzyby substancji psychoaktywnych. Jeść grzyby, głośna muzyka z bębnami, że zapadł w stan głębokiego transu. Starożytne plemiona dużo wiedział o właściwościach grzyba i używali go jako środka duchowego i fizycznego odzysku. Jednak ta metoda została Urinotherapy. Ale nie będziemy zagłębiać się w szczegóły.

W Syberii, muchomor długi okres był to jedyny sposób, aby osiągnąć narkotyków. Lęku, gniewu i siły nieziemski były widoczne ślady użytkowania. Jednak wraz z pojawieniem się napojów alkoholowych Północy odmówił muhomornogo mikstury.

Dlaczego istnieje pragnienie, aby jeść grzyby?

Dzisiaj człowiek boi się używać grzyba na jedzenie, i nie bez powodu. Lecz nieodpartym interesów nie pozbyć. Więc co się dzieje, jeśli jesz Amanita muscaria? Niewątpliwie bezczynny pragnienie przed nieznanym jest obecny w każdym człowieku. Ale dlaczego kusić los? Do wielkiej radości w śmierci po spożyciu czerwonego grzyba – rzadki przypadek. Jednak pomysł, aby spróbować grzyba zdolnego nie poważnie zaszkodzić zdrowiu. Chociaż toksyczność substancji trujących, gdy gotowane grzyby i obniżonych całkowicie wyeliminować zatrucie niemożliwe.

Zdarza się, że osoba przypadkowo zjadł grzyby. Co zrobić w tym przypadku? Powodować znaczne szkody dla Amanita ciała nie można zrobić. I jest mało prawdopodobne, ludzie będą czuć się zmiany w jego stanie, ale grać bezpiecznie przez przemywanie nadal warto, zwłaszcza jeśli żywność ma bazę grzybową.

Ile muchomory muszą jeść, aby uzyskać truciznę? Jest to niemożliwe, aby odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Katalog informuje, że niebezpieczne skutki toksyczne mogą mieć 15 kapelusze Grzyby, jednak liczba ta jest dość kontrowersyjna. Teoria ta nie można dokładnie przewidzieć reakcję na ciało ludzkie, zwłaszcza do odbioru określonych produktów indywidualnie.

refleksje filozoficzne

Jeśli medytować, można zrozumieć, że wszystko, co jeść w naszej żywności staje się częścią i wpływa na umysł. Starożytne ludzie tamtędy i myśli. „Przez całe dzieje się w części” – mówi Mądrość. Wszystkie żywe na naszej planecie ma duszę, w tym roślin. Osobliwością natury, że gdy nowe umiejętności, nawyki nabyte w trakcie życia, w tym żywności, potomkowie osób mieszkających rodzą się z tej wiedzy.

Co się stanie, jeśli jesz surowe grzyby? Nie będzie coś osobistego. Człowiek, który zjadł muchomora, zjednoczona z jego duszy. Taka jednostka może całkowicie zmienić postrzeganie życia i rzeczywistości otaczającej człowieka. Jeżeli fuzja substancji występuje stale, dwie dusze walka jest nieunikniona. Siła grzyb jest wielki i będzie zniszczyć istotę człowieka. To przestaje być człowiekiem, i przekształca się w „muchomor, muchomor”, choć z zewnątrz i pozostanie człowiekiem.

Uchwycić istotę prosty napisane powyżej. umysł ludzki musi przeważać nad pokusą czegoś nowego i tajemnicy. Po tym wszystkim, zdrowy rozsądek nie można myśleć o tym, ile można jeść muchomory. Jednak wiele z tego problemu nadal jest zainteresowany. Następnie kontynuujemy.

Ważne składniki grzyba

Jeśli jeść grzyby, to będzie z człowiekiem? Dość kontrowersyjna kwestia. Ważne jest, aby wiedzieć, z jakich substancji jest „cud natury”. substancje psychotropowe, jak kwas ibotenowy najbardziej istotne składniki grzyba. Po wyschnięciu lotnego kwasu bedłka przekształca muskarynowego i Muscymol które wprowadzania do ludzkiego ciała, co powoduje zmianę świadomości i percepcji świata w ogóle. Ważną cechą Kwas Ibotenowy uważany jest za jego zdolność do niszczenia wolnych komórek mózgowych.

Więc ile powinny być spożywane muchomory zniszczyć swoje ciało? można znaleźć informacje, że kilogram spożywane muchomory może zabić człowieka, ale jego dokładność jest nieznany. Starsze osoby mieszkające w pobliżu lasów, mówią, że muchomor jest dobra w postaci suchej, a nie ma nic złego, jeśli jesz pół tuzina tych „żetonów”. Poza tym, muskafurin, trimetyloamina i cholina, zawarte w składzie grzyba można łatwo pokonać komórki nowotworowe. Ale to jest?

Dzieci horror

Od wczesnego dzieciństwa dzieci są wprowadzane do muchomor jako złą postać z bajek dla dzieci. Jego wizerunek jest często używany do szyć stroje rolę w produkcjach teatralnych. I każdy wie, że mucha muchomor jest niebezpieczne. Jego śmiertelna toksyczność i bardzo nierozważne, aby użyć go jako żywność. Jest to prawda, ponieważ niewłaściwe i niedbały stosunek do grzyba prowadzi do katastrofalnych skutków.

Jeśli spojrzeć na grzyba trochę inaczej, jest całkiem w stanie pomóc. Amanita – to znaczy, panaceum na różnego rodzaju dolegliwości.

Lecznicze właściwości grzyba

Jeśli jeść grzyby, co stanie się z ciałem? czy uzdrowienie przychodzi? Muchomor leczenie wymaga ostrożności, i muszę powiedzieć, że żaden lekarz nie zaleci „cud leczyć”. W odniesieniu do uzdrowicieli zielarzy oraz uzdrowicieli, ich zalecenia. Grzyby w małych dawkach, jest w stanie zatrzymać krwawienie, łagodzi ból, zabijać bakterie, leczyć rany i wzmocnić układ odpornościowy.

Jeśli mówimy o tradycyjnej medycynie, tutaj w rozsądnych dawkach pieczarkowy działa na pozytywne strony. Kaszel, ból gardła, drgawki, skurcze i Choroby kręgosłupa – słabym przeciwnikiem. Amanita łatwo poradzić sobie z nimi. Starsi ludzie używali go jako najlepszy środek uspokajający i lekarstwem na zmęczenie i zmniejszoną ruchliwość. Znaleziono w leczeniu raka i gruźlicy sprawność perkoz.

Jak przygotować grzyby do jedzenia?

należy zacząć od zbierania zakrętek grzyby w odległym lesie. Jest to niemożliwe, aby zbierać grzyby w obszarach przemysłowych i przy drogach. Jeżeli stwierdzono pantherina grzyba, bezpiecznie przechodzić przez. Jego właściwości są kilkakrotnie silniejsze niż Muchomor, co jest bardzo niebezpieczne. Wybierz potrzebne zdrowe i nieuszkodzone grzyby. W domu, nakrywka musi być umyte, odcięty na dolną płytę, nawleczone na nić i zawiesić w suchym sprawdzoną pomieszczeniu aż stan ostry. Suszone grzyby traci wszystkie swoje właściwości skutecznych w ciągu sześciu miesięcy, więc jest to bardziej wskazane, aby pomóc utrzymać wilgoć.

Że można czuć się w recepcji?

Dopuszczalna dawka dla osoby uważanej za pięć suche kapelusze pieczarek. Tylko w takiej ilości grzyba jest w stanie dodać osobę do jasność umysłu, energii, przypływ energii i poczucie szczęścia, a także do aktywnego zwalczania chorób. Większa liczba grzybowym spożyciu zabronione. Przedawkowanie powoduje wymioty, nudności, niewłaściwy stan, a nawet śmierć.

Jeśli jesz grzyb, który jest? Odpowiedź na to pytanie jest otrzymywany. Każda osoba ma prawo do decydowania, co jest użyteczne, a od tego, co jest odmówić, nawet jeśli nie do zniesienia tortur interesów. To nie jest tak proste jak się wydaje. muhomornoy gojenie terapia raka jest po prostu nie ma! Albo po prostu postanowił milczeć o cudownym lekiem. Zachować swój umysł i dbać o swoje zdrowie!