134 Shares 9816 views

Jak szybko rosną włosy w domu: porady i wskazówki

Długie, grube i lśniące loki luksusowe – prawdziwa ozdoba każdej dziewczyny, biorąc pod uwagę jej charakter. Jeśli chcesz przyciągnąć podziwu spojrzenia i być dumnym posiadaczem bujnej czupryną, radzimy skorzystać z naszych zaleceń, jak szybko rosną włosy w domu.


Po pierwsze trzeba wiedzieć, że najlepszy efekt podano wszystkie działania w zespole, więc nie zaniedbywać jednego z elementów lakierowanych poniżej programu.

Szybkość, z jaką rosną włosy zależy od trzech głównych czynników: Prezenty genetycznych przodków, wewnętrzny stan swojego ciała i dla właściwej pielęgnacji i doboru produktów do pielęgnacji włosów. Jeśli genetyka nie jesteś zbyt szczęśliwy, włosy i od urodzenia nie ma wystarczającej gęstości i objętości, rosną słabo i często wypadają – należy zwrócić szczególną uwagę na dwóch innych punktów

Jak zwiększyć wzrost włosów w domu – wzmacniają i odżywiają od wewnątrz

Brak konieczne dla wzrostu włosów witamin i pierwiastków należy najpierw uzupełnić odpowiednią dietę. Diety, muszą być starannie zrównoważone i obejmują produkty bogate w takich elementów i materiałów, takich jak magnez, wapń, chrom, krzem, cynk, mangan, jod, biotynę i beta-karoten (witamina A). Wszystko to znajduje się w orzechach (szczególnie migdały i brazylijskich), twaróg, żółtko jaja, zboża, świeże i warzywami i zieleni. Należy również wziąć dodatkowe witaminy E i D w postaci kapsułek lub za pośrednictwem żywności (w tym celu odpowiednie oleje roślinne – orzech włoski, siemię lniane, oliwa z oliwek pierwszej ekstrakcji). Przy okazji, oprócz stymulowania wzrostu włosów, produkty te poprawić wygląd skóry.

Jak szybko rosną włosy w domu – wybierz produkty do pielęgnacji

Poprzez ustanowienie władzy, można przystąpić do wyboru właściwej pielęgnacji włosów, przyczyniając się do ich wzmocnienia i wzrostu. Należy stosować się do następujących podstawowych zasad:

  • Zawsze staramy się przycinać produkty pielęgnacyjne (klimatyzatory, szampony, maseczki do twarzy), które są odpowiednie dla Twojego rodzaju włosów – suche, normalne pójść śmiały. Najlepsze produkty na śmieci zawierające agresywne bazę myjącą (głównie to laurylosiarczan sodu (SLS), które niszczą w długim aplikacji struktury włosa). Najlepiej jest wybrać najbardziej naturalnych środków, które przywrócą swoją strukturę włosa od wewnątrz i przyczyniają się do ich rozwoju;
  • jeśli chodzi o jak szybko rosną włosy w domu, należy wziąć wolne od barwienia, jak większość farb zepsuć włosy i uczynić je osłabione. Lepiej jest używać henny lub delikatne balsamy cieniowania. Również podczas instalacji korzystać z obiektów z zabezpieczeniem termicznym;
  • Użyj grzebienia wykonaną z drewna lub z włosia do codziennego pięć minut masaż głowy przed snem – procedura ta jest jak żadna inna pobudza ich wzrost. Jeśli masz włosy o niskiej zawartości tłuszczu, masaż, korzystanie z rokitnika zwyczajnego olej lub łopianu.
  • Włosy powinny być czesane łagodnie i dokładnie, bez uszkodzenia lub ich rozrywanie. Za pomocą specjalnych sprayów, które pozwalają rozwikłać długie włosy.

Jak szybko rosną włosy w domu – środków ludowej.

Aby przyspieszyć wzrost włosów trzeba regularnie korzystać z tych samych sprawdzonych środków ludowej, które często są o wiele bardziej skuteczne niż zakupione masek.

Spłukać infuzji rzepakowy: wlać 200 g wrzącej wody, 20 g suszonych korzeni łopianu (patrz dla dużych aptekach sieci). Otrzymany infuzji wrzenia około 20 minut, w porządku. Muszą spłukać włosy i korzenie po umyciu szamponem. Ten wlew nie jest konieczne do mycia, jest odpowiedni dla każdego włosów, a także zastępować balsamu. Dla każdej aplikacji gotować świeże bulion.

Maska, przyspieszając wzrost. Roztwór alkoholu oleju rycynowego rozdziela się na skórę głowy i czepki dla efektu cieplnego i trzymać 3 godziny. Następnie, gdy głowica następuje szamponem, płukania, płukania w wodzie z dodatkiem soku z cytryny lub ocet (z szybkością 1 litra herbaty. W 1 litrze wody) w celu rozpuszczenia resztek oleju i nadać połysk.

Skorzystaj z tych porad, i bardzo szybko się pytanie, w jaki sposób przyspieszyć wzrost włosów na głowie w domu, będą rozstrzygane.